Διαφήμιση

H Xiaomi διευρύνει το portfolio των smartphones να ανέβουν οι πωλήσεις

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πάντως από ότι και εγώ έχω ακούσει πολλοί πού είχαν Lenovo παλίοτερα, λένε ότι από θέμα ρομ ήταν τραγικά.
      Πιστεύω πως μετά την εξαγορά της Moto, θα είναι τα πράγματα καλύτερα.

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Εγώ πάντως το βλέπω και λίγο αρνητικά... αν φανταστούμε ότι το mipcsuite δεν συνδέεται με της συσκευές μας και δεν το έχουν φτιάξη ακόμα καταλαβαίνεις ότι κάτι τέτοια θεματάκια θα πάνε πίσω πολύ....
      «Είτε νομίζεις ότι μπορείς, είτε νομίζεις ότι δεν μπορείς, έχεις δίκιο»
      Henry Ford

      Όλα δουλεύουν μέχρι να χαλάσουν... :D
    • Ε, ναί...αυτό είναι απαράδεκτο. Σε λίγο θα βγούν συσκευές με Nougat και αυτό ακόμα δεν δουλεύει με οτιδήποτε υπάρχει μετά το 5.1.1 :/

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Διαφήμιση
    • Ακόμα και στο πρόγραμμα για να φτιάχνεις θέματα αν και έχουν την V8 ότι συνδέεται έχω προσπαθήσει με όλους τούς πιθανούς τρόπους και δεν τα έχω καταφέρει ακόμα... :/ :S ?(
      «Είτε νομίζεις ότι μπορείς, είτε νομίζεις ότι δεν μπορείς, έχεις δίκιο»
      Henry Ford

      Όλα δουλεύουν μέχρι να χαλάσουν... :D
    • Είναι αυτό που λένε πως είναι "εύκολο" να ανέβεις στην κορυφή αλλά είναι δύσκολο να μεινεις εκεί.
      Πολλοί οι λόγοι. Το πρόβλημα της εταιρείας, κατα τη γνώμη μου πάντα, δεν είναι η έλειψη συσκευών. Υπάρχουν καμια 10 και βάλε μοντέλα στη σειρα Redmi κι άλλα τόσα στην mi. Με τιμές από 100€ μέχρι τα 800-900€ του mix καλύπτει όλα τα βαλάντια.
      Το πρόβλημα είναι τα bug στις Rom και οι ανόητες δυσλειτουργίες, που όπως είπε και ο @manol80 φτάσαμε σε nougat και το mipcsuite ακόμα δεν δουλεύει σε ΜΜ.


      Even dead i will fight.