Διαφήμιση

Μπορώ να αντικαταστήσω το camera apk του MIUI 8 με αυτό του MIUI 7?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μπορώ να αντικαταστήσω το camera apk του MIUI 8 με αυτό του MIUI 7?

      Καλησπέρα παιδιά.
      Είμαι ένα noobaki γενικά με τα κινητά και το πώς δουλεύουν εις βάθος με το λογισμικό. Έχοντας κάνει αυτό ξεκάθαρο θέλω να συνεχίσω με την εξής ερώτηση και παράπονο ταυτόχρονα. Για εμένα που έχω το Mi4w (cancro) η MIUI 7 ήταν απλά εντάξει. Ενα πράγματα ομως που μου άρεσε πολύ ήταν η λειτουργία της κάμερας. Για εμένα το manual mode ήταν η αγάπη μου. Ρυθμίσεις του iso, shutter speed etc etc. Τώρα όμως στο MIUI 8 μου πήραν το shutter speed control και με άφησαν να προσπαθώ να βγάζω βραδινές φωτογραφίες με μόνο 2s μέγιστο χρόνο κλείστρου. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν γίνεται να κρατήσω το MIUI 8 αλλά να επιστρέψω με κάποιον τρόπο στην εφαρμογή της κάμερας του MIUI 7.Ευχαριστώ πολύ.
    • Tο έχω γράψει 2 φορές, δεν έχω πάρει απάντηση.
      μια εδώ
      Πάντως αν βρεις κάποια εφαρμογή στο play store να κάνει αυτή τη δουλειά ενημέρωσε με. Κάποιες που έβαλα δεν είχαν καμία σχέση με τη μαμά εφαρμογή.
      Και μια φωτογραφία με τα ωραία που έκανε η κάμερα πριν. Ώρα 23:00 όπως φαίνεται
      Images
      • IMG_20160125_231055 ni.jpg

        1,47 MB, 3.850×2.837, viewed 119 times