Διαφήμιση

Xiaomi R1D router

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • H έκδοση firmware που φοράει το router σας ποια είναι; Εμένα λέει 2.6.103 εδω και πανω απο χρόνο αν θυμάμαι καλά.
    • Ο/H Drnick33 έγραψε:

      Καλησπέρα εδώ και λίγο καιρό το mi wifi app δεν συνδέεται με το ρούτερ (R1d). Είχα την έκδοση 2.6.103 μου έλεγε select region Germany. Όταν έκανα unpair to router δεν το έβρισκε μετά για να κάνω pair. Μετά δοκίμασα πολλές rom με μια κινέζικη το βρήκε κ συνδέθηκε. Αλλά επειδή ήταν κινέζικη έβαλα και πάλι την 2.6.103 αλλά πάλι μου πετάει το ίδιο να αλλάξω σε Germany το app. Στο ρούτερ μέσω του broser δεν έχει επιλογή χώρας για να δω σε ποια χώρα είναι.
      τα ιδια και εγω. Βρηκες καποια ακρη;
      την 2.6.103 απο που την κατεβασες παρακαλω;
    • Καλησπερα φιλε,

      Ο/H Drnick33 έγραψε:

      Καλησπέρα εδώ και λίγο καιρό το mi wifi app δεν συνδέεται με το ρούτερ (R1d). Είχα την έκδοση 2.6.103 μου έλεγε select region Germany. Όταν έκανα unpair to router δεν το έβρισκε μετά για να κάνω pair. Μετά δοκίμασα πολλές rom με μια κινέζικη το βρήκε κ συνδέθηκε. Αλλά επειδή ήταν κινέζικη έβαλα και πάλι την 2.6.103 αλλά πάλι μου πετάει το ίδιο να αλλάξω σε Germany το app. Στο ρούτερ μέσω του broser δεν έχει επιλογή χώρας για να δω σε ποια χώρα είναι.


      ποια κινεζικη ρομ σου δουλεψε και το ξαναείδε?
    • Διαφήμιση
    • Ο/H VAG-ZAG έγραψε:

      @Gvvampire: Βρήκα τη λύση: Συνδεσου με Laptop (192.168.31.1) και κάνε το Update που σου προτείνει. Μετά Logout.
      Άνοιξε το app, συνδεσου με το λογαριασμό σου κ άλλαξε το Region σε Europe.
      Έτοιμος!!!
      Ποιο update εννοεις??