Διαφήμιση

εχω κανει ολα τα βηματα του οδηγου express mi4c , το κινητο δεν μπαινει σε recovery mode mi4c

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • εχω κανει ολα τα βηματα του οδηγου express mi4c , το κινητο δεν μπαινει σε recovery mode mi4c

      εκανα ολα τα βηματα του οδηγου flashara το twrp και δεν εκλεισα το κινητο πατησα volume + και power αλλα ανοιγοκλεινει το logo και δεν μπαινει ρε twrp , υπαρχει κατι που δεν καταλαβα σωστα ?
    • Ξανα μπες σε fastboot mode με vol - & power και δες για αρχή bootloader.
      Αν είναι ξεκλείδωτο ξανα φλάσαρε το και μετά δοκίμασε να δώσεις
      fastboot boot ****.img όπου **** το όνομα του twrp.


    • φιλε με αρρωστησες τωρα :P. Ας τα παρουμε απ την αρχη , λοιπον, ειχα παλια μια custom rom , μετα flashara την developer , επειτα ζητησα κωδικο για ξεκλειδωμα του κινητου , ξεκλειδωσα το κινητο και πηρα root access , περασα επειτα το flashify , το twrp.img (αν τα λεω σωστα ) και την ελληνικη rom . Μολις τωρα εκανα τον ελεγχο και η συσκευη ειναι ξεκλειδωτη ,
      Πως συνεχιζω δεν καταλαβα :P
      Images
      • check.jpg

        20,48 kB, 362×156, viewed 92 times
    • Διαφήμιση
    • Σε fastboot mode δίνεις τις εντολές
      fastboot flash recovery ***.img
      fastboot boot ***.img όπου *** το αρχειο twrp που θα έχεις μέσα στον φάκελο adb..
      Αν πας στην υπογραφή μου θα δεις οδηγούς με flash την Ελληνική ρομ για πρώτη φορά..
      Δες πως γίνεται εκεί..