Διαφήμιση

Αποστολή από mygad

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Εγώ έκανα τη παραγγελία 17 του μήνα και παρέλαβα χθες το πρωί. Καθόλου άσχημα αφού έπεσαν και οι αργίες στη μέση. Με ξένισε λίγο το ότι ήρθε να μη ευρωπαϊκό φορτιστη αλλά φροντισαν να υπάρχει αντάπτορας στο πακέτο. Δυστυχώς το πακέτο του κινητού μέσα δεν είχε ακουστικά (MiMax Prime) ενώ όσα reviews είδα τα είχαν μέσα.

      Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      if you can't go there with a motorbike, it aint worth it
    • Ο/H Bill Bekiaris έγραψε:

      Εγώ έκανα τη παραγγελία 17 του μήνα και παρέλαβα χθες το πρωί. Καθόλου άσχημα αφού έπεσαν και οι αργίες στη μέση. Με ξένισε λίγο το ότι ήρθε να μη ευρωπαϊκό φορτιστη αλλά φροντισαν να υπάρχει αντάπτορας στο πακέτο. Δυστυχώς το πακέτο του κινητού μέσα δεν είχε ακουστικά (MiMax Prime) ενώ όσα reviews είδα τα είχαν μέσα.

      Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Δεν έχουμε δει μέχρι στιγμής πακέτο να περιέχει ακουστικά από Xiaomi και μας έρχονται όλα σφραγισμένα.
    • Ο/H mygadgr έγραψε:

      Ο/H Bill Bekiaris έγραψε:

      Εγώ έκανα τη παραγγελία 17 του μήνα και παρέλαβα χθες το πρωί. Καθόλου άσχημα αφού έπεσαν και οι αργίες στη μέση. Με ξένισε λίγο το ότι ήρθε να μη ευρωπαϊκό φορτιστη αλλά φροντισαν να υπάρχει αντάπτορας στο πακέτο. Δυστυχώς το πακέτο του κινητού μέσα δεν είχε ακουστικά (MiMax Prime) ενώ όσα reviews είδα τα είχαν μέσα.

      Δεν έχουμε δει μέχρι στιγμής πακέτο να περιέχει ακουστικά από Xiaomi και μας έρχονται όλα σφραγισμένα.


      Καλημέρα. Δεν ήθελα να πω τίποτα για το κατάστημα σας. Εγώ είμαι πλήρως ικανοποιηνενος από την εξυπηρέτηση και την εκτέλεση της παραγγελίας.

      Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      if you can't go there with a motorbike, it aint worth it
    • Διαφήμιση
    • καλημερα και εγώ δεν έχω παράπονο μάλλον δε φταίει το κατάστημα.απο εξυπηρέτηση και απαντήσεις στις ερωτήσεις μου και στην ενημέρωση της παραγγελίας ήταν άψογοι!