Διαφήμιση

SOS !! ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ XIAOMI MI5 64GB 1 ΗΜΕΡΑΣ

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • νομιζω οτι xiaomi μπορουν να εχουν και αυτοι που δε θα φλασαρουν καθε μηνα και μια αλλη rom (αν και το χω πλεον!). αν κανω λαθος τοτε ισως δεν επρεπε να το παρω.
      επισης xiaomi πηρα γιατι ηθελα συγκεκριμενα χαρακτηριστικα κ επιδοσεις που τα αλλα επωνυμα ειναι στα+200€

      προσπαθησα να κανω πραγματα με το κινητο, πιστεψε με πολυ πανω απο τις γνωσεις μου.τελικα με φοβο ή χωρις τα καταφερα. το θεμα ειναι οτι το προβλημα μου δε λυθηκε, χωρις να εχω απαιτηση απο καποιον εδω να μου το λυσει, ισα ισα που ειμαι ευγνωμων σε οσους σχολιασαν.

      πιστευω στο τελος να το λυσω..
    • Μην απογοήτευσε και εγώ είχα πρόβλημα με το κινητό μου και να ναι καλά ο @Octaviastikos μέχρι και τηλέφωνο με πήρε και φλασαρα rom από xiaomi δεν ήξερα είχα letv le1 pro δεν έχει κλειδωμένο bootloader.Το mi5 στην αρχή δεν το χωνεψα καθόλου τώρα μετά από 5 μήνες το λατρεύω .Να πω και ένα μεγάλο Ευχαριστώ και στα παιδιά που βοήθησαν σε ότι πρόβλημα είχα . :thumbsup:
      Mi 11i 8/256
    • Ο/H famatzore έγραψε:

      νομιζω οτι xiaomi μπορουν να εχουν και αυτοι που δε θα φλασαρουν καθε μηνα και μια αλλη rom
      Απολύτως έτσι είναι φίλε! Βάζεις μια stable και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Μη μασάς καθόλου, απόλαυσε το υπέροχο τηλέφωνό σου!
    • Διαφήμιση
    • τωρα αν σας πω οτι ως δια μαγειας απο το πρωι το κινητο λειτουργει κανονικα τι θα πειτε?? καμερα κανονικα ,φωτογραφιες οχι αναποδα , περιστροφη σε σελιδα ιντερνετ κανονικα (καμια φορα με μια μικρη καθυστερηση 4-5 δευτερολεπτα να επανελθει απο οριζοντια θεση σε καθετη). Εικαζω οτι τα πολλα calibrate που εκανα σε γυροσκοπιο, gps k accelerometer ψιλολειτουργησαν (ισως).επιτελους χαιρομαι το κινητο (που αρχιζω να το γουσταρω) ,ελπιζω να μη σκασει ξανα το προβλημα.