Διαφήμιση

Ομαδική παραγγελία original Θήκες για το Kate

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Βangood:

      Lenuo PU Leather Ultra-slim Card-solt Flip Case For Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Global Edition Sale - Banggood.com
      LENUO Luxury Leather PU Soft Slim Protective Case For Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Global Edition Sale - Banggood.com

      Έχει και σε ελληνικό κατάστημα με 5-6 ευρώ ποιο ακριβά από το bangood:
      Αναζήτηση - Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition

      NasDriver: Non affiliate link removed. FORUM RULES
    • Ο/H alexstudio22 έγραψε:

      Βangood:

      Lenuo PU Leather Ultra-slim Card-solt Flip Case For Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Global Edition Sale - Banggood.com
      LENUO Luxury Leather PU Soft Slim Protective Case For Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Global Edition Sale - Banggood.com

      Έχει και σε ελληνικό κατάστημα με 5-6 ευρώ ποιο ακριβά από το bangood:
      Αναζήτηση - Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition

      NasDriver: Non affiliate link removed. FORUM RULES

      Καλημέρα, είδες σε Ελληνικό κατάστημα θήκη για Special Edition και flip με card slots?
      all Mi-ght ...for our right!!
    • Διαφήμιση
    • Ο/H alexstudio22 έγραψε:

      Ναι, σου απάντησα σε PM.
      Μπορείς και εδώ να βάλεις τα καταστήματα και τις θήκες αλλά χωρίς απευθείας σύνδεσμο αν δεν είναι συνεργαζόμενα, το λινκ είναι το πρόβλημα στην ουσία :)
      πχ
      Μαγαζί > όνομα θήκης > κωδικός προϊόντος...ώστε να τα βρίσκουν εύκολα :)
    • Ο/H NasDriver έγραψε:

      Ο/H alexstudio22 έγραψε:

      Ναι, σου απάντησα σε PM.
      Μπορείς και εδώ να βάλεις τα καταστήματα και τις θήκες αλλά χωρίς απευθείας σύνδεσμο αν δεν είναι συνεργαζόμενα, το λινκ είναι το πρόβλημα στην ουσία :) πχ
      Μαγαζί > όνομα θήκης > κωδικός προϊόντος...ώστε να τα βρίσκουν εύκολα :)
      Δεν το ήξερα το κατάστημα είναι το stoucky και απλά κάντε αναζήτηση το xiamo redmi note 3 pro special edition και θα βρείτε 2 σχέδια με 4 χρώματα το καθένα.
    • Ο/H alexstudio22 έγραψε:

      Ο/H NasDriver έγραψε:

      Ο/H alexstudio22 έγραψε:

      Ναι, σου απάντησα σε PM.
      Μπορείς και εδώ να βάλεις τα καταστήματα και τις θήκες αλλά χωρίς απευθείας σύνδεσμο αν δεν είναι συνεργαζόμενα, το λινκ είναι το πρόβλημα στην ουσία :) πχΜαγαζί > όνομα θήκης > κωδικός προϊόντος...ώστε να τα βρίσκουν εύκολα :)
      Δεν το ήξερα το κατάστημα είναι το stoucky και απλά κάντε αναζήτηση το xiamo redmi note 3 pro special edition και θα βρείτε 2 σχέδια με 4 χρώματα το καθένα.
      Ναι τις είχα δεί αυτές τις θήκες δε μου άρεσαν και δεν διάβασα καλα σχόλια.Άλωστε ήθελα σαν προρτοφολάκι για κάρτες και κανα ψηλό μέσα.Παρήγγειλά απο aliexpress και αυτη τη βδομάδα παραλαμβάνω μαζί με screen protector.Μου αρέσουν οι mofi και έχω την εντύπωση πώς έχουν περισσότερες επιλογές καί πολύ ωραίες silicon.


      Εμένα προσωπικα μου άρεσε αυτή





      σε μαύρο πάντα η οποία έχει και wake up, επίσης αυτή



      έχω έναν ενδιασμό όσον αφορά την τελευταία για την ισχύ του σήματος βέβαια θα μεταφέρω εντυπώσεις.
      all Mi-ght ...for our right!!
    • Καλημερα παιδια.. Το aliexpress δεν εχει πληρωμη μεσω Paypal; και εαν οχι πως περνεις επιστροφη χρηματων σε περιπτωση που δεν σου ερθει μια παραγγελια;

      @RockHead μπορεις να μου στειλεις το link απο την τελευταια Θηκη φωτογραφια που εχεις βάλει για να κάνω αγορα; Eυχαριστω
    • Διαφήμιση
    • Ο/H poisonera έγραψε:

      Καλημερα παιδια.. Το aliexpress δεν εχει πληρωμη μεσω Paypal; και εαν οχι πως περνεις επιστροφη χρηματων σε περιπτωση που δεν σου ερθει μια παραγγελια;

      @RockHead μπορεις να μου στειλεις το link απο την τελευταια Θηκη φωτογραφια που εχεις βάλει για να κάνω αγορα; Eυχαριστω
      Καλημέρα κάνε λίγο υπομονή να στείλω και φωτογραφίες γιατί σήμερα παρέλαβα και δεν εχω παει ακόμα σπίτι δεν μπορω να τραβηξω φωτογραφίες απο εδώ.Πάντως φαίνονται ποιοτικά...και η δερμάτινη και η acrylik
      all Mi-ght ...for our right!!
    • Ο/H RockHead έγραψε:

