Διαφήμιση

Samsung Galaxy S7 - Hands on Review

    • Review
    • Άλλη συσκευή

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ρε παιδιά, με την BTU έχετε HD voice calls;
      Όταν είχα το S7, φορούσε Ελβετική unbranded. Το HD voice δούλευε κανονικά (αρκεί να υποστήριζε και ο απέναντι την υπηρεσία)
      Τώρα με το Edge και με BTU, δεν βλέπω πλέον κλήσεις HD.

      ο καλύτερο : Πήρα τηλέφωνο την Cosmote για να μου πούν τι πρέπει να κάνω ώστε να δουλεύει το HD voice. Ακόμα και να το πάω στον Γερμανό είπα (εφόσον απαιτείται) για να μου βάλει branded Cosmote ώστε να έχω τις υπηρεσίες που θέλω. Γιατί ΟΚ...το να έχω κορυφαία συσκευή και να μην μπορώ να εκμεταλλευτώ τέτοιες υπηρεσίες...για μένα είναι πολύ κουλό! Γενικά στην Samsung αυτό με τις 1000 επίσημες rom που η κάθε μία έχει τα δικά της κόλπά είναι ανέκδοτο από τα παλιά, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.

      Απάντηση : Οι συσκευές S7 και S7 edge δεν υποστηρίζουν HD Voice!
      Με κούφαναν! Μα τους λέω..
      - στο S7 είχα HD voice.
      - Τί να σας πώ..εδώ λέει οτι δεν το υποστηρίζουν οι 2 συσκευές!
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Όντως αυτό το ανέκδοτο με της 1000 διαφορετικες rom που έχει η Samsung ακόμα δεν μπορώ να το καταλάβω.. :hmm: ίσως να φταίει το γεγονός ότι πρώτη φορά Samsung με τα καλά και τα κακά του. :pump: Το τηλέφωνο είναι απίστευτο σε ότι και αν του ζητήσεις απλά νιώθω στερητικό συνδρομο με το miui να λείπει από το φλέβες μου :D .Ευτυχώς που το έχει η κυρά και περνώ καμία τζούρα :thumbsup: .
      Aχ αθάνατη xiaomi