Διαφήμιση

Contact Display...

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Contact Display...

      Από τότε που έβαλα την miui8 και σε όλες τις 8αρες που δοκίμασα μέχρι τώρα στην αναζήτηση των επαφών μου βγάζει τις επαφές από όλους τους λογαριασμούς με αποτέλεσμα να εμφανίζονται διπλές λίστες και να μου κάνουν τη ζωή λίγο πιο δύσκολη. Παρολο που έχω επιλέξει να φενεται μόνο o Google account μου εμφανίζεις και της mi με απότελεσμα να έχω διπλοτυπα στη εύρεση... Ξέρει κανείς πώς μπορώ να απαλλαγώ από αυτή τη βλακεία. Χωρίς να διαγράψω τον λογαριασμό της mi. Ευχαριστώ.

      Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    • Προς τους mods. Από χαζομαρα ποσταρα στο mi4 αντί στο mi4c που είναι και η συσκευή μου... Αν νομίζετε οτι χρειάζεται μεταφέρετε το θέμα στο αντίστοιχο forum ή σε όποιο κρίνετε σωστό...

      Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    • Πρέπει να επιλέξεις ποιον θα έχεις κύριο λογαριασμό όταν δημιουργίες νέα επαφή για να μην μπερδευτείς και στο τέλος άλλες να έχεις στο mi και άλλες στο Google. Από ότι ξέρω δεν μπορείς να έχεις συγχρονισμό επαφών ταυτόχρονα στο mi και στο Google. Όταν καταλήξεις μπορείς να κάνεις συγχώνευση επαφών. Όσο για το ότι επιλέγεις λογαριασμό και σου τις εμφανίζει όλες περίεργο. Μήπως τις εμφανίζει μόνο στην αναζήτηση; Αν ναι θα έλεγα φυσιολογικο.

      Redmi Note 2 Rom 8.0.3.0 Global
    • Διαφήμιση
    • Ναι μόνο στην αναζήτηση τις εμφανίζει και αυτό εί το άσχημο γιατί βασικά την αναζήτηση δουλευεις. Τα υπόλοιπα τα έχω όπως είπες. Ααα και συγχώνευση χάνει αρκετές επαφές... Δλδ τι αρκετές... Από τις 400 κοινές μου βγάζει καν δύο...

      Sent from my Mi-4c using Tapatalk