Διαφήμιση
Διαφήμιση

Xiaomi R1D router

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ :

Στις 21/02/2018 αλλάζει ο Updater και θα στείλουμε σε όλους τους VIP patch για εγκατάσταση.
    Διορθώθηκε το BUG με τις Stable ROM στον Updater.
    Όσοι VIP δεν κάνουν flash το zip που θα λάβουν στο mail τους, ή δεν έχουν ανανεώσει την VIP υπηρεσία θα χάσουν τα ΟΤΑ Updates.
    Μέχρι την ερχόμενη Παρασκευή θα λάβουν 17 συσκευές την νέα XTRV 8.2.8 & AROMA ROM που θα είναι βασισμένη σε Global Source.

>> Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας <<
    *** Xiaomi Miui Hellas Team ***

• Ο/H protoboulia έγραψε:

Καλησπερα δεν ξερω αμα ειναι το καταλληλο μερος αλλα εχω 1 ερωτηση αν γνωριζει καποιος να μου απαντησει.
      Ξερει κανεις αν γινεται να βαλεις κατευθειαν στην εφαρμογη να κατεβασει τορρεντ?
      αν εννοεις την εφαρμογη του router, ναι.
      Απλα εμενα οσες φορες το εχω δοκιμασει, παει πολυ αργα ενω το ιδιο torrent απο μtorrent παει σφαιρα.
      Διαφήμιση
      Διαφήμιση
    • Ο/H acme έγραψε:

Ο/H protoboulia έγραψε:

Καλησπερα δεν ξερω αμα ειναι το καταλληλο μερος αλλα εχω 1 ερωτηση αν γνωριζει καποιος να μου απαντησει.
      Ξερει κανεις αν γινεται να βαλεις κατευθειαν στην εφαρμογη να κατεβασει τορρεντ?
      αν εννοεις την εφαρμογη του router, ναι.Απλα εμενα οσες φορες το εχω δοκιμασει, παει πολυ αργα ενω το ιδιο torrent απο μtorrent παει σφαιρα.
      Μπορεις να μου πεις πως γινεται γιατι εμενα μονο magnet link γραφει δηλαδη μονο απλο download μπορω να κανω οχι τορρεντ
    • Αν μπορείς βάλε γιατί δεν μπορώ να το βρω

Ο/H acme έγραψε:

κάνεις copy το link του torrent και το προσθέτεις.
      Αν χρειάζεσαι print screens πες μου και θα προσπαθήσω να βάλω αργά το βράδυ.
      Διαφήμιση
      Διαφήμιση
    • Καλησπέρα,
      Δες τα screenshots και με τη σειρά κάνεις τα εξής:
      1. παρατεταμένα πατάς στο Link του torrent που θες να κατεβάσεις.
      2. επιλέγεις "copy link address"
      3. ανοίγεις την εφαρμογή και πας "storage" και στο πάνω βελάκι που είναι για download και πατάς στο "+" επάνω δεξιά.
      4. επιλέγεις "Enter download link" και κάνεις paste το link από το 2ο βήμα.
      Κανονικά θα πρέπει να σου έχει προστεθεί το torrent.
      Tip: επέλεξε το torrent και πάτα το start.

Ελπίζω να βοήθησα και sorry για τη καθυστέρηση της απάντησης μου...
      Images
      • Screenshot_2017-10-10-23-00-24-213_com.android.chrome.png

368,5 kB, 1.080×1.920, viewed 18 times
      • Screenshot_2017-10-10-23-00-40-831_com.android.chrome.png

206,23 kB, 1.080×1.920, viewed 18 times
      • Screenshot_2017-10-10-23-01-37-212_com.xiaomi.router.png

64,59 kB, 1.080×1.920, viewed 18 times
      • Screenshot_2017-10-10-23-01-45-188_com.xiaomi.router.png

66,53 kB, 1.080×1.920, viewed 17 times
    • Ο/H acme έγραψε:

Καλησπέρα,
      Δες τα screenshots και με τη σειρά κάνεις τα εξής:
      1. παρατεταμένα πατάς στο Link του torrent που θες να κατεβάσεις.
      2. επιλέγεις "copy link address"
      3. ανοίγεις την εφαρμογή και πας "storage" και στο πάνω βελάκι που είναι για download και πατάς στο "+" επάνω δεξιά.
      4. επιλέγεις "Enter download link" και κάνεις paste το link από το 2ο βήμα.
      Κανονικά θα πρέπει να σου έχει προστεθεί το torrent.
      Tip: επέλεξε το torrent και πάτα το start.

Ελπίζω να βοήθησα και sorry για τη καθυστέρηση της απάντησης μου...
      Τον δοκίμασα για πρώτη φορά σήμερα αλλά ενώ το βάζει μετά από λίγο εξαφανίζεται και δε κατεβαίνει ποτέ. Δε ξέρω γιατί. Έχω τη τελευταία έκδοση σε όλα.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
      "Change the way you see things"
      jasonblackeye.com
      Διαφήμιση
      Διαφήμιση
    • Έχει κανείς την τελευταία κινέζικη stable? Πρέπει να βγήκε πέρυσι. Αν ναι, έχει plugins? Γιατί με την 2.19.32 που είναι η τελευταία developer έχω φορτώσει και torrent client από τα plugins αλλά θα ήθελα να πάω σε stable. Μετάβαση δεν έχω κάνει γιατί φοβάμαι μην κάνει φορματ τον δισκο.
    • Καλησπερα ενώ κατέβαζα κανονικά τορρεντ αυτην την εβδομάδα δεν κατεβάζει καθόλου μήπως ξέρει κανείς τι φταίει??πρέπει να αλλάξω τον??έχω με αυτήν που ήρθε στα αγγλικά!!
      Διαφήμιση
      Διαφήμιση
    • ρε παιδια με Modem Router
      Model No. tplink TD-W8970 me 1000 θυρα ταχυτητα 11mbps μου βγαζει ταχυτητα wifi xiaomi
      rd1 Internet speed

Download bandwidth1.32MbpsUpload bandwidth1.13Mbps
      Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε, αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα