Διαφήμιση

Αλλαγή μπαταρίας σε mi4.

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αλλαγή μπαταρίας σε mi4.

      Καλημέρα και απο μενα.

      Μήπως κάποιος γνωρίζει αν είναι εφικτό να αλλάξω μπαταρία στη συσκευή μου εφοσον παραγγείλω καινούρια. Επίσης απο που να παραγγείλω? Μετα απο 3χρονια σχεδόν νομιζω θέλει μια αλλαγή η μπαταρία διότι τελευταία κρατάει με δεδομένα και φουλ χρηση βεβαια κανα 4μισι ωρο..
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      Στάλθηκε από το MI 4LTE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Μπορείς να την αλλάξεις, δεν γνωρίζω εάν είναι εύκολο όμως :/

      Επίσης για να βρεις γνήσια δεν ξέρω εάν είναι εύκολο, ρίξε εάν θες μία ματιά στο dragon-tt μήπως έχει.
    • Καλησπέρα! 1,5 χρόνο μετά, δυστυχώς η μπαταρία φούσκωσε. Σκοπεύω να παραγγείλω καινούργια, γνωρίζετε αν είναι εύκολο να την αλλάξω μόνη μου ή κινδυνεύω να μου σκάσει στη μούρη η παλιά; :?
    • Διαφήμιση
    • Εχω βρει μπαταρία για να παραγγείλω από ελληνικό eshop, απλά δεν ξέρω πως να την αφαιρέσω με προσοχή και να βάλω την καινούργια. :/ Φαντάζομαι έχει κάποια διαδικασια, δεν είναι όπως οι άλλες οι αποσπωμένες που βγαίνουν απλά και μπαινει η καινουργια σωστά; :P
    • Καλησπέρα.
      Είμαι και εγώ κάτοχος του Mi4 και όπως είπε και παραπάνω η aparadekti φούσκωσε και η δική μου και την αντικατέστησα με μια υποτίθεται ίδια την οποία και αγόρασα μέσω ebay. Φυσικά δεν περίμενα να είναι γνήσια (φαινομενικά είναι ίδια) και έχει αρχίσει να πεθαίνει και αυτή σιγά σιγά (την έχω μόλις 4 μήνες).
      Γνωρίζει κάποιος κάποια μπαταρία 3rd Party που να είναι της προκοπής;
      Βρήκα 3
      1.NOHON Li-ion Battery
      2.HSA HIGH 3400mAh BM32
      3.MultiEnergy x-longer
      Όποιος έχει εμπειρία με μια από τις παραπάνω ή με κάποια άλλη ας μας γράψει εντυπώσεις.

      =============== Απρ 20th 2017, 7:42pm ===============
      Πήρα την τρίτη επιλογή και είδα το φως το αληθινό.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H angelkexa έγραψε:

      Καλησπέρα.
      Είμαι και εγώ κάτοχος του Mi4 και όπως είπε και παραπάνω η aparadekti φούσκωσε και η δική μου και την αντικατέστησα με μια υποτίθεται ίδια την οποία και αγόρασα μέσω ebay. Φυσικά δεν περίμενα να είναι γνήσια (φαινομενικά είναι ίδια) και έχει αρχίσει να πεθαίνει και αυτή σιγά σιγά (την έχω μόλις 4 μήνες).
      Γνωρίζει κάποιος κάποια μπαταρία 3rd Party που να είναι της προκοπής;
      Βρήκα 3
      1.NOHON Li-ion Battery
      2.HSA HIGH 3400mAh BM32
      3.MultiEnergy x-longer
      Όποιος έχει εμπειρία με μια από τις παραπάνω ή με κάποια άλλη ας μας γράψει εντυπώσεις.

      =============== Απρ 20th 2017, 7:42pm ===============
      Πήρα την τρίτη επιλογή και είδα το φως το αληθινό.
      Επειδή ψάχνομαι κι εγώ και βρήκα στα 19 ευρώ απο ελλάδα την MultiEnergy x-longer, θα μπορεούσες να μου πεις αν αντέχει ακόμα;