Διαφήμιση

Ανακοίνωση Γενικός οδηγός με το τι κάνουμε μόλις παραλάβουμε ένα κινητό Xiaomi

    • Οδηγός
    • Xiaomi
    • MIUI

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλησπέρα συγγνώμη δεν ξέρω πού να βάλω αυτό το ερώτημα.

      Γνωρίζει κάποιος αν το redmi note 11 έχει ένα φωτάκι που αναβοσβήνει στην πάνω αριστερή πλευρά της οθόνης όταν υπάρχει κάποια ειδοποίηση; Εννοώ να αναβοσβήνει συνέχεια ώσπου να δεις την ειδοποίηση, όχι στιγμιαία την ώρα που έρχεται η ειδοποίηση. Το είχε το remi note 8. Αν ναι, πώς το ενεργοποιώ;

      Ευχαριστώ!
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Himela έγραψε:

      Καλησπέρα συγγνώμη δεν ξέρω πού να βάλω αυτό το ερώτημα.

      Γνωρίζει κάποιος αν το redmi note 11 έχει ένα φωτάκι που αναβοσβήνει στην πάνω αριστερή πλευρά της οθόνης όταν υπάρχει κάποια ειδοποίηση; Εννοώ να αναβοσβήνει συνέχεια ώσπου να δεις την ειδοποίηση, όχι στιγμιαία την ώρα που έρχεται η ειδοποίηση. Το είχε το remi note 8. Αν ναι, πώς το ενεργοποιώ;

      Ευχαριστώ!




      Καλησπέρα Himela η ειδοποίηση του redmi note 11 είναι αυτή εδώ που διαλέγεις όποιο χρώμα θέλεις


      Και αυτό το βρίσκεις ρυθμίσεις / ειδοποιήσεις & κέντρο ελέγχου και εφέ ειδοποίησης


      Τώρα αν ξέρει κάτι άλλο κάποιος άλλος ας το γράψει εγώ αυτή την ειδοποίηση έχω στο redmi note11
      Images
      • IMG_20230711_194643.jpg

        86,16 kB, 1.080×1.589, viewed 45 times
    • Σας ευχαριστώ, αυτό που μου λέτε είναι η ειδοποίηση λίγων δευτερολέπτων όταν έρχεται μια ειδοποίηση. Στο redmi note 8 υπήρχε ένα φωτάκι που αναβόσβηνε συνεχώς μέχρι να δεις την ειδοποίηση πάνω αριστερά. Νομίζω οτι στο redmi note 11 δεν υπάρχει κάτι τέτοιο.
    • Για δοκίμασε στο Ειδοποιήσεις & Κέντρο ελέγχου - Γραμμή κατάστασης - και ενεργοποίησε Εμφάνιση εικονιδίων ειδοποιήσεων και Χρησιμοποιήστε εικονίδια για ειδοποιήσεις.
      Με αυτό τον τρόπο στην κλειδωμένη οθόνη φαινονται τα εικονίδια από ειδοποιήσεις που έρχονται. Αυτό σε μένα με MI9 lite μιας και μπροστά δεν έχει λαμπάκι...

    • Γεια σας έχω το Redmi Note 11 Pro 5g Μήπως υπάρχει κάποιος οδηγός για το πώς θα περάσω stable rom
      Ποια βήματα πρέπει να ακολουθήσω ευχαριστώ πολύ.
    • Διαφήμιση