Διαφήμιση

Αποστολή από mygad

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αποστολή από mygad

      Καλημέρα σας!έχω παραγγείλει το redmi note 3 pro από mygad εδώ και 15 μέρες και σήμερα επιτέλους μου έστειλαν email στο οποίο λένε ότι η παραγγελία μου "δρομολογειτε προς αποστολή"!περίμενα τόσες μέρες και δε μπορώ να περιμένω και το σ.κ. :( ξέρετε αν υπάρχει περίπτωση μετά από αυτη την ειδοποίηση να το έχει κάποιος στα χέρια του την επόμενη ημέρα? ? Ευχαριστώ!
    • Το δρομολογείτε προς αποστολή για εμένα σημαίνει πως ακόμη ούτε καν στο έχουν στείλει. Δεν το έχουν καν καταθέση στο ταχυδρομείο τους. Προφανώς δεν θα είχαν στοκ. Οπότε από την ημέρα που θα σου δώσουν το κωδικό register από τότε να αρχίσεις να μετράς μέρες. Βάλε χοντρά χοντρά 15-30 ημέρες.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Manos727 έγραψε:

      οκ αλλά το τελευταίο μου τα χάλασε!δλδ θα περιμένω άλλες 15 μέρες?? Χάχα με τπτ!!πιο εύκολα να πήγαινα εγώ Κίνα ο ίδιος 8)
      Δυστυχώς αρκετές εταιρείες το κάνουν αυτό και εννοείτε δεν είναι σωστό. Δηλαδή δεν έχουν stock, όταν εσύ παραγγείλεις δεν στο λένε για να μην χάσουν τον πελάτη και μετά από ημέρες
      σου ξεφουρνίζουν ένα "να όπου να ναι στο στέλνουμε" και τέλος πάντων αυτό είναι άσχημο για εμάς που ήμαστε Ευρώπη και πρέπει να περιμένουμε άλλο ένα μήνα να το πάρουμε.
      Αυτό που λες 15 ημέρες χλωμό το βλέπω. Αν το πάρεις μέσα σε 15 ημέρες θα είσαι τυχερός. Τελικά σου έδωσαν αριθμό ή όχι ? Το κατέθεσαν δηλαδή για αποστολή ?
    • Πριν κάνεις την παραγγελία σου έλεγε 4 με 10 μέρες?

      Γιατί εγώ παράγγειλα το Mi Max Prime και 3 μέρες τώρα είναι η διαδικασία στο processing.

      Sent from my SM-G935F using Tapatalk
      if you can't go there with a motorbike, it aint worth it
    • Ναι από όσο θυμάμαι!και εμένα μέχρι σήμερα το πρωί εδώ και 15 μέρες στο processing ήταν. Σήμερα έγινε processed.μακάρι να το στείλουν σήμερα τι να πω
    • Διαφήμιση
    • Μακάρι ρε φίλε... εγώ στη βδομάδα θα τους πάρω τηλ να τους ρωτήσω σε τι φάση είναι η παραγγελία. Άμα είναι να πάρει 15 μέρες το έπαιρνα από κινα 100€ φτηνότερα.

      Sent from my SM-G935F using Tapatalk
      if you can't go there with a motorbike, it aint worth it
    • μπα το δικό σου δε νομίζω να αργήσει τόσο!εγώ τους πήρα τηλέφωνο στις 8 μέρες και μου είπαν πως είχαν έλλειψη και πως μόλις παραλάβουν θα το στείλουν.αλλά ναι αν είναι να κάνει τόσο καιρό τι έπαιρνα και από εξωτερικό.σήμερα μου ήρθε ενα smarwach απο gearbest από τις αρχές Γενάρη φαντάσου!!
    • Φίλε τι έγινε το παρέλαβες το κινητό? Εμένα μια εβδομάδα τώρα είναι στο processing.

      Sent from my SM-G935F using Tapatalk
      if you can't go there with a motorbike, it aint worth it
    • καλησπερα φίλε μου!ναι μου ήρθε χτες επιτέλους!18 μέρες περίμενα πραγματικά βαρεθηκα αλλά άξιζε το κόπο!ποτέ έδωσες τη παραγγελία?ήταν διαθέσιμο ή είχαν έλειψη γτ εμένα είχαν έλειψη!
    • Διαφήμιση
    • Δυστυχώς μα δυστυχώς δεν ήμασταν σωστά ενήμεροι για την Κινεζική Πρωτοχρονιά (πρώτη μας φορά, δεν υπήρχαμε πέρσι να το ξέρουμε) και πως οι αργία/άδεια τους ξεκινούσε από 22-23 Ιαν. και όχι 27 που είναι και η ημέρα που γιορτάζουν την πρωτοχρονιά τους. Αποτέλεσμα, παραγγελίες δικές μας από τους προμηθευτές με ημ/νια 6-Ιαν, 12-Ιαν, 16-Ιαν, 19-Ιαν να είναι στην DHL Hong-Kong(bong) κολλημένες στο traffic που όλοι προσπαθούν να παραγγείλουν πριν την αργία τους.

      Το λεκτικό «4 με 10 εργάσιμες» το καλύπταμε πάντα, αφού ο χρόνος παράδοσης τους είναι 2-3 εργάσιμες από Κίνα με την DHL XPRSS

      :oops: :oops: :oops: