Διαφήμιση

Διάφορα προβλήματα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Οταν το συνδέω για φόρτιση ανάβει το κοκκινο φωτακι αλλα μέχρι εκει. Τιποτα αλλο
      Οταν το επαθε η μπαταρια ηταν 100% φορτισμενη. Πηγαινα ταξιδι και το ειχα φορτισει.
      Το αφησα στο φορτιστη του να δουμε τι θα γινει.
      Σε συνδεση με τον υπολογιστη δε βλεπει κάτι. Ούτε ακούγεται το γκλιν οταν κουμπωνεις το usb οπως συνηθως.
      Απ'την άλλη δε θελω να το γυρισω και στον κινεζο έτσι με ολα μου τα στοιχεία μεσα. Ηθελα να το κανω reset και μετα.
      Εννοειται οτι τους ξεχεσα χοντρα για τη μακακια τους να εχουν unofficial rom αλλα ουτε λογος για την ταμπακιερα. Μονο συγγνωμες και γλυψιμο ειναι.

      Η ειρωνια ειναι οτι ξαναγυρισα στο σπασμενο iphone 4s το οποιο δουλευει 5 χρονια σα σκυλι.
    • Με συνδυασμούς πλήκτρων δεν κάνει κάτι; Δοκίμασε το ενώ είναι συνδεμένο..


    • Στο αεροδρόμιο που με άφησε και έπαθα κοκομπλοκο δοκίμασα τα πάντα. Power button + volume up, down κλπ.
      Δυστυχώς τίποτα

      =============== Μαρ 16th 2017, 10:08pm ===============
      βρήκα αυτο το thread
      Xiaomi Mi5 - brand new and not working. Will not power up/turn on!! Help - Page10 - Xiaomi Mi 5/Pro - Xiaomi MIUI Official Forum

      10δες άτομα έχουν ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Το τηλεφωνο ύστερα απο 2-3 εβδομάδες σταματησε να δουλευει.
      Σορυ αλλα το θεωρω απιστευτη κοροιδια. Δε θα μπω σε λογικη να ανοιγω καπακια και να βραχυκυκλωνω επαφες.
      Ηλεκτρονικός ειμαι και μου ειναι απιστευτα ευκολο. Οπως και η λογική να παιζουμε με τα κινητα και να βαζουμε καμια rom λιγο πιο ψαγμενη κλπ.
      Αλλα εδω ο κινεζος εχει θεμα με το hardware.
      Θα το στειλω πισω όσο ειναι καιρος και θα μου κανει refund να παρω κατι αλλο
    • Διαφήμιση
    • Ο/H petert έγραψε:

      Θα το στειλω πισω
      Το καλύτερο που έχεις να κανεις..