Διαφήμιση

Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Ποιο σημείο δεν κατάλαβες?. Το tempered θέλει καλό μασαζ να καθαρίσει καλά.
    • Αυτο με το μασάζ δεν κατάλαβα..πως το κάνεις...baby oil δεν χρησιμοποιείς?
      Είναι επικίνδυνο να έχεις δίκιο, όταν η εξουσία έχει άδικο!!

    • Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Κρατάς το γυαλί βάζεις τα δάκτυλα σου που έχουν σαπουνακι και το τριβεις απαλά με κυκλικές κινήσεις να καλύψεις όλη την επιφανεια (Κάνεις πως δεν ξέρεις;). Στο ταπερακι θα βάλεις λίγο fairy αν και η μεμβραναδες στα αυτοκίνητα για τα φιμε βάζουν Johnson όχι πια δάκρυα σαμπουάν. Και με αυτό μπορεις Τρίβεις την πλευρά που έχει την κόλλα. Λίγο θέλει το τρίψιμο. Αν είναι γυαλί και όχι μεμβράνη λίγο παραπάνω μπορείς ,γιατί βοηθάει και η επιφάνεια. Ξέπλυμα ,τίναγμα καλό και βουρ


      Προσοχή στα εναπομείναντα νερά μην πάνε στο ακουστικό. Παίρνεις μια κάρτα πιστωτικη βάζεις το πανάκι που σκουπίζεις τα γυαλιά της πρεσβυοποιας σου από κάτω και σπρώχνεις προς τα έξω σε περιοχές που δεν φοβάσαι το νερό που έχει μείνει να κάνει κακό στο τηλέφωνο και είσαι οκ
    • Διαφήμιση
    • προτιμώ το...οπτικοποιημένο, κάνε έναν κόπο!!
      Είναι επικίνδυνο να έχεις δίκιο, όταν η εξουσία έχει άδικο!!

    • Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Με τι ζελατίνα ρε τρελλοκομειο αφού την έβαλα σου λέω. Στο νέο που θα έρθει αν δεν πετύχει και αναγκαστώ να πάω σε αυτήν την μέθοδο θα σου κάνω ένα .....σαν το unboxing του ντρακη που έκανες εσύ. ..Ίδιο , χάρμα θα είναι.


      Δες εδώ



      Για να το καταλάβεις... Αλλά ακόλουθα αυτά που σου έχω πει.. Όταν το ξεβγαλειςαπο το σαπούνι λίγο θέλει και απαλά. Χωρίς να το ακουμπάς. Άσε το νερό να διώξει ότι σαπούνι υπάρχει
    • Ο/H pavlidisc έγραψε:

      Ο/H annonnaki έγραψε:

      Εγώ πάντως το έχω ένα χρόνο σχεδόν χωρίς προστασία στην οθόνη. Το προσέχω βέβαια δεν μπαίνει με άλλα πράγματα σε τσέπες και τσάντες.
      Δεν έχει το παραμικρό σημαδάκι.
      ΑΠΟ - ΚΑΙ - ΚΛΕΙΕΤΑΙ! Εάν το γυρίσεις κόντρα στο φως με σβηστή οθόνη θα δείς μπόλικα πράγματα σχεδιασμένα. Άλλους τους ενοχλούν, άλλους όχι. Εσύ είσαι από αυτούς που δεν σε ενοχλούν...βεβαίως βεβαίως... :rolleyes:
      Λοιπον μόλις γύρισα από απόσταξη σε τσιπούρα καζάνι κλπ οπότε δεν είμαι σε θέση για παρατήρηση. Αλλά το πρωί θα ανεβάσω 2-3 εικόνες της οθόνης. Δεν αποκλείεται να δω κάτι αλλά όπως λες έχει να κάνει με τον χρήστη. Σίγουρα δεν κατατασσομαι στους "υποχονδριους" (ευτυχώς κατ'εμε).
      Εντουτοις οποιαδήποτε ζελατίνα ή tempered glass δοκίμασα με απογοήτευσαν πλήρως. Δεν έδωσα 400 ευρώ σε εργαλείο με @@ για να μου υποβαθμίζει την αίσθηση οποιαδήποτε aftermarket προστασία. Αλλά η ουσία είναι πως ένα σοβαρό gorilla glass είναι απαραίτητο πλέον και αποτελεί την ξεκαθαρη έλλειψη του mi5s.

      Edit: Σήμερα λοιπόν κατάφερα να το βάλω κόντρα στον ήλιο και να εντοπίσω κάποιες εξαιρετικά λεπτές γραμμές σαν σκιές. Όντως υπάρχουν αλλά σε ότι αφορά την καθημερινή χρήση δεν είναι καν διακριτές. Στον ήλιο με καθαρισμένη οθόνη και λίγο παιχνίδι με την αντανάκλαση φαίνονται.
    • Ήρθε μετά από χρόνια και καιρούς το περιβόητο screen protector με το λογότυπο mi.
      Ένα έχω να πω: Κλάϊν Μάϊν on the line!!! Σιγά τον πολυέλαιο!!!!!! Τίποτα το ιδιαίτερο. Περίμενα εύκαμπτο "τζάμι". Ξέρετε...αυτά τα πλαστικά πολυκαρβΟΥνικά ή πώς σκ@τ@ τα λένε.. Αυτό είναι ντιπ ξελατίνα.
      Άσε που για να ευθυγραμμίσεις όλες τις τρύπες με τα κουπιά του κινητού (έχει άσπρο πλαίσιο πάνω κάτω ντε)...πρέπει να πεις 7 φορές το Πάτερ Ημών και 17 το Πιστεύω.

      ΞΕΝΕΡΑ. :thumbdown:

      Σε αναμονή του PZOZ.
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Διαφήμιση
    • RE: Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Ο/H linuxilakis έγραψε:

      Και on the line?....τοσοοοο χάλια....
      Μπόχαχαχαχαχα!!! Γεια σου ρε Βασιλάρα!!!!

      Ε δεν ΜΕ άρεσε ρε φίλε. Βασικά... με απογοήτευσε. Περίμενα πολύ καλύτερο προϊόν. Και 4,5€ ε... (κάπου εκεί). Ξήλωμα κανονικό!!! Χαχαχαχα!

      from my Mi5s
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Κοίτα συνήθως όλα αυτά είναι χάλια. Δακτύλιες... θολώνουν κάποια στιγμή.. Έχουν και αυτές τις κουκίδες στον ήλιο... Κ αν δεν έχουν, κάνουν το rainbow effect... Πολλές παραχωρήσεις.. Γενικά όπου ς το λες ..on the line.. Το pzoz σίγουρα θα είναι ανώτερο ποιοτικά αλλά μην φανταστεις τεράστια διαφορά. ..Κάτσε να έρθει και μας λες. Εγώ είμαι με μεμβράνη nillkin ακομα ελέω frosted θήκης. Μια χαρά είναι αλλά όχι για πτώσεις. Αν το κρατήσω θα βάλω τζαμακι καλό με την μέθοδο του σαπουνιού. Αλλά το redmi 3s της γυναίκας δεν πουλιέται στη τιμή που θέλω, όποτε αναγκαστικά θα το αποχωριστώ όπως φαίνεται..
    • Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Βρε τζαμάκι ήθελα και γω. Αλλά όλα όσα βρήκανε τα παιδιά εδώ αφήνουν κενά στις άκρες. Έτσι είπα να πάρω το mi. Αυτό είναι από άκρη σε άκρη αλλά ποιοτικά είναι ΓΤΠ. Σαν φθηνιάρα ζελατίνα από αυτές που στην 1 δίνουν 10 δώρο... χαχαχαχα....
      Και το βασικότερο : νομίζω ότι είναι τρομερά δύσκολο στην τοποθέτηση. Αυτό με ξηρή εφαρμογή... ΔΕΝ μπαίνει.

      from my Mi5s
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Διαφήμιση
    • Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Μπαίνει Χρηστάρα. Μόνο στις άκρες δεν έχει κόλλα?. Μην φοβάσαι το ξεκολας και.το ξαναβαζεις