Διαφήμιση

Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ VIP μελών:

Έγινε η διανομή 18 νέων XTRV-8.4.19 & ARΩMA ROM με Global Source σε όλα τα VIP μέλη μας (μέσω του VIP mail).
    Όλες οι υπόλοιπες ROM Source από CN/Xiaomi.eu θα παραδοθούν όταν έχουμε Source (Σάββατο ή Κυριακή).

Οι ROM για τα Mi-Mix (Lithium) / Mi-5 (Gemini) / Mi-Note 2 (Scorpio) θα γυρίσουν προσωρινά σε CN/xiaomi.eu source μέχρι να ετοιμαστούν τα δικά μας Workflows για Android 8. !

H ROM για το RedMi 3S (Land) αναστέλλεται αυτή την εβδομάδα (δεν έχει βγάλει η Xiaomi Global Source)

>> Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας <<
    *** Xiaomi Miui Hellas Team ***

• Ο/H johnny_red έγραψε:

εχω φωτο απο τη δικιά μου μπλε στο ποστ 129 (όχι 194) ... ήταν πολύ ωραία και έδενε καλά με την ασπρη προσοψη... επιφυλάσσομαι για την αντοχή της δεδομένου ότι το περίβλημα είναι σκληρό πλαστικό
      ΩΧ Παναγία μου! Δεν ΜΕ αρέσει καθόλου!!! <X :D

ΑΥΤΗΝ γουστάρω τρελά (μπλε ή κόκκινο) αλλά είχα πάθει την ζημιά με το Mi4c και την φοβάμαι. :/

Y.Γ Τελικά η Nillkin μου είναι, μάλλον, smoke. Την είχε το κινητό όταν το πήρα (δεν την παρήγγειλα εγώ). Δεν μπορεί να κιτρίνισε έτσι. Μάλλον είναι η smoke. :geek:
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
      Διαφήμιση
    • Nillkin silicone nature TPU case for Xiaomi mi5s, mi 5S (5.15"), US$ 9.2 — Nillkin-case.com εδω

και εδώ

Nillkin Nature TPU Case Grey για το Xiaomi Mi5s

Και ναι έχεις δίκιο η smoke είναι η κίτρινη . Έκανα λάθος. Οπότε πας για την γκρί
    • Λέω να χτυπήσω ΑΥΤΗΝ σε κόκκινο. Ελπίζω να μην ξεβάψει πάλι.

Να μην ξαναπάρω Nillkin μωρέ...αφού έχω...και ας είναι καπνίστρια.
    • ...κόκκινη και πιθανόν να ξεβάφει... θήκη ή πασχαλινά αυγά ψάχνεις; :D
      με βαφές "Ανατολή" τις βάφουνε;
      τουλάχιστον θα είσαι και στο κλίμα των ημερών :D
      Διαφήμιση
    • Ε μα να είναι και κάτι όμορφο ρε σύ! Προστασία από πτώσεις δεν με ενδιαφέρει. Η στραβή μπορεί να γίνει αλλά...φτού...τόσα χρόνια κινητό κάτω δεν μου έχει πέσει.
      Κουμπούρα θήκη δεν θέλω.
      Το χρώμα όντως με προβληματίζει. Φοβάμαι ότι θα ξεβάψει. Ειδικά το καλοκαίρι που στην φόρτιση ανεβαίνει η θερμοκρασία (έτσι πρέπει να την πάτησα με το Mi4c). Είναι αλουμίνιο όμως το περίβλημα του Mi5s (το Mi4c ήταν πλαστικό) και δεν πιστεύω να έχει πρόβλημα. Ξέρω γώ...

edit
      Τελικά...λέω να μην το ρισκάρω με την κόκκινη. Την έφαγα μία φορά, μην την φάω 2η, δεν λέει.

@johnny_red Από αυτές που βλέπω τριγύρω, πραγματικά η πιο σοβαρή αλλά και η πιο άσχημη μοιάζει να είναι η ipaky. Εκτός από την μία άσΚημη, παίζει και ακόμα μία, λιγότερο άσΚημη ΑΥΤΗ.