Διαφήμιση

Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Εγώ παιδιά παραλαμβάνω αύριο (μου άφησε είδη ο ταχυδρόμος ειδοποίηση σπίτι μου) 2 απ τα γνωστά screenprotector με το logo mi επάνω και εάν δεν κάνουν για το mi6 μου λέτε μετά να τα βγάλω στη black agora ..??? χα χα χα :D :lol: :D
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Γιώργο εγώ περιμενω ενα mix 2 οπότε σε λίγο θα είναι αχρειαστο αν σου έπαιρνα το ενα. Όποτε θα γλιτώσω από την μαύρη αγορά
    • Διαφήμιση
    • Μετά από 65 μέρες =O μου ήρθε από ali αυτό το tempered glass... παρότι κούμπωσε καλά και δείχνει στιβαρό, την έκαναν πάλι την πατάτα οι κινέζοι... ενώ αριστερά-δεξιά είναι τέλειο (φοβόμουν ότι θα μου "τρώει" οθόνη) τη τρώει ~1mm πάνω κάτω X( ... ειδικά πάνω είναι πολύ χάλι, δε φαίνονται καλά τα εικονίδια στη γραμμή κατάστασης.



      Ε, παραγγειλά τελικά αυτό screen protector (το γνωστό με το MI logo που κυκλοφορεί εδώ) και ελπίζω επιτέλους να ξενοιάσω... μ' έχει κουράσει το θέμα θήκης-οθόνης... θα σας πω σε 60 μέρες

      εν τω μεταξύ, γυμνό το τηλέφωνο είναι κουκλί, κρίμα που του βάζουμε μπούργκες ρε γμτ...
    • Ο/H johnny_red έγραψε:



      εν τω μεταξύ, γυμνό το τηλέφωνο είναι κουκλί, κρίμα που του βάζουμε μπούργκες ρε γμτ...
      ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!
      Αλλά εάν είσαι μάγκας...άστο ξεβράκωτο! Μπορείς;;;;;; :D
      Εγώ για θήκη έχω ένα διαφανές τσιγαρόχαρτο της Nilkin που το προστατεύει μόνο απο γραντζουνιές. Οθόνη έχω μία ζελατίνα του κιλού, περιμένοντας εδώ και έναν μήνα (έχει ακόμα ψωμί...) για το περιβόητο τζαμάκι με το λογότυπο.
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Εγώ πάντως το έχω ένα χρόνο σχεδόν χωρίς προστασία στην οθόνη. Το προσέχω βέβαια δεν μπαίνει με άλλα πράγματα σε τσέπες και τσάντες.
      Δεν έχει το παραμικρό σημαδάκι.

      case βέβαια απαιτείται γιατί στο χέρι δεν κάθεται καλά. Είναι επίφοβο για πτώση χωρίς θήκη.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H annonnaki έγραψε:

      Εγώ πάντως το έχω ένα χρόνο σχεδόν χωρίς προστασία στην οθόνη. Το προσέχω βέβαια δεν μπαίνει με άλλα πράγματα σε τσέπες και τσάντες.
      Δεν έχει το παραμικρό σημαδάκι.
      ΑΠΟ - ΚΑΙ - ΚΛΕΙΕΤΑΙ! Εάν το γυρίσεις κόντρα στο φως με σβηστή οθόνη θα δείς μπόλικα πράγματα σχεδιασμένα. Άλλους τους ενοχλούν, άλλους όχι. Εσύ είσαι από αυτούς που δεν σε ενοχλούν...βεβαίως βεβαίως... :rolleyes:
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • RE: Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Ο/H linuxilakis έγραψε:

      Βάλτο κοντρα στον ήλιο και δες ενδελεχώς. Θα εκπλαγείς
      Εντάξει φίλε... δεν είναι όλοι σχιζοφρενείς και υποχόνδριοι σαν και μας.
      Αυτά που βλέπεις εσύ με το μάτι και σου σπάνε τα νεύρα... άλλος αγοράζει μικροσκόπιο, ψάχνει, ψάχνει, ψάχνει... και δεν βρίσκει τίποτα.

      Άλλος βαράει όπου βρει "αδέσποτο" και άλλος χωρίς προφυλακτικό δεν πάει ούτε για κατούρημα. Ο καθένας με τα standard του. Χεχε...

      from my Mi5s
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Απλά δεν μπορεί να μην.... Κάπου θα γίνει η μαγκιά όσο προσεχτικος να είσαι... Έστω μια ζελατίνα πιστεύω θεωρείται must..Καμμία σχέση με το γυμνό. Αλλά όταν δεις το τσαμπουκα θα είναι αργά..

      Σήμερα είχα μια καινούργια ζελατίνα nillkin και είπα να την βάλω μιας που είχα και άδεια. Ξεκινάω και μαμιεται το σύμπαν. Κάτι ρεζέρβες σε ταινίες για να βγάλω την σκόνη της χρησιμοποίησα όλες. Κάθε φορά που σήκωνα γέμιζε και περισσότερο. Οκ λέω δεν θες έτσι θα μπεις με τον άλλο τρόπο. Παίρνω ένα μικρό ταπερακι λίγο fairy. Το γεμίζω, βάζω δάκτυλα μέσα παίρνω σαπουναδιτσα και με τα δάκτυλα κάνω μασάζ στην ζελατίνα. Μετά την περνάω ένα ξέπλυμα ελαφρό από τρεχούμενο νερό. Μέχρι να καθαρίσω την οθόνη έχει στεγνώσει σχεδόν και εφαρμόζω. Αποτέλεσμα ? Ούτε κόκκος ούτε φουσκάλα. Τελειο ....Έτσι έχω βάλει την προηγούμενη που την ειχα από το πρώτο mi5s κοντά στο Μάρτη, και που τώρα αντικατεστησα.
      Με αυτό τον τρόπο είχα βάλει και tempered glass το οποίο έπιανε σχεδόν όλη την οθόνη και καθόταν χωρίς hello effect. Μόνο που δεν το κράτησα να δω πως θα εξελιχθεί.
    • Διαφήμιση
    • Μπορείς να το κάνεις βίντεο στο youtube αυτό, γιατί είμαι οπτικός τύπος κ δεν το πιασα ακριβώς αυτό που περιέγραψες? :huh:

      Εχω ένα nilkin εδω τόσο καιρό κ δεν το περνάω για όλο αυτό με τους κόκκους κλπ...
      Είναι επικίνδυνο να έχεις δίκιο, όταν η εξουσία έχει άδικο!!