Διαφήμιση

Να flasharo?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Να flasharo?

      Καλησπέρα, ήρθε το Redmi Pro χ25 απο geekbuying πριν κανα δυο μέρες και μέχρι στιγμής η rom του είναι σταθερή χωρίς σκουπίδια/bugs και γρήγορη εβγαλα στο antutu 97250 που νομίζω είναι πάνω απο το συνηθισμένο.
      Θα ήθελα να μάθω τι είδους rom είναι αυτή που έχω:
      androidrom.jpg

      Και αν αξίζει να το flasharo. Τι πλεονεκτήματα θα έχω στην περιπτωση μου?
    • Είναι fake rom την οποία την βάζουν τα καταστήματα. Η συγκεκριμένη rom είναι κάπως multilingual αν και κάποια κομμάτια δεν έχουν μεταφραστεί. Πολλοί χρήστες έχουν αναφέρει διάφορα προβλήματα με τέτοιες rom και κάποιοι άλλοι έχουν αναφέρει malware. Δεν λέω οτι η έκδοση σου απαραίτητα οτι έχει κάτι απο τα 2, καθώς μπορεί να υπάρχουν διάφορες εκδόσεις. Άλλοι χρήστες έχουν αναφέρει οτι δεν έχουν κανένα πρόβλημα. Προσωπική εκτίμηση αποτελεί οτι είναι καλύτερο να έχει κανείς την official ή κάποια που "εμπιστεύεται".

      Το redmi pro *δεν* έχει official multilingual (global) rom παρά μόνο official chinese, δηλαδή αγγλικά και κινέζικα.
      Γενικά It's up to you..

      Edit: συντακτικά corrections :D
    • OK thanks! ακομη οταν το συνδέω στο pc για μεταφορά αρχείων δεν το αναγνωρίζει ενω αν επιλέξω μεταφορα εικόνων το διαβάζει αμέσως. Πρεπει να αλλάξω κάποια ρύθμιση για την μεταφορά αρχείων?
    • Διαφήμιση
    • Και εγω πηρα ενα χτες που ειχε την ιδια με την δικια σου μονο λιγο πιο παλια 8.0.5.0(LXKCNMA)
      Το κινητο παει για την γυναικα, θα το αφησουμε ως εχει για λιγο καιρο και βλεπουμε αν εχει καποια προβλήματα γιατι δεν εχω καθολου χρονο να ασχοληθω, εκτος αν καποιος γνωριζει καποια σοβαρα bug που υπαρχουν με αυτη την εκδοση