Διαφήμιση

Redminote 3 - VW infotainment composition phone

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Redminote 3 - VW infotainment composition phone

      Καλησπέρα, έχω το Redminote 3 με την τελυεταία τρέχουσα Ελληνική ROm και έβαλα την εφαρμογή maps+more της VW, για χρησιμοποιήσω το navigation που έχει στο αυτοκίνητο μου VW up.
      Το κινητό συνδέετε κανονικά μέσω του bluetooth με το ηχοσύστημα του αυτοκινήτου (παίρνω τηλέφωνο, ακούω μουσική από το κινητό μέσω bluetooth κλπ). Όμως ενώ είναι συνδεδεμένο κανονικά με το bluetooth, ανοίγω την εφαρμογή maps+more και μπυ λεει ότι δεν είναι συνδεδεμένο το τηλέφωνο με το bluetooth!!!!
      Το έχει συναντήσει κανείς αυτό? Έχω δώσει full access στην εφαρμογή πάνω στο τηλέφωνο
    • Ακολούθησε αυτές τις οδηγίες (που βρήκα) κατά γράμμα και δες εάν αλλάξει κάτι:

      1. Φορτώστε το maps + more.
      2. Αντιστοιχίστε το Android τηλέφωνο μέσω Bluetooth με το όχημα.
      3. Ξεκινήστε το maps + more.
      4. Αποδεχτείτε τους όρους χρήσης.
      5. Το maps + more προσπαθεί να συνδεθεί με το όχημα. Για τον σκοπό αυτό εμφανίζεται ένας κωδικός στην εφαρμογή και στο σύστημα Infotainment. Επιβεβαιώστε τον.
      6. Το maps + more τώρα είναι συνδεδεμένο με το όχημα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί.
      7. Από αυτή τη στιγμή έχει εγκριθεί η χρήση της λειτουργίας πλοήγησης και μπορείτε να βγείτε από το όχημα.
      8. Για τη λειτουργία πλοήγησης απαιτείται ένας χάρτης. Μπορεί τώρα να γίνει λήψη (download) του χάρτη. Για τη λήψη (download) του χάρτη επιλέξτε „Πλοήγηση“ στην εφαρμογή. Για τη λήψη (download) συνιστάται μια σύνδεση WLAN.
      9. «Κατεβάστε» (download) και ενεργοποιήστε τον χάρτη.
      10. Αποδεχθείτε την υπόδειξη ασφαλείας για τη χρήση της πλοήγησης.
      11. Για να παραμείνει ενεργή η λειτουργία πλοήγησης, συνδέστε το maps + more τουλάχιστον μία φορά εντός τεσσάρων εβδομάδων με το όχημα.

      * Το maps + more είναι συμβατό μόνο με το Radio Composition phone του up!.