Διαφήμιση

Οθονη αφής για redmi 1s

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Οθονη αφής για redmi 1s

      Παιδούδια καλησπέρα
      Για να μην παρεξηγηθώ και για να αποφύγουμε περιττές κουβέντες να σας πώ ότι είμαι ηλεκτρονικός μηχανικός και μία απο τις δουλειές που κάνω είναι επισκευές tablet και κινητών τηλ.
      Το πρόβλημα μου ξεκίνησε όταν έσπασα την οθόνη αφής απο το δικό μου τηλέφωνο ένα redmi 1s. Παρήγγειλα μια οθόνη αφής απο το ebay με όνομα πωλητή sangping505. Η οθόνη ήταν πέρα για πέρα πεθαμένη και αναγκάστηκα να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω κάτι που έγινε.
      Μετά παρήγγειλα από άλλον πωλητή με όνομα ewwt-uk ο οποίος ισχυριζόταν στην επικεφαλίδα του listing ότι είναι original. Όταν ήρθε είδα ότι δεν ήταν φυσικά ίδια με την μανίσια. Ουτε το matrix ούτε ο μικροελεκτής ήταν ίδια και μαντέψτε, στην μεσαία οριζόντια γραμμή η οθόνη ήταν πεθαμένη τελείως. Ζήτησα τα λεφτά μου πίσω ξανά αλλά ο πωλητής μου πρότεινε να μου στείλει άλλη. Στην τελευταία οθόνη που μου έστειλε έφτασε χθές δεν λειτουργούσε όλη η κάθετη τέρμα αριστερή γραμμή. Από το ebay δεν μπορώ να πάρω αποζημίωση πια λόγο του ότι πέρασαν οι μέρες που είχα περιθώριο κ έχω πελαγώσει τελείως.
      Μήπως κάποιο μέλος ξέρει απο που να πάρω στα σίγουρα μία original οθόνη αφής;

      NasDriver: Non affiliate link removed. FORUM RULES
    • Δες στο dragon-tt, λένε ότι έχει καλά ανταλλακτικά ή μίλα με το mygad μήπως μπορούν να βοηθήσουν
    • Διαφήμιση