Διαφήμιση

Αγορά ενός RedMi Note 3 pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αγορά ενός RedMi Note 3 pro

      Καλησπέρα σας

      Αρχικά δεν έχω Xiaomi και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αγοράσω για εμένα και την κοπέλα μου
      είμαι ανάμεσα στο Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB RAM και στο Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM μιας και απ' ότι βλέπω
      είναι στα ίδια χρήματα
      Πρώτον θα ήθελα την άποψη σας για το ποιο από τα δυο να αγόραζα.
      Δεύτερον βλέπω ότι το GeekBuying έχει καλύτερες τιμές από το GearBest
      Τρίτον βλέπω ότι υπάρχει πρόβλημα με το αν θα ανοιχτή στο τελώνιο η όχι κάποιοι λένε ότι υπάρχουν και κόλπα όπως
      να το δηλώσουμε δώρο και σαν Value 20$ για παράδειγμα για να αποφύγουμε το τελώνιο?
      Τέταρτον η κοπέλα μου θα ήθελε ελληνική Rom αυτό γίνετε να το κάνω order από το GeekBuying?
      και εγώ θα την ήθελα με την μονή διάφορα πως άκουσα ότι αν έχω Ελληνική δεν θα κάνει update το λογισμικό συν ότι
      βλέπω ότι η Ελληνική βγάζει περισσότερα προβλήματα από την official.
      Πέμπτων πείρα τηλεφωνώ ένα Ελληνικό κατάστημα το CITISHOP για το Xiaomi Redmi note 4 στο οποίο έκανε 214 euro
      και μου ανέφεραν ότι έχει Ελληνική Rom ότι θα έχει 1 χρόνο εγγύηση και ότι έχουν δικό τους service εδώ αν χαλάσει.

      ευχαριστώ εκ τον προτέρων για τον χρόνο σας
    • Το Redmi Note 3 pro είναι παλιό και έχει σταματήσει η παραγωγή του πλέον αν και VFM κινητό.

      Ίσως θα ήταν καλύτερα να πας σε κάποιο νεότερο μοντέλο ή αν το βρεις από Ελλάδα με λίγο μεγαλύτερη τιμή
    • You .gr στα 199 πλέον όπως και στον κωτσο ...ελληνικά και δύο χρόνια εγγύηση ούτε τελωνεία ούτε αναμονή

      Sent from my MI 5s using Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Σκεφτομαι και εγώ να προβώ στην αγορά του Redmi Note 3 Pro 3GB RAM από το youhou αφού απ οτι βλέπω δεν ειναι μεγάλη η διαφορά σε σχέση με τα κινεζομαγαζα οποτε να γλυτώσω τις αναμονές κλπ.

      Υπάρχει περίπτωση να εχει θέμα με τον bootloader? (Mόλις έβλεπα ενα από τα θέματα που έλεγε οτι πρέπει να προσεχουμε αν μας εχει έρθει κινητό με κλειδωμέο ή ξεκλείδωτο bootloader) γιατί απ ότι βλέπω το διαθέτουν με ελληνικό μενού.
      Ευχαριστώ