Διαφήμιση

Ζελατινες προστασίας και θηκες

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μπορειτε να γράψετε το όνομα του καταστήματος αλλά όχι με απευθείας λινκ :)
    • Ο/H Stavros75 έγραψε:

      Ποιο μαγαζί είναι ρε παιδιά να πάω σήμερα; Αν μπορείς στείλε μύνημα γιατί βλέπω ότι δεν επιτρέπεται.

      Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Αν θες τζαμάκι που να μην καλύπτει την κυρτότητα κοίτα το mygad και το stoucky ,έχουν επίσης ωραίες θήκες (εγώ αγόρασα για το δικό μου μία ipacky ).Αν τώρα θες κυρτό τζαμάκι δύσκολα θα βρεις στην Ελλάδα ,άκουσα όμως ότι έχει ένα κατάστημα που λέγεται microcenter ,δεν είμαι όμως 100% σίγουρος ότι έχει , καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις ή να πας στο κατάστημα.
      Xiaomi Redmi Note 4 64Gb
    • Ο/H KStoubas Gaming έγραψε:

      Βρήκα όμως ότι υπήρχε και ένας νέος τρόπος προστασίας που λέγεται liquid-armor ,κάνει για όλες τις οθόνες των κινητών ή οποιαδήποτε επιφάνεια από γυαλί και δεν φαίνεται καθολου.
      Το έχεις χρησιμοποιήσει; Το θέμα είναι, αν πέσει το κινητό να μην σπάσει το τζάμι. Συνήθως τα temperetted glass το αποτρέπουν αυτό.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H pit13 έγραψε:

      Ο/H KStoubas Gaming έγραψε:

      Βρήκα όμως ότι υπήρχε και ένας νέος τρόπος προστασίας που λέγεται liquid-armor ,κάνει για όλες τις οθόνες των κινητών ή οποιαδήποτε επιφάνεια από γυαλί και δεν φαίνεται καθολου.
      Το έχεις χρησιμοποιήσει; Το θέμα είναι, αν πέσει το κινητό να μην σπάσει το τζάμι. Συνήθως τα temperetted glass το αποτρέπουν αυτό.
      Το έχω χρησιμοποιήσει ,δεν ξέρω πόσο αντέχει γιατί γενικά προσέχω το κινητό δεν προστατεύει όμως από πτώσεις σιγουρα.
      Αλλά και τα τζαμάκια προστατεύουν από πτώσεις μόνο από συγκεκριμένες πλευρές και όχι γενικά.
      Ο χρόνος μόνο θα δείξει...
      Xiaomi Redmi Note 4 64Gb
    • Εμένα έφαγε την πρώτη πτώση ευτυχώς από μικρό ύψος. Έσκασε με την πλάτη (που έχω την nilkin θήκη) και προσγειώθηκε με την οθόνη και φυσικά προς στιγμήν τα...χρειάστηκα. Το σηκώνω, είχε μια χάραξη κατά μήκος του tempered, ένα μικρό είδος πίεσης, τίποτα παραπάνω. Με λίγο πανάκι 1 ώρα αργότερα δεν φαινόταν τίποτα. Δεν ξέρω τι θα είχε πάθει χωρίς το tempered, μπορεί και τίποτα μπορεί όμως και κάτι σοβαρό.
    • Πηρα χτες τηλέφωνο και θα πάω σήμερα στο microcenter. Έχει πάρα πολλά από ότι μου είπε. Θα ποσταρω εντυπώσεις.

      Στάλθηκε από το Lenovo TB3-850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • προχθές είχε κι εμένα την πρώτη πτώση, ευτυχώς όμως ήταν σε μαλακό δάπεδο γυμναστηρίου, γιατί δεν έχω ακόμα τζαμάκι στο κινητό. Αν ήταν σε σκληρό δάπεδο, σίγουρα θα είχε σπάσει κάτι.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Stavros75 έγραψε:

      Πηρα χτες τηλέφωνο και θα πάω σήμερα στο microcenter. Έχει πάρα πολλά από ότι μου είπε. Θα ποσταρω εντυπώσεις.

      Στάλθηκε από το Lenovo TB3-850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Ρώτησε στο μαγαζί αν έχουν κυρτό τζαμάκι ,το μη κυρτό αφήνει μεγάλο κενό στα πλάγια της οθόνης και προσωπικά δεν μου άρεσε .
      Αν έχουν γράψε και πόσο την είχε γιατί ενδιαφέρομαι να μάθω
      Ευχαριστώ
      Xiaomi Redmi Note 4 64Gb
    • Ακριβώς για αυτό θα πάω και εγώ. Δεν μου άρεσε ούτε εμένα και το έβγαλα ένα που είχα πάνω. Μου είπε στο τηλέφωνο ότι έχει κυρτό και το πιάνει όλο. Σε λίγο φεύγω θα ποσταρω άμεσα.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    • Ζελατινες προστασίας και θηκες

      Λοιπόν την αγόρασα στα 10 ευρώ από το μαγαζί παραπάνω που γράψατε. Καλύπτει όλο το τηλέφωνο σε χρώμα μαύρο που είναι το δικό μου και είναι ωραίο στην αίσθηση αλλά και στην αφή. Έκατσε πολύ καλά και δεν νομίζω ότι θα ξεκολλήσει στο άμεσο μέλλον (γενικότερα ίσως) γιατί φτάνει ακριβώς εκεί που πρέπει. Σταματάει χιλιοστό του χιλιοστού λίγο πριν την καμπύλη του 2.5d γυαλιού. Προστατεύει όλη την οθόνη από πάνω μέχρι κάτω. Καθόλου κενό.
      Ακολουθούν φωτογραφίες από το κινητό μας και μία από το ταμπλετ μου.


      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Stavros75 έγραψε:

      Λοιπόν την αγόρασα στα 10 ευρώ από το μαγαζί παραπάνω που γράψατε. Καλύπτει όλο το τηλέφωνο σε χρώμα μαύρο που είναι το δικό μου και είναι ωραίο στην αίσθηση αλλά και στην αφή. Έκατσε πολύ καλά και δεν νομίζω ότι θα ξεκολλήσει στο άμεσο μέλλον (γενικότερα ίσως) γιατί φτάνει ακριβώς εκεί που πρέπει. Σταματάει χιλιοστό του χιλιοστού λίγο πριν την καμπύλη του 2.5d γυαλιού. Προστατεύει όλη την οθόνη από πάνω μέχρι κάτω. Καθόλου κενό.
      Ακολουθούν φωτογραφίες από το κινητό μας και μία από το ταμπλετ μου.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Φαινεται πολύ ωραία πάνω στο κινητό
      Ευχαριστώ για τις εικόνες
      Xiaomi Redmi Note 4 64Gb