Διαφήμιση

προβλημα με redmi note 3 pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • προβλημα με redmi note 3 pro

      Γεια σας παιδια, χρειαζομαι την βοηθεια σας αν δεν σας ειναι δυσκολο. Η κοπελα μου ειχε αγορασει ενα redmi note 3 pro πριν απο 1.5 χρονο (οποτε απο οτι ειδα ειναι κ εκτος εγγυησης) και δεν ανοιγει με τιποτα. Ζεσταθηκε μια μερα την ωρα που μιλουσε στο τηλεφωνο, δεν το φορτισε εκεινο το βραδυ εσβησε και δεν ξανα ανοιξε. Αρχικα δοκιμασα να το φορτισω στο laptop, δοκιμασα με 2-3 φορτιστες και ολα τουλαχιστον ολοκληρο βραδυ μηπως και ηταν απλα επειδη ειχε αποφορτιστει για τα καλα. Τιποτα, μια φορα στο λαπτοπ μονο οταν το δοκιμασα 2η φορα αναψε για κανενα 10 λεπτο το λαμπακι κ μετα παπαλα. Δοκιμασα με το voldown&on/off παλι ναδα. Το ανοιξα να δω μηπως η μπαταρια ειχε κουνηθει αλλα νιετ. Το λαπτοπ δεν το αναγνωριζει, βασικα δεν το βλεπει καν και κοιταξα. Τι μπορω να κανω παιδια, ανακυκλωση;
      Σας ευχαριστω εκ των προτερων
    • Πήγαινε σε ένα κατάστημα που να κάνουν τεχνικό έλεγχο να δουν την usb θύρα και την μπαταρία.
    • κι εμενα μου εκανε το ιδιο κατι αναλογο,εσβησε και δεν επανεκινουσε .επικοινωνησα με το gear best που το ειχα αγορασει και μου ειπαν να πατησω παρατεταμενα το κουμπι power μετα απο 10 περιπου δευτερολεπτα το τηλεφωνο επανεκινησε και μαλιστα λειτουργουσε και καλυτερα .εχουν περασει περιπου 3 μηνες απο τοτε και δεν εχει δημιουργησει αλλο προβλημα.το gear best ειπε οτι μπορει να χρειαστει να εχεις το κουμπι μεχρι 30 δευτερολεπτα.αν δεν επανεκινησει τοτε καποιο αλλο προβλημα θα εχει
    • Διαφήμιση
    • ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας θα δοκιμασω να πατησω το κουμπι παρατεταμενα μηπως και...αλλα δεν ελπιζω γιατι εχω δοκιμασει ολους τους πιθανους συνδιασμους. Θα δοκιμασω να τσεκαρω μπαταρια & usb.