Διαφήμιση

Flash Την Ελληνική ρομ στο Redmi Note 4X MIDO

    • Οδηγός
    • Flash Tool
    • RedMi Note 4X

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Συγνώμη έγινε κατά λάθος ..γρήγορο πάτημα από κινητό...
      live every day as it was the last day of your life!!
    • ναι οταν κολαει στο boot bootloop format data και reboot system
    • Διαφήμιση
    • jimxai και λοιποι ευχαριστω για την βοηθεια ..περασε κανονικα η ρομ..απο λιγο που την δοκιμασα φαινεται να ειναιοκ και γρηγορο το κινητο απο τι φαινεται..με χαλαει λιγο που ειναι λιτη και πολλα πραγματα θα πρεπει να τα ψαξω να βαλω κλπ κλπ..ουτως ή αλλως χαρη στον jimxai εχω και αλλες επιλογες..ευχαριστω και παλι!!!
      live every day as it was the last day of your life!!
    • Ο/H akantzis έγραψε:

      jimxai και λοιποι ευχαριστω για την βοηθεια ..περασε κανονικα η ρομ..απο λιγο που την δοκιμασα φαινεται να ειναιοκ και γρηγορο το κινητο απο τι φαινεται..με χαλαει λιγο που ειναι λιτη και πολλα πραγματα θα πρεπει να τα ψαξω να βαλω κλπ κλπ..ουτως ή αλλως χαρη στον jimxai εχω και αλλες επιλογες..ευχαριστω και παλι!!!
      να εισαι καλα φιλε μου απλα να παρακολουθεις και το καναλι μου στο youtube γτ ανεβαζω διαρκως ως και νεες os ui βγαινουν για το αθανατο mido μεχρι σημερα τρελη υποστήριξη και για πολυ καιρο ακομη φενετε :)
    • Καλήσπερα και πάλι σε όλους...@jimxai..μετά από 1 εβδομαδα δοκιμής της νέας pott rom στο mido -pixelplus ui- εχω να πω ότι εντυπωσιάστηκα από τις δυνατότητες τις ρομ προς την συσκευή πραγματικά της δίνει άλλη χάρη που λέμε αλλά για κάποιο λόγο τουλάχιστον στο δικό μου έχω πολλά lags και "σκασιματα" εφαρμογών πχ..η κάμερα ή κ.α...λεω να βάλω την oneOs ή ίσως κάτι άλλο δοκιμασμένο...εάν έχει κάποιος να προτείνει δοκιμασμένο που να παίζει οκ θα βοηθούσε.. ευχαριστώ..
      live every day as it was the last day of your life!!
    • Ο/H akantzis έγραψε:

      Καλήσπερα και πάλι σε όλους...@jimxai..μετά από 1 εβδομαδα δοκιμής της νέας pott rom στο mido -pixelplus ui- εχω να πω ότι εντυπωσιάστηκα από τις δυνατότητες τις ρομ προς την συσκευή πραγματικά της δίνει άλλη χάρη που λέμε αλλά για κάποιο λόγο τουλάχιστον στο δικό μου έχω πολλά lags και "σκασιματα" εφαρμογών πχ..η κάμερα ή κ.α...λεω να βάλω την oneOs ή ίσως κάτι άλλο δοκιμασμένο...εάν έχει κάποιος να προτείνει δοκιμασμένο που να παίζει οκ θα βοηθούσε.. ευχαριστώ..
      αν σε ενδιαφερει miui κανε τις δοκιμες σου και δες ποια σου ταιριάζει απλα δεν θα εχεις ενημερωσεις αν δεν σε πειραζει αυτο στο καναλι εχω καποιες port global stable που δουλευουν αρκετα καλα και σε android 11 απο τις λιγες δλδ παραδειγμα



      η οποια αλλη με αντροιντ 10 η 9 κοιτα ειναι μια συσκευη με απειρες ρομ και ειναι δυσκολο διοτι υπαρχουν παρα πολες που δουλευουν σωστα αναλογα τι θελει ο καθενας και τι του αρεσει πχ μπορεις να περασεις μια havoc os, corvus,pixel extendet , pixel experience dot os, κλπ κλπ κλπ andoid

      11 αλλα βγαινουν και επισημες και ανεπισημες με android 10 special edition και σιγα σιγα σταθεροποιουντε aosp android 12 γενικα εχει πολυ πραγμα και βγαινουν νεες ενημερωσεις συνεχεια μπορεις να βλεπεις τι ακριβως βγαινει στο καναλι του τελεγκραμ εδω Telegram: Contact @rn4dl
    • Διαφήμιση
    • @jimxai..κοίτα το ότι έχει τόση ενασχόληση με αυτό το μοντέλο είναι μια χαρά να υπάρχει και ακούγεται πολύ ωραίο ..σίγουρα ο καθένας θα επιλεξυαυτο που του ταιριάζει ..από εκεί και πέρα σε κάποια βασικά πράγματα όπως μπαταρία , ανταπόκριση-ταχυτητα του κινητού και εφαρμογών θεωρώ οτι είναι τα στάνταρ..πχ δεν νοείται να πατάω τις επαφές να επιλέγω μια επαφή να πάρω τηλέφωνο και να μην ανοίγει η εφαρμογή του τηλεφώνου να γίνει η κλήση εάν δεν πατήσω 6-7φορες το εικονίδιο του τηλφ..αυτό γίνεται και με την oneOS.. κοίτα εάν από την εμπειρία σου έχεις κάποια να προτείνεις που να είναι γενικά σταθερή και λειτουργική στα βασικά είτε έχει update είτε όχι -εμένα δεν με πειράζει - εάν έχει ακα καλύτερα θα σου έλεγα πες την για να αποφύγω τις συνεχείς δοκιμές μιας και είναι επίπονο και χρονοβόρο..κατά αλλά δεν το περίμενα για τούτο το μοντέλο να υπάρχει τόσο υλικό!!!μπράβο σε όλους όσους ασχολούνται!! συγχαρητήρια!! :thumbsup:
      live every day as it was the last day of your life!!
    • Χαιρετώ όλα τα μέλη, πριν βρω και διαβάσω το παρόν θρεντ, έκανα εγκατάσταση την Pixel experience plus στην στοκ miui 11, οπότε από αντρόιντ 7 πήγα στο 11. 'Εχει καθυστέρηση στο άνοιγμα εφαρμογών και λέω να δοκιμάσω τη miui 12 port ed για να πάω σε αντρόιντ 9. Θα παίξει ή να ξαναφορτώσω μια στοκ που βρήκα και να πάω σε 9 και μετά σε 11. Πιστεύετε ότι θα σταματήσει αυτή η καθυστέρηση στο άνοιγμα εφαρμογών ή επειδή έχω το 3gb ram είναι λίγο και λαγκάρει; (το άπλωσα το σεντόνι)
    • Από την στιγμή που δοκίμασες την pixel και δεν είσαι ικανοποιημένος, τότε επιβάλλεται να δοκιμάσεις και αυτή την rom και ίσως έχεις καλύτερα αποτελέσματα :thumbsup:
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • απο μαμα αντροιντ 7 περνα μια οποια θες αντροιντ 10 aosp στησε το τηλ κρατα το καμια ωριτσα και μετα περνα

      11 κ 12 αντροιντ να αποφυγεις τα παγωματα οθονης και πολλα αλλα προβληματα!!! δεν ειναι καλο να πηδαμε με

      μιας τοσες εκδοσεις αντροιντ
    • Διαφήμιση