Διαφήμιση

Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Mi5s - Screen Protectors και Θήκες

      Τελικά... βλέπω να με κερδίζει η iPaky. Πιό καλό πιάσιμο, καλύτερο πάτημα πλήκτρων, καλύτερο "αγκάλιασμα" στο εμπρός μέρος (μπροστά - περιμετρικά της οθόνης). Έδεσε πιο όμορφα με το λευκό. Έτσι μου φαίνεται.

      Η κόκκινη πολύ μουράτη, αλλά... σαν να μου φάνηκε ότι ξεβάφει και με τρόμαξε. Το περιμετρικό μπορδοροδοκόκκινο δεν το βλέπω να βγάζει πάνω από μήνα.

      from my Mi5s
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Με screen protector τελικα βρηκαμε κατι αλλο περα απο αυτη με το Μι στα αριστερα?Επισης με θηκη η iPaky καλη ?Εγω τωρα εχω μια απλη διαφανη που δεν ασχημαινει το κινητο.
    • Ο/H Sokin_v έγραψε:

      Με screen protector τελικα βρηκαμε κατι αλλο περα απο αυτη με το Μι στα αριστερα?Επισης με θηκη η iPaky καλη ?Εγω τωρα εχω μια απλη διαφανη που δεν ασχημαινει το κινητο.
      Screen protector δεν έχω ψάξει. Βολεύτηκα με το mi, είναι και πολύ καλής ποιότητας καθώς το έχω ένα 6μηνο πάνω και δεν έχει σημάδια, πήρα και ένα ακόμα και ...αυτό. :ugeek:

      Από θήκες, η iPaky που πήρα μου άρεσε παρα πολύ. Όμορφη, όχι τόσο χοντρή, καλή προστασία περιμετρικά, αγκαλιάζει το εμπρός μέρος πολύ ωραία. Γενικά, έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.
      ΕΔΩ μπορείς να δεις φωτογραφίες.

      Έπιασαν οι ζέστες όμως...και 1-2 φορές που ζόριζα το κινητό σε data (σε κακό 3G-4G) έπιασε η μπαταρία 40άρι. Οπότε την έβγαλα και έβαλα πάλι την Nillkin Nature που είναι αραχνοΰφαντη.

      Γενικά το καλοκαίρι, τις θήκες που "πνίγουν" τον αερισμό της συσκευής δεν τις προτιμώ.

      Πήρα και μία κόκκινη : ΕΔΩ φωτό.
      Και αυτή πολύ καλή, μουράτη, αλλά μου έδωσε την εντύπωση ότι ξεβάφει και την "πέταξα" με την μία. Βέβαια από μέσα δείχνει να μην έχει θέμα με ξέβαμμα. Αλλά επειδή την πάτησα μία φορά με ένα Mi4c, φυσάω και το γιαούρτι τώρα. 8)
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Διαφήμιση