Διαφήμιση

Γενική Συζήτηση για το Redmi Note 3 Pro International Version (Kate)

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Θεωρω πως για να αγορασεις ένα κινητό ζητάς το 100% ή έστω οσο πιο κοντά σε αυτό γίνεται. Από όλα όσα γνωρίζουμε το πιο κοντινό του είναι η ελληνική Ρομ. Σκεψου ότι στο antutu σου δίνει άλλες 10 000 !!!! Μιλάμε για πολύ πιο ελαφρύ κινητό, πιο smooth, πιο γρήγορο και πάνω από όλα με ένα τεράστιο Support πίσω του. Εσύ όμως επιλεγεις. Εσύ ξέρεις τι ζητάς.
    • Ο/H JimmysAnt έγραψε:

      Παιδια συνεχιζω