Διαφήμιση

Δομή του φόρουμ

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Δομή του φόρουμ

      Καλησπέρα

      Αυτό που θα πώ δεν είναι ακριβώς παράπονο άλλα μία πρόταση κυρίως για την δομή του φόρουμ.

      Ως νέο μέλος δυσκολέυτηκα να πώ την αλήθεια στην αρχή να καταλάβω και την δομή του και να φτάσω στο σημείο να κινούμε άνετα μέσα στο φόρουμ

      Η πρόταση μου θα ήταν πιό ξεκάθαρες κατήγορίες και πιό μαζεμένες

      Για παράδειγμα έχω δει και έχω κάνει πόστ σε σχετικά άσχετο σημείο του φόρουμ (Ερώτηση για modding έγινε στο φόρουμ που αφορά την συσκεύη)

      Δέν έχω κάποια ξεκάθαρη πρόταση στο τί να μπεί που όμως θα ήθελα αν γινόταν και συμφωνούν και άλλα μέλη να βελτιωθεί η δομή των νημάτων και η αναζήτηση σε κάθε νήμα ξεχωριστά να εισαχθεί στο φόρουμ

      Ευχαριστώ και αν έχετε απορίες στο τι εννοώ θα ήθελα να σας τις λύσω παρακάτω.
    • Ευχαριστούμε για τις παρατηρήσεις και τις προτάσεις, χρειάζεται η άποψή σας για να γίνει η κοινότητα ακόμα καλύτερη :)
    • Ευχαριστώ πολύ σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να φανεί το σχόλιο μου αρνητικό.
      Είμαι ευγνώμον για το ότι υπάρχει αυτή η ελληνική κοινότητα και τόσο υλικό για κινητά και αντικείμενα που δεν είναι ευρέος διαδεδομένα άλλα καλά.
      Υπέροχοι οδηγοί και βοήθεια από τα μέλη αυτό μόνο αρκεί!
    • Διαφήμιση