Διαφήμιση

Image Stabilization / focus

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H mixaliscy έγραψε:

      Επειδή μπορεί να θέλεις τη βοήθεια του mod

      Μπορεί να μπρίκαρες το κινητό σου

      Και δεν χρειάζεται σε ένα νήμα που ρωτάει ο καθένας κάτι απλό να προσπαθούμε να βρούμε που είναι το ποστ σου, εσύ το δικό μας και πάει λέγοντας για να το σώσουμε

      Βασικά γιαυτό σου είπα καλύτερα να πας εκεί που είναι το τόπικ για γενικές απορίες για το κινητό σου
      Έτσι λειτουργεί το φόρουμ μας

      Το θεμα εινα συγκεκριμενο:το image stabilization για το omega... και ρωτησα για τοimage stabilization του οmega....... τι λαθος εκανα?

      Στάλθηκε από το VFD 500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Φίλε μου επειδή νομίζω δεν με κατάλαβες

      Δεν έκανες κανένα απολύτως λάθος

      Απλά εδώ που το έβαλες οι πιθανότητες να το δει κάποιος με το κινητό σου και να σου απαντήσει είναι 10% και εκεί που σου είπα να το γράψεις 90%

      Όσο πιο απλά μπορώ να το πω
    • Ο/H mixaliscy έγραψε:

      Φίλε μου επειδή νομίζω δεν με κατάλαβες

      Δεν έκανες κανένα απολύτως λάθος

      Απλά εδώ που το έβαλες οι πιθανότητες να το δει κάποιος με το κινητό σου και να σου απαντήσει είναι 10% και εκεί που σου είπα να το γράψεις 90%

      Όσο πιο απλά μπορώ να το πω

      Ο χρήστης hurin, λοιπον, που ξεκινησε το θεμα εχει10% να επιλύσει το θέμα του... γτ εγω εκανα το ίδιο ερωτημα (ουσιαστικά) με τον hurin στο ίδιο νημα.... και κατ επέκταση οποιος ξεκινα θέμα για ενα κινητο θα πρπει να το βάζει στις γενικες αποριες αλλιως δεν θα το λύσει ποτε. Μαλιστα

      Στάλθηκε από το VFD 500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Δεν έχω βρει κάποια λύση, το πρόβλημα όντως εμφανίζεται σε συνθήκες πολύ χαμηλού φωτισμού και είναι απαράδεκτο να βγάζει βίντεο χειρότερο από HTC Desire 10ετίας.
      Η open camera που προτάθηκε έχει πολλές επιλογές και θα την δοκιμάσω να δω αν είναι καλύτερη από την stock.
    • Ο/H hurin έγραψε:

      Δεν έχω βρει κάποια λύση, το πρόβλημα όντως εμφανίζεται σε συνθήκες πολύ χαμηλού φωτισμού και είναι απαράδεκτο να βγάζει βίντεο χειρότερο από HTC Desire 10ετίας.
      Η open camera που προτάθηκε έχει πολλές επιλογές και θα την δοκιμάσω να δω αν είναι καλύτερη από την stock.

      Ok .. hurin....

      Στάλθηκε από το VFD 500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Καλησπερα, εγώ έβαλα τρία προγράμματα για την κάμερα.
      Open camera, camera MX, cymera.
      Το ένα συπληρωνει το άλλο.
      Δοκιμάστε τα και θα σας αρέσουν.
      Το τρίτο είναι για selfies.
      Δείτε τα και στο YouTube αν δεν θέλετε να τα κατεβάσετε και επιλέγετε ανάλογα.
    • Ο/H georgeth50 έγραψε:

      Καλησπερα, εγώ έβαλα τρία προγράμματα για την κάμερα.
      Open camera, camera MX, cymera.
      Το ένα συπληρωνει το άλλο.
      Δοκιμάστε τα και θα σας αρέσουν.
      Το τρίτο είναι για selfies.
      Δείτε τα και στο YouTube αν δεν θέλετε να τα κατεβάσετε και επιλέγετε ανάλογα.

      Οκ!
    • Διαφήμιση