Διαφήμιση

Letv Leeco Le 1 pro X800 US CN version

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H panosb έγραψε:

      Καλησπέρα ελπίζω να είσαι καλά! Είμαι νέο μέλος και διάβαζα τον οδηγό σου προσπαθώντας να φλασάρω το Letv 1 Pro (X800) με την US OFFICIAL 11S LL: δυστηχώς μετά την εγκατάσταση της Rom η οποία και τελείωσε χωρίς Error το smartphone δεν είναι σε θέση να ξανα ανάψει (φαντάζομαι αυτό λέγεται Hard Brick). Ακολουθώ τον οδηγό σου για Unbrick εγκαθιστόντας τους ADB και Qualcom Drivers μέσα στο Device manager μου αναγνωρίζει τους Drivers στην port Com4 (Χωρίς τριγωνάκι) αλλά όταν προσπαθώ να κατεβάσω το αρχείο QFIL_X800_HARD_BRICK_FIX.zip από εδώ yadi.sk/d/KtcTvu6jsHA4g μου λέει ότι το αρχείο έχει αφαιρεθεί.
      Δυστηχώς χωρίς αυτό δεν μπορώ να κάνω Unbrick το τηλέφωνό μου.Μήπως θα μπορούσες να το ανεβάσεις ξανά ή να μου δώσεις ένα νέο Link από όπου θα μπορούσα να το κατεβάσω.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
      Δοκιμασε απο δω ειναι απο xda https://mega.nz/#!KthDlSxD!deEIr2y0P...gBJpWa1B0PYhv0

      =============== Φεβ 8th 2017, 2:27pm ===============
      Παιδια καλησπερα εχει καποιος βαλει την 6.12.29 του torra 33?Πως ειναι σε μπαταρια και αν υπαρχει θεμα υπεθερμανσης.Εχω περασμενη την 5.8.017s cuoco και θελω να περασω του torra33
    • ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΡΟΜ ΣΤΟ LETV LE 1 PRO X800(CN)

      Παιδια καλησπερα εχει καποιος βαλει την 6.12.29 του torra 33?Πως ειναι σε μπαταρια και αν υπαρχει θεμα υπεθερμανσης.Εχω περασμενη την 5.8.017s cuoco και θελω να περασω του torra33
    • Ο/H antonis73 έγραψε:

      Παιδια καλησπερα εχει καποιος βαλει την 6.12.29 του torra 33?Πως ειναι σε μπαταρια και αν υπαρχει θεμα υπεθερμανσης.Εχω περασμενη την 5.8.017s cuoco και θελω να περασω του torra33
      Μετέφερα το μήνυμά σου εδώ για να το δουν και τα υπόλοιπα παιδιά που έχουν την ίδια συσκευή :)
    • Διαφήμιση
    • Το le max 2 το θεωρω το πιο τιμιο κινητο. Ειδικά στα 190 που παιζει τωρα.Το ειχα στην κατοχη μου,οσπου μου εφυγε απο την μηχανη κ πηγα σε xiaomi κυριως για την τρομερη υποστηριξη απο εδω μεσα. Βεβαια εδω κ λιγο καιρο εχει μπει στο παιχνιδι ο crisbal o οποιος ειναι απο τα πιο δυνατα χαρτια.
    • Γεια σε όλους.Εχω και γω ενα λετω χ800 us εδω και 9 μηνες .Ολα καλα με την official 5.5.011s rooted me kinguser και twrp, μέχρι που χρειάστηκα το ir remote ( δουλευε σε LG tv ) .Επειδη δεν έβρισκα ενα κλιματιστικό προσπάθησα να βαλω απο αλλο letv ποιο νεα εκδοση του ir remote .Το αποτέλεσμα ειναι οτι και αν κανω δεν δουλεύουν οι υπέρυθρες ποια .
    • Ο/H George Chorafas έγραψε:

      Γεια σε όλους.Εχω και γω ενα λετω χ800 us εδω και 9 μηνες .Ολα καλα με την official 5.5.011s rooted me kinguser και twrp, μέχρι που χρειάστηκα το ir remote ( δουλευε σε LG tv ) .Επειδη δεν έβρισκα ενα κλιματιστικό προσπάθησα να βαλω απο αλλο letv ποιο νεα εκδοση του ir remote .Το αποτέλεσμα ειναι οτι και αν κανω δεν δουλεύουν οι υπέρυθρες ποια .
      Πέρασε μια τη ρομ Dirty και μην βάλεις kingoroot μακριά.. Εδώ από TWRP χωρίς Wipe πριν και μετά.
      MEGA
      ---- ;) Προσπαθούμε όλοι μαζί, να κάνουμε τα κινητά μας καλύτερα! ;) ----
    • Καλησπερα και απο μενα Cris
      Εχω αγορασει το Letv Le 1 pro X800 US version, επειδη εχει την πειραγμενη rom με το spam στο youtube ακουλουθησα τον οδηγο σου βημα βημα, συνεδεσα το κινητο με το pc το διαβασε κανονικα Le 1 pro, εβγαλε τον πιγκουινο αλλα οταν ανοιξα με δεξι κλικ και εκτελεση ως διαχειριστη τον installer με οοδηγεί στο recovery του eui και οχι στο twrp. Μηπως ξερεις τι μπορω να κανω?
    • Διαφήμιση
    • Παιδεία σας χαιρετώ

      Έχω στην κατοχή μου ένα LEtvMAX και θα ήθελα να μάθω κατά πόσο μπορώ ή υπάρχει η δυνατότητα να εγκαταστήσω MIUI στο εν λόγω κινητό.

      Ευχαριστώ