Διαφήμιση

redmi3 συμβατο bluetooth με το garmin fenix 3????

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • redmi3 συμβατο bluetooth με το garmin fenix 3????

      καλημερα ,αγορασα το νεο ρολοι της GARMIN to fenix 3 sapphire και οταν προσπαθησα να το κανο λινκ με το κινητο μου ενω το αναγνωριζει και το βρισκει δεν μπορει να κανει συζευξη...με το κινητο ενω ας πουμε για παραδειγμα με το ταμπλετ που εχω κανει κανονικα...παρακαλω καποια βοηθεια απο τυς ειιδικους!!!
      ευχαριστω εκ των προτερων και καλες γιορτες σε ολους/ολες
    • Εγώ με fenix3 hr saphire δεν έχω κανένα θέμα με redmi 3 pro
      Συνδέετε κανονικά και γίνονται όλα μια χαρά
      Έχεις miui στο κινητό?
      Εγώ θα δοκίμαζα reset το ρολόι και επανεκκίνηση και μια διαγραφή ιστορικού bluetooth από το κινητό
      Επίσης κάνε update το ρολόι μέσω gramin express
      Μετά ακολούθησε τις οδηγίες που δίνει για pairing
    • οχι δενε χω miui , θα ακολουθησω τα βηματα που μου λες και θα ενημερωσω ευχαριστω!

      =============== Δεκ 30th 2016, 11:06am ===============
      τζιφος ...ενω το κινητο αναγνωριζει το ρολοι ως συσκευη και λεει συζεθξη δεν μπορει να γινει αποτυχαινει....επισης κατεβασα το garmin application απο το google store αλλα δεν το ανοιγει ...βασικα οταν παταω να κανω συνδεση λεει check your internet connection η οποια βεβαια συνδεση του ιντερνετ λειτουργει κανονικα...τι φαση?μηπως πρεπει να κατεωασω κανα ρομ για το κινητο?
    • Διαφήμιση
    • το ρολόι το συνδέεις με το app της garmin και όχι απο τις συσκευές bluetooth
      διέγραψε την συσκευή από το app(εάν υπάρχει) και κάνε forget από τις συσκευές bluetooth
      στο κινητό σου και μετά κάνε το ζεύξη μέσω της εφαρμογής
      εγώ με αυτό τον τρόπο το έκανα και συνδέθηκε με την μια