Διαφήμιση

[Φήμες] Το Xiaomi Mi 6 με τον SD835 βάζει φωτιά στο Antutu

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • [Φήμες] Το Xiaomi Mi 6 με τον SD835 βάζει φωτιά στο Antutu



      Μετά τις διαρροές που είχαν κυκλοφορήσει για το νέο Mi-6 που ετοιμάζει η Xiaomi, νέες φήμες έρχονται στο φως για τις επιδόσεις του.

      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Τούμπανον...

      Άντε να βγει παιδιά, να κάνει θραύση. Υπάρχει αρκετός κόσμος που θέλει να πάρει... Mi5 πιο φθηνά... :D ;)
    • XIaomi φτιαξε τα bugs που υπαρχουν στις ROM. Κανε το λογισμικο τελειο . Φτιαξε την αυτονομια! Οι συσκευες που βγαζεις ειναι τουμπανο! Η αυτονομια πασχει , τα notifications σπανε νευρα για να τα φαιρνει στα μετρα του ο καθε χρηστης . Ασε τα ασκοπα εβδομαδιαια updates! Επιλυση bugs πρωτα , μετα καινοτομιες!!! Και ας μεινουμε στο android 2.3 . Ετσι κι αλλιως τι miui8 με nougat , τι miui 8 με kitkat ? To ιδιο και το αυτο ειναι!
    • Διαφήμιση
    • flxas λες και οι ναυαρχιδες αλλων εταιριων ειναι σε καλυτερα επιπεδα.. Εαν θες αυτονομια.. παρε ενα powerbank.. Και εαν δεν θες PowerBank παρε ενα oukitel Με 6000mha... με βαρος τουβλου... :mrgreen:
    • Ο/H Miyagki έγραψε:

      flxas λες και οι ναυαρχιδες αλλων εταιριων ειναι σε καλυτερα επιπεδα.. Εαν θες αυτονομια.. παρε ενα powerbank.. Και εαν δεν θες PowerBank παρε ενα oukitel Με 6000mha... με βαρος τουβλου... :mrgreen:
      @Miyagki εννοειται πως δεν προκειται να παρω Oukitel η οτιδηποτε αλλο γιατι ποιοτικα δεν εχουν καμμια σχεση με τα Xiaomi . Ζητάω πολλα? Ενα τηλεφωνο ελαφρυ θελω με μια στοιχειωδη αυτονομια. Δεν ειμαι εναντια στα xiaomi. Αν ημουν δεν θα ειχα παρει για την παρτυ μου ουτε θα ειχα προτεινει σε παμπολους φιλους να παρουν ενα. Το μονο που ζητάω ειναι να ειναι όντως stable οι εκδοσεις των rom που βγαινουν. Και να μην εισαι αναγκασμενος να κουβαλας και powerbank η να πρεπει να τρεμουν τα ποδια σου οταν εισαι κατω απο 30%...Ποιος ο λογος να εχεις καθε βδομάδα update χωρις να λυνονται bugs( τουλαχιστον ολα ) ή να εχεις επιπλεον προβληματα ορισμενες φορες κιολας .Εννοειται πως σευομαι και εκτιμάω την δουλεια και του forum και των developer και μακαρι να μπορουσα να ειμαι σε θεση να μπορω και εγω να συνεισφερω... Π.χ πειτε μου εναν που δεν θα ηθελε στα icon των εφαρμογων να φαινεται και ο αριθμος των ειδοποιησεων ( bug που υπαρχει εδω και χρονια ) .Οκ , θα μου πεις υπαρχει app απο το Playstore και το φτιαχνεις. Γιατι ομως να πρεπει να μπεις σε αυτην την διαδικασια? Κραζουμε πολλοι την apple αλλα τουλαχιστον στο κομματι του software ειναι χιλιετιες μπροστα .Οχι αλανθαστη αλλα οπως και να το κανουμε ειναι ενα 90% bugless τηλεφωνο. Και αυτονομια για τα 1700mah ειναι τρομερη.Πλεον εχω το mi5 και ενω θα επρεπε να εχω ενα 70-80% αυτονομια παραπανω μπορω να πω πως ειμαι στα ιδια και ισως και χειροτερα επιπεδα...
    • Διαφήμιση