Διαφήμιση

Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H jojos έγραψε:

      Παιδια τελικά έβαλε κάνεις την Ultimate Shield(maximun protection)?
      Με ψήνει πολυ αυτή η ιδέα,δηλαδή προστασία μπρος πίσω τέλεια εφαρμογή(έτσι λέει η λογική), χωρίς να επηρεάζεται η διάσταση του κινητού.
      την εβαλα εγω σημερα σαν πρωτη ματια μου αρεση παρα πολυ μιας και η θηκη σιληκονης της nilkin ειναι μαπα εντελως!!!θα δω και απο αυριο πως θα ειναι!η ζελατινα μπροστα δεν καλυπτει ολη την οθονη αλλα δεν ειναι καθολου ενοχλιτικο οπως το tempered glass nillkin που ειχα που και αυτο ειναι μαπα!!!γενικα δεν εμεινα ευχαριστιμενος με την nilkin!!το κινητο δεν γλιστράει απο το χερι και αυτο ειναι πολυ θετικο!
      αφηνει δαχτιλιες αλλα αυτο γινεται σε ολα!!φοβομουνα οτι δεν θα γλιστρουσε αλλα ειναι πολυ καλο και σε αυτο οχι σαν το tempered glass αλλα ειναι καλο!!
      τωρα να δουμε αν θα ξεκολλήσει με την χρηση!!θα δω μετα απο καμια βδομάδα
    • η ultimate shield εξηγω στην αρχή οτι δεν εχει κολλα στο κέντρο αλλά μονό γυρω γύρω.Αναφέρω και το αποτέλεσμά.....

      Sent from my MI 5s using Tapatalk
    • Ο/H cloudffvll έγραψε:

      Ο/H jojos έγραψε:

      Παιδια τελικά έβαλε κάνεις την Ultimate Shield(maximun protection)?
      Με ψήνει πολυ αυτή η ιδέα,δηλαδή προστασία μπρος πίσω τέλεια εφαρμογή(έτσι λέει η λογική), χωρίς να επηρεάζεται η διάσταση του κινητού.
      την εβαλα εγω σημερα σαν πρωτη ματια μου αρεση παρα πολυ μιας και η θηκη σιληκονης της nilkin ειναι μαπα εντελως!!!θα δω και απο αυριο πως θα ειναι!η ζελατινα μπροστα δεν καλυπτει ολη την οθονη αλλα δεν ειναι καθολου ενοχλιτικο οπως το tempered glass nillkin που ειχα που και αυτο ειναι μαπα!!!γενικα δεν εμεινα ευχαριστιμενος με την nilkin!!το κινητο δεν γλιστράει απο το χερι και αυτο ειναι πολυ θετικο!αφηνει δαχτιλιες αλλα αυτο γινεται σε ολα!!φοβομουνα οτι δεν θα γλιστρουσε αλλα ειναι πολυ καλο και σε αυτο οχι σαν το tempered glass αλλα ειναι καλο!!
      τωρα να δουμε αν θα ξεκολλήσει με την χρηση!!θα δω μετα απο καμια βδομάδα
      καλησπερα αν θελεις ανεβασε μας καμια φωτο.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H svg13 έγραψε:

      Ο/H cloudffvll έγραψε:

      Ο/H jojos έγραψε:

      Παιδια τελικά έβαλε κάνεις την Ultimate Shield(maximun protection)?
      Με ψήνει πολυ αυτή η ιδέα,δηλαδή προστασία μπρος πίσω τέλεια εφαρμογή(έτσι λέει η λογική), χωρίς να επηρεάζεται η διάσταση του κινητού.
      την εβαλα εγω σημερα σαν πρωτη ματια μου αρεση παρα πολυ μιας και η θηκη σιληκονης της nilkin ειναι μαπα εντελως!!!θα δω και απο αυριο πως θα ειναι!η ζελατινα μπροστα δεν καλυπτει ολη την οθονη αλλα δεν ειναι καθολου ενοχλιτικο οπως το tempered glass nillkin που ειχα που και αυτο ειναι μαπα!!!γενικα δεν εμεινα ευχαριστιμενος με την nilkin!!το κινητο δεν γλιστράει απο το χερι και αυτο ειναι πολυ θετικο!αφηνει δαχτιλιες αλλα αυτο γινεται σε ολα!!φοβομουνα οτι δεν θα γλιστρουσε αλλα ειναι πολυ καλο και σε αυτο οχι σαν το tempered glass αλλα ειναι καλο!!τωρα να δουμε αν θα ξεκολλήσει με την χρηση!!θα δω μετα απο καμια βδομάδα
      καλησπερα αν θελεις ανεβασε μας καμια φωτο.
      δεν χρειαζεται να σου ανεβασει φωτο, ειναι σαν να μην υπαρχει.....χαριζω μια μαυρη full cover , την εβαλα επανω και την εβγαλα.
    • Δηλαδή τόσο χάλια είναι??? Εγώ δοκίμασα ένα απλό tempered glass που ήταν χάλια και ένα Nilkin το οποίο και αυτό ήταν απογοήτευση.Πριν καμιά εβδομάδα έβαλα της 2protect και κόλλησε ωραία και στα πλάγια, αλλά δεν είναι τζαμάκι και φοβάμαι για την προστασία της οθόνης του κινητού μας!
    • Ο/H svg13 έγραψε:

