Διαφήμιση

Εντυπώσεις για το MI2-S

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • ρε παιδια help me και εμενα. Το παρηγγειλα δυστυχως απο minideal (Δεν ειχα ανακαλυψει ακομα το site εδω ωστε να το επαιρνα απο merimobiles)
      με free shipping, singpost. Tracking number RF169836405SG... Εμενα εχει κολλησει απο 11-10-13 σε αυτο (Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
      ) Τι γινεται ρε παιδια; Τους εστειλα και μου ειπαν οτι εχει φυγει και δεν γινεται να ακυρωθει τιποτα (γιατι τους ειπα οτι αν μεχρι παρασκευη δεν αλλαξει κατι να το ακυρωσουν) Εχω πληρωσει απο 5-10-13 και ειπα να ξαναπαραγγειλω απο αυτους γιατι ειχα παρει κ ενα lenovo παλι με free και ειχε ερθει σε 11 μερες...!! Το παρακολουθω απο εδω en.4px.com/index.php?option=com_tracking4px γιατι το singpost.com τρωει χοντρα κολληματα
    • Προφανώς είσαι και εσύ θύμα της εβδομαδιαίας αργίας πού είχε στην KINA στην συγκεκριμένη εβδομάδα.
      Δεν νομίζω πως πρέπει να προβληματίζεσαι εφ'όσον έχεις ξαναπάρει από αυτούς.
      Θα παραλάβεις έστω και με μεγάλη καθυστέρηση.
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H dimitris έγραψε:

      Από την στιγμή που υπάρχει τιμολόγιο με κόστος walkamn δεν μπορούν να κάνουν αυθέρετες χρεώσεις.

      Αντε το πολύ να βάλουν κανένα 10euro.
      Μακάρι να ήταν τόσο απλά τα πράγματα. Από ότι έχω διαβάσει και σε άλλα φόρουμ ψάχνονται για την νομιμότητα τις συναλλαγής, ήτοι μπορεί να σου ζητήσουν αποδεικτικό από την κάρτα ή το paypal για παράδειγμα. Πάρε κανένα τηλέφωνο να ρωτήσεις πάντως για να σου πούνε από εκεί τι παίζει ακριβώς. Όπως και να έχει αρχικά κάνε την πάπια αλλά αν δεις ότι σκουραίνουν τα πράγματα δώσε ότι μπορείς γιατί είμαστε και σε τριτοκοσμική χώρα... :S
    • Διαφήμιση
    • Ο/H fz1diko έγραψε:

      Να κάνω μια ψιλοάκυρη ερώτηση στα settings about phone μου βγάζει ότι έχω έκδοση
      Android version 4.1.1 JRO03l
      MIUI VERSION MIUI JLB22.0
      Εδώ στο forum στα downloads γιατί υπάρχει επίσημη MIUI ROM 3.10.18 ?
      Sorry κιόλας αλλά μπερδεύτηκα δλδ εγώ φοράω άλλη rom?


      περνα την τελευταια multilang developer rom (3.10.18) και θα εχεις κανονικα ελληνικα, google apps και δυνατοτητα για root
      + το καλο οτι καθε Παρασκευη απογευμα θα παιρνεις νεα αναβαθμιση μα διορθωσεις και βελτιωσεις του λογισμικου
    • Ο/H dimitris έγραψε:

      Από την στιγμή που υπάρχει τιμολόγιο με κόστος walkamn δεν μπορούν να κάνουν αυθέρετες χρεώσεις.

      Αντε το πολύ να βάλουν κανένα 10euro.


      τη μια και μοναδικη φορα που πληρωσα τελωνειο για καποιο προιον μου ζητησαν την αποδειξη του paypal! οποτε καταλαβαινεις βασει ποιου ποσου θα πεσει η καμπανα...... :whistling:

      αν και τελικα νομιζω οτι ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΥΕΔ σημαινει οτι εκλεισε, εφυγε απο το τελωνειο, παει στο επομενο βημα (στο κεντρο διαλογης)
    • Ο/H dimitris έγραψε:

      Από την στιγμή που υπάρχει τιμολόγιο με κόστος walkamn δεν μπορούν να κάνουν αυθέρετες χρεώσεις.