      Ο/H poisonera έγραψε:

      Καλημερα παιδια.. Το aliexpress δεν εχει πληρωμη μεσω Paypal; και εαν οχι πως περνεις επιστροφη χρηματων σε περιπτωση που δεν σου ερθει μια παραγγελια;

      @RockHead μπορεις να μου στειλεις το link απο την τελευταια Θηκη φωτογραφια που εχεις βάλει για να κάνω αγορα; Eυχαριστω
      Καλημέρα κάνε λίγο υπομονή να στείλω και φωτογραφίες γιατί σήμερα παρέλαβα και δεν εχω παει ακόμα σπίτι δεν μπορω να τραβηξω φωτογραφίες απο εδώ.Πάντως φαίνονται ποιοτικά...και η δερμάτινη και η acrylik
      ΟΚ Φίλε μου :)
    • @poisonera
      Αφορά δερμάτινη(Συνθετικό προφανώς) θήκη wallet με smart cover, θηκούλα σιλικόνης μεσα αρκετα ποιοτική και μαλακιά, γενικότερα είμαι αρκετά ευχαριστημένο.Επίσης μου κάνανε δώρο και ένα tempered glass καλό θα έλεγα.

      Πρόκειτε για μια λεπτή με μαλακά σημεία μπρός και πίσω θήκη, μαλακό δέρμα που απο οτι φαίνεται θα είναι και επηρεπεις στις γρατζουνιές, το παχος της σιλικόνης εσωτερικά είναι ικανοποιητικό και κλειστή η θήκη δείχνει λεπτή, με σχεδόν λειο φινίρισμα και αρκετά κομψή.Η σιλικόνη μαζί με το πάχος του δέρματος στο πίσω μέρος δε διευκολύνει και τόσο πολύ την πρόσβαση στο σαρωτή δακτυλικών αποτυπομάτων, οριακά θα έλεγα και ίσως κάποιους να μην τους βολέψει.Περιλαμβάνει μαγνητικό κλείσιμο για να σφραγίιζει το κάλυμμα, που θα έπρεπε να δοκιμάστεί γιατί δεν είναι σιγουρος αν επηρεάζει τις κάρτες με μαγνητική ταινία. Εσωτερικά τώρα έχουμε στα αριστερά, τρείς θέσεις για κάρτες στο μέγεθος πιστωτικών και μια ακόμα θήκη, στο μέγεθος του κινητού για να αποθηκεύεις χρήματα, χαρτιά κλπ. Και κάπου εκεί τοποθετημένο μέσα το στοιχείο για να δουλέυει το smart cover.Θα πρέπει να δούμε το πάχος του καλύματος με 3 κάρτες και κάτι ακόμα στην εσωτερική θήκη πόσο περίπου φτάνει, ώστε να κλείνει εύκολα το κάλυμα και να μην πιέζεται πολύ η οθόνη.Απο τη δεξιά μεριά η σιλικόνη δείχνει καλά τοποθετημένη.Εφάπτει το μισό κομμάτι ώστε να μπορεί το κινητό να μένει σε οριζόντια θέση, όρθιο.To κινητό τοποθετείτε όμορφα μεσα στη σιλικόνη η οποία το αγκαλιάζει χωρίς πίεση ή ζόρισμα στα σημεία που πρέπει, ακόμα και στο πάνω μέρος της οθόνης, δε φαίνεται να επηρεάζεται το tempered glass απο κάποια πίεση στα κουμπιά volume, power.Στο εσωτερικό η σιλικόνη δεν ειναι λεία και αυτό είναι καλό το κινητό δεν κολάει πάνω της και του δίνει χώρο να αναπνέυσει.Γενικά οι τρύπες της σιλικόνης είναι στα σημεία που πρέπει και τα σιλικονένια κουμπάκια δε δείχνουν να πιέζουν η να ζορίζουν τα κουμπιά του volume, power του κινητού.
      Γενικότερα μου δίνει την αίσθηση ακριβής θήκης και οτι το κινητό μου έχει μια κάποια ασφάλεια μέσα.



      Για τις ακρυλικές θήκες που είχα πεί, δεν έμεινα ευχαριστημένο θα ανεβάσω φωτογραφίες και θα εξηγήσω το γιατί... προσεχώς...
      all Mi-ght ...for our right!!
    • Φέραμε Lenuo για Kate... Back-Cover και Flip, όπως και TG Full-cover με μάσκα μαύρη ή λευκή.

      Display Spoiler
      Την επόμενη Τρίτη θα είναι και σε έκπτωση ;)
    • Διαφήμιση
    • Ο/H mygadgr έγραψε:

      Φέραμε Lenuo για Kate... Back-Cover και Flip, όπως και TG Full-cover με μάσκα μαύρη ή λευκή.

      Display Spoiler
      Την επόμενη Τρίτη θα είναι και σε έκπτωση ;)


      TG full cover? Τι είναι αυτό? Μπορώ να έχω φωτογραφία?

      Al-Mi-ght for our right!
      all Mi-ght ...for our right!!