      Δηλαδή τόσο χάλια είναι??? Εγώ δοκίμασα ένα απλό tempered glass που ήταν χάλια και ένα Nilkin το οποίο και αυτό ήταν απογοήτευση.Πριν καμιά εβδομάδα έβαλα της 2protect και κόλλησε ωραία και στα πλάγια, αλλά δεν είναι τζαμάκι και φοβάμαι για την προστασία της οθόνης του κινητού μας!

      αγορινα αν πήρες το airglass της 2brotect ειναι τζαμακι



      Sent from my MI 5s using Tapatalk
    • Ο/H apsogos4ever έγραψε:

      Ο/H svg13 έγραψε:

      Δηλαδή τόσο χάλια είναι??? Εγώ δοκίμασα ένα απλό tempered glass που ήταν χάλια και ένα Nilkin το οποίο και αυτό ήταν απογοήτευση.Πριν καμιά εβδομάδα έβαλα της 2protect και κόλλησε ωραία και στα πλάγια, αλλά δεν είναι τζαμάκι και φοβάμαι για την προστασία της οθόνης του κινητού μας!
      αγορινα αν πήρες το airglass της 2brotect ειναι τζαμακι



      Sent from my MI 5s using Tapata
      το Air Glass αγορασα αλλα δεν το βλεπω τοσο ανθεκτικο οσο το Nilkin.
    • Διαφήμιση
    • Καλησπέρα. Σήμερα το πρωι παρέλαβα 2 screen protector που παρήγγειλα από το aliexpress που επάνω και κάτω είναι μαύρο και έχει και το λογότυπο ΜΙ (όπως έχει μπροστά και το mi5) όπως το δείχνει και εδώ Mi 5s Full Screen Protector Film Unboxing and Actual Photos! ο φίλος μας ο mitch002.. Απλά μέσα να ξέρετε μέσα αν και έχει το γνωστό μπλε αυτοκόλλητο και τα 2 πανάκια επάνω στο φιλμ δεν έχει τα 2 γνωστά αυτοκόλλητα με τον αριθμό 1 στην πλάτη και 2 μπροστά αλλά επάνω έχει ζελατινάκια προστατευτικά και θέλει προσοχή όταν τα βγάλετε να μην ακουμπήσεις από πίσω για δαχτυλιά !! ;) ;)

      Λοιπόν πριν μισή ώρα βρήκα χρόνο και τα έβαλα με πολύ πολύ προσοχή γιατί δεν είναι tempered και μπορώ να πω σκέτο η μαζί με θήκη ότι είναι σούπερ !!! Νοιώθω ότι έχω 2 κινητά και το Mi5s αλλά και το Mi5 :thumbup: Έτσι μπορώ και εγώ να πω όπως λέει και ένας φίλος ... : Είμαι μια κατηγορία μόνος μου !! Είμαι Scolikocapricorngeminis :thumbsup: :lol:


      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • To καλυτερο tempered ειναι αυτο της nillkin.
      Εχει λιγο halo effect στα άκρα αλλα εχει την καλυτερη αισθηση.

      Τα full screen ειναι μαπα, γιατι δεν εχουν κολα στη μεση και εχουν το λιγοτερο rainbow effect επειδη παιρνουν αερα.
      Φυσικα προκειται και για πιο χοντρα γυαλια, με χειροτερη αισθηση στο χερι, που θα κοβουν και λιγο απο την ακρη και ισως εχουν και dot matrix effect.
    • Halo effect , rainbow effect , matrix effect τι ειναι ολα αυτα τα εφε....???/ αχχαχαχαχα :D :D
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Καλημέρα σε όλους,

      Εγώ βαρέθηκα με τις δοκιμές ζελατίνων και tempered glasses και το άφησα σκέτο. Βέβαια είμαι σχετικά προσεκτικός με το εργαλείο και δεν είμαι από αυτούς που τους πέφτει συχνά (η συσκευή πάντα) ή το βάζουν σε επικίνδυνα μέρη με αιχμηρά αντικείμενα (το mi5s λέμε).

      Μέχρι στιγμής δεν έχει κανένα σημάδι, ούτε στο ελάχιστο. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι μέχρι την αντικατάσταση του που μάλλον θα αργήσει εκτός αν έρθει νωρίτερα η ανάπτυξη που περιμένουμε.....
    • Διαφήμιση