Διαφήμιση

Πρόβλημα σύνδεσης με την κάμερα σε xiaomi mi5s

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Θα πρέπει να πω και κάτι για τα έξοδα αποστολής να φανταστώ που θα χρεωθώ έτσι ? Πριν καλά καλά το δω πήγα και έβαλα tempered της nillkin πάει και αυτό :Ρ Θα μου πεις μακάρι να ήταν αυτό το πρόβλημα αλλά πάει το 10αρικο
    • Σήμερα επιτέλους μετά από claim μου απάντησε το paypal και μου είπε ότι θα πάρω full refund και ότι για τα έξοδα παράδοσης και αποστολής είμαι εγώ υπεύθυνος. Δηλαδή είμαι τόσο καιρό χωρίς κινητό και θα μπω και μέσα τελικά :(

      =============== Μαρ 30th 2017, 10:56am ===============
      @linuxilakis καλημέρα. Μήπως γνωρίζεις τι μπορώ να κάνω με τα μεταφορικά ? Μήπως να φτιάξω άλλο ποστ σχετικά μ αυτό?
    • Διαφήμιση
    • Telus International Europe Εδώ μπαίνεις και κάνεις αίτηση σύμφωνα με τις οδηγίες και ανεβάσεις τις φωτογραφίες που θα σου ζητηθούν και που αναλύω παρακάτω

      Παίρνεις video το πακετάρισμα που θα κάνεις μην γίνει καμιά στραβή. Το κρατάς καλά μην σου πούν ότι έστειλες κάλτσες....

      Στο ταχυδρομείο τραβάς φωτο να φαίνεται καθαρά ο αποστολέας και ο παραλήπτης με τα γραματόσημα πάνω όπως και το Tracking number, παίρνεις και φωτο το πράσινο χαρτάκι που θα κολλήσει η κοπέλα φωτό την απόδειξη απο τα ελτά. Στο πράσινο χαρτάκι θα σε βάλει να γράψεις κάτι όπως και τιμή. Γράφεις defected item ή phone.Ότι θες εγώ δεν βάζω τιμή.
      Αυτά είναι που θα στείλεις στο paypal για να σου επιστρέψει το ποσό που πλήρωσες στα ελτα. Πάρε και φωτό να φαίνεται καλά το πακέτο μια γενική εικόνα σε περίπτωση που το ανοίξουν το ξανακλέισουν και σου λένε δεν είχε τηλέφωνο μέσα... Τραβηγμένα σενάρια αλλά προσπάθησε να φυλαχτείς για αυτό στα γράφω.

      Ότι άλλο θες μου λές. Έχω δουλειά για αυτό στα γράφω λίγο γρήγορα και όχι τόσο καλά διατυπωμένα...