Διαφήμιση

ΑΓΟΡΑ ΚΙΝΗΤΩΝ XIAOMI MI5 PRIME ΑΠΟ ΚΙΝΑ

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • ΑΓΟΡΑ ΚΙΝΗΤΩΝ XIAOMI MI5 PRIME ΑΠΟ ΚΙΝΑ

      ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ ΣΑΝ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ .
      ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΠΟ ΚΙΝΑ ΛΟΓΩ ΦΤΗΝΟΤΕΡΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ 3 ΚΙΝΗΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΑΡΚΑΣ ΧIAOMI MI5 PRIME.
      ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ SITE ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ROM.
      ΔΗΛΩΝΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΙΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΛΗΡΗ ΑΓΝΟΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΑΙ
      ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΑ.
      ΒΡΙΣΚΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΥΣΚΕΥΕΣ OFFICIAL GLOBAL MULTI LANGUAGE-OTA UPGRADE MIUI7-8 /GOOGLE PLAY ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΜΕ ΚΙΝΕΖΙΚΑ-ΑΓΓΛΙΚΑ.
      ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ .
      ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΝΤΑΞΕΙ.
      ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

      ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
    • Καλώς ήρθες φίλε. Θα προτιμάς την official global play store +ota αυτή έχει ελληνικά. Και να κοιτάξεις site που έχουν τριγωνική αποστολή λόγου τελωνείο γιατί περνάνε τα περισσότερα τελωνείο. Τα κινητά μην τα παραγγείλεις όλα σε ένα πακέτο "σπαστά" από site που να παραγγείλεις κάνε την ερώτηση Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό και θα σου πούνε τα παιδιά. Μην γράφεις με κεφαλαία γράμματα είναι σαν να φωνάζεις

      Redmi note 3 pro
      Οι τίγρεις της οργής είναι σοφότερες από τα άλογα της μόρφωσης




    • Διαφήμιση
    • Ali express κινέζικο σαιτ από τα καλύτερα έχω αγοράσει πολλα τηλέφωνα και άλλα είδη χωρίς πρόβλημα όταν κάνεις αγορά θα πληρώνεις το κάθε τηλ ξεχωριστά ένα ένα και από τον ίδιο πωλητή θα σου έρθουν μέσω ταχυδρομείο μαζί η με διαφορά ημερας