Διαφήμιση

Xiaomi Mi 6: Τα χαρακτηριστικά των 3 εκδόσεων – Snapdragon 835 & Helio X30

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Λές να έχει έ; Σκέφτομαι να κάνω αγορά μετά το Πάσχα, κατά Μάιο και κοιταζω προς Μi5S Plus μεριά. Ψήνομαι όμως να περιμένω και λίγο για το Mi6, δεν τρέχει και τίποτα.. δεν υπάρχει βιασύνη. Αλλά θα εξαρτηθεί και από τις τιμές που θα παίξουν τότε, δεν δίνω πάνω απο 400-450 (όλα μέσα) με τίποτα.

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Αλέξη καλύτερα πρότίμα το mi5s που είναι και δοκιμάσμένο. Του αλλουνού μέχρι να δοκιμαστεί και να ξεπεραστούν τα πιθανά προβλήματα θα περάσει καιρός. Εκτός αν θες να περιμένεις. Εγώ πάντως του Μαίου θα τα αγόραζα χειμώνα του 2018 καλού κακού για να είμαι σίγουρος. Άσε τα να δοκιμαστούν μερικούς μήνες.
    • Ναι, σωστά τα λές, και εγώ έτσι αγοράζω συνήθως με 6+ μήνες καθηστέρηση. Απλά, ψήνομαι για OLED οθόνη αλλά από ότι άκουσα και η οθόνη του Mi5S Plus είναι καλή.
      Υπάρχουν λοιπόν 2 εκδοχές, Mi5S Plus τον Μάιο ή Mi6 μετά τον δεκαπενταύγουστο. Χλωμό το δεύτερο. Θα δούμε όμως..ζήσε μάη μου να φάς σιαόμια. 8o

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Διαφήμιση
    • Το είχα λοκάρει πολύ πριν το review, απλά επιβεβαίωσε αυτό που είχα καταλάβει και εγώ. Μηχανάκι για να το έχεις 2 χρονάκια, άκοπα, αβάδιστα που λένε και στις αγγελίες. :D

      Και όλο αυτό το offtopic στο νήμα για το Mi6. Sorrryy.... :pardon:

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *