Διαφήμιση

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΚΛΗΣΗ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΝΑ ΒΟΥΗΤΟ

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΚΛΗΣΗ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΝΑ ΒΟΥΗΤΟ

      Καλησπέρα,πηρα από τον κωτσοβολο ένα Redmi Note 4 και όταν κανω τις κλησεις ακούγεται ένα βουητο όταν χτυπάει,το πηγα στον Κωτσοβολο και μου εκαναν αντικατασταση κινητου αλλα παλι τα ιδια,να σημειωσω ότι όταν μιλαω με την άλλη γραμμη δεν ακούγεται τιποτα μια χαρα συνομιλια,οταν εβαλα το σημα 2G όλα μια χαρα,μου το κανει όταν είναι 3 G και LTE,εάν ξερετε τι μπορει να είναι?
    • Δοκίμασε την κάρτα σε άλλο τηλέφωνο να δεις αν αν κάνει το ίδιο
      Mi Note 10 XTRV-MINote10_MICC9Pro_V13.0.4.0.RFDCNXM_v13-11 <3
      Mi 9 lite XTRV-MI9LiteMICC9_V12.5.5.0.RFCCNXM_v12-11 <3
      Redmi Note 3 Pro SE Global_V10.2.1.0.MHRMIXM :love:
    • Σημερα παρατήρησα ότι το κάνει μόνο όταν κάνω κλήσεις από cosmote σε cosmote!!!Στα άλλα δίκτυα δεν κάνει τίποτα μία χαρά!!!Την δοκίμασα την κάρτα σε άλλο κινητό και δούλευε μία χαρά.
    • Διαφήμιση
    • Μόνο στην Cosmote ε...χμμμ...
      Για κάνε μία απόπειρα να κλείσεις το VoLTE.
      Κλείστο, κλείσε την συσκευή, άστην κλειστή 2-3 λεπτά, ξαναάνοιξε και δεν εάν άλλαξε κάτι.

      Άν και εμείς δεν έχουμε φωνή απο 4G...αλλά λέω μήπως κάνει κάνα "βραχυκύκλωμα" :whistling:
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
      • Το έχω δοκιμάσει και με το VoLTE αλλά τα ίδια,σήμερα είδα ότι το κάνει όταν δεν έχω πολλές μπάρες στο σήμα,αλλά στην ομιλία όλα καλά,και όταν έκανα κλήση από άλλη περιοχή δεν έκανε το βουητό, πιστεύω ότι είναι καθαρά το δίκτυο.Θα δείξει.Το μόνο καλό είναι ότι στην συνομιλία δεν έχω πρόβλημα,θα αλλάξω και την κάρτα μου γιατί είναι 7 ετιας να δούμε μήπως φτιάξει.