      Αντε το πολύ να βάλουν κανένα 10euro.


      τη μια και μοναδικη φορα που πληρωσα τελωνειο για καποιο προιον μου ζητησαν την αποδειξη του paypal! οποτε καταλαβαινεις βασει ποιου ποσου θα πεσει η καμπανα...... :whistling:

      αν και τελικα νομιζω οτι ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΥΕΔ σημαινει οτι εκλεισε, εφυγε απο το τελωνειο, παει στο επομενο βημα (στο κεντρο διαλογης)


      Αν και έχει περάσει λίγος καιρός αυτό νομίζω έγραφε και σε μένα. Παντως θα μπορούσες να δεις τι γράφει και στο site του ems που από ότι κατάλαβα είναι ο αποστολέας...

      Στάλθηκε από το MI 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    • Λοιπόν δες εάν όντως πρέπει να πας να το εκτελωνίσεις. Γιατί μπορεί να σκας τζάμπα. Εάν λοιπόν όντως βεβαιωθείς ενημέρωσε με να σου πω την διαδικασία.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H creativ7 έγραψε:

      Λοιπόν δες εάν όντως πρέπει να πας να το εκτελωνίσεις. Γιατί μπορεί να σκας τζάμπα. Εάν λοιπόν όντως βεβαιωθείς ενημέρωσε με να σου πω την διαδικασία.
      +1. Μην σε τρομάζουμε τζάμπα! :D
    • Παιδια σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές. Τελικά το ΣΤΑΤΟΥΣ άλλαξε πολυ γρήγορα.





      ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΔΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
      23-10-2013
      16:38
      ΚΔΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

      ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΔΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
      23-10-2013
      16:27
      ΚΔΤ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

      ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
      23-10-2013
      09:57
      ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

      ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)
      17-10-2013
      02:51
      ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)

      ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ
      16-10-2013
      21:24
      IPS

      ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ
      16-10-2013
      20:41
      IPS

      ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
      14-10-2013
      15:18
      IPS


      Επομένως μάλλον αύριο παραλαμβάνω και θα δούμε άν τα ΕΛΤΑ μου ζητήσουν δασμούς εκτελωνισμού, γιατί διαβάζοντας σε άλλα ΦΟΡΟΥΜ είδα ότι παίζει με τα ΕΛΤΑ να τα ζητάνε με την παράδοση στο σπίτι.

      Πάντως ότι και να είναι θα σας ενημερώσω.
    • καλησπερα και απο μενα.
      ειμαι κατοχος και εγω αυτου του "εργαλειου".
      τι να πω ρε παιδια..ερωτας μεγαλος με το εργαλειο.
      ρε να μη μασαει πουθενα!!! εχω παθει πλακα!!
      καλα μιλαμε οτι ολοι εχουν "ψαρωσει".
      στις αρχες μολις το βλεπαν ειρωνεια στο φουλ,και καλα παρε τον
      κινεζο απο εδω μην σκασει η μπαταρια κτλ.και μετα τους "πεφταν τα αφτια"
      δε βαριεσαι το εχει αυτο ο ελληνας...χωρις να ξερει κρινει.
      τελος παντων προσωπικα μονο καλα λογια εχω να πω και ευχομαι να ρθει
      και κατα ευρωπη μερια σαν την oppo..

      α ξεχασα να πω οτι και στο προηγουμενο κινητο(xperia neo v)του φορουσα miui rom

      να ειστε καλα να τα λεμε!!
    • Διαφήμιση
    • Καλησπέρα παιδια εχει κανεις το viber στο κινητο του ?
      δε μου βγαζει τις επαφες που το εχουν
      εχω το mi2s


      Εμφανίζονται κανονικά σε μένα.
      Μήπως άλλαξες κάρτα sim;

      Στάλθηκε από το MI 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2