Διαφήμιση

Xiaomi 2S με ελληνικά

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi 2S με ελληνικά

      Μέλη του xiaomi-miui.gr γεια σας,

      Επειδή είμαι αρχάριος στο miui θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να περάσω ελληνικά στο xiaomi 2S 32GB.

      Το έχω παραγγείλει και μέχρι να έρθει προσπαθώ να μάθω κάποια πράγματα για το miui.

      Πρέπει να περάσω καινούρια rom και αν ναι πως το κάνω αυτό? Ή μπορώ απλά να περάσω κάποιο πακέτο γλώσσας και αν ναι επίσης πως γίνεται αυτό?

      Σας παρακαλώ όπως μου αναφέρετε τον πιο εύκολο και απλό τρόπο και επίσης αν με αυτήν την διαδικασία θα χάσω την εγγύηση.

      Σας ευχαριστώ!
    • Ο/H chris έγραψε:

      Μέλη του xiaomi-miui.gr γεια σας,

      Επειδή είμαι αρχάριος στο miui θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να περάσω ελληνικά στο xiaomi 2S 32GB.

      Το έχω παραγγείλει και μέχρι να έρθει προσπαθώ να μάθω κάποια πράγματα για το miui.

      Πρέπει να περάσω καινούρια rom και αν ναι πως το κάνω αυτό? Ή μπορώ απλά να περάσω κάποιο πακέτο γλώσσας και αν ναι επίσης πως γίνεται αυτό?

      Σας παρακαλώ όπως μου αναφέρετε τον πιο εύκολο και απλό τρόπο και επίσης αν με αυτήν την διαδικασία θα χάσω την εγγύηση.

      Σας ευχαριστώ!


      Με το καλό να το παραλάβεις..
      Πρόβλημα με την εγγύηση δεν έχεις γιατί βγαίνει επίσημα από τη Xiaomi...
      Κάθε Παρασκευή βγαίνει ενημερωμένη έκδοση της MIUI οπότε την κατεβάζεις και την αποθηκεύεις σε κάποιο σημείο στην
      εικονική SD card που έχει και από εκεί μέσω της εφαρμογής Updater την βρίσκεις και την περνάει στο κινητό αυτόματα.
      Από εκεί και πέρα κάθε Παρασκευή θα παίρνεις ειδοποίηση ότι βγήκε καινούρια έκδοση και θα σε ρωτάει αν θες να την
      κατεβάσεις και να την περάσεις. Η έκδοση αυτή έχει προεγκατεστημένη την ελληνική γλώσσα και το Google Play οπότε
      δεν χρειάζεται να κάνεις το παραμικρό..
      Από εκεί και πέρα όταν με το καλό το έχεις στα χέρια σου θα τα καταλάβεις όλα.. Η ROM είναι τόσο καλά δομημένη που
      αποκλείεται να σου μείνουν απορίες. Παρόλα αυτά εδώ θα είμαστε...
    • Σε ευχαριστώ να σε καλά!

      Αν κατάλαβα καλά όμως την πρώτη φορά θα πρέπει να κατεβάσω μόνος μου την rom από το σάιτ εδώ και να ακολουθήσω τις οδηγίες που ανέφερες, ενώ μετά και κάθε Παρασκευή θα ΄γίνονται αυτόματα οι αναβαθμίσεις. Σωστά?
    • Διαφήμιση
    • Ο/H chris έγραψε:

      Σε ευχαριστώ να σε καλά!

      Αν κατάλαβα καλά όμως την πρώτη φορά θα πρέπει να κατεβάσω μόνος μου την rom από το σάιτ εδώ και να ακολουθήσω τις οδηγίες που ανέφερες, ενώ μετά και κάθε Παρασκευή θα ΄γίνονται αυτόματα οι αναβαθμίσεις. Σωστά?


      Σωστά... Το κινητό έρχεται με μια από τις λεγόμενες σταθερές εκδόσεις, ενώ τα ελληνικά και οι αναβαθμίσεις κάθε Παρασκευή
      αφορούν τις εκδόσεις ανάπτυξης...

      Το μήνυμα επεξεργάστηκε 1 φορά, τελευταία από τον/ην Reignman ().

    • Θα βάλεις την Multilanguage έκδοση από το miuiandroid.com και θα τα έχεις όλα έτοιμα.
      Ελληνικά + Google Apps συμπεριλαμβάνονται στο πακέτο.

      Παρέλαβε με το καλό την συσκευή σου και εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε ανά πάσα στιγμή !

      Καλοσώρισες στην παρέα μας ...
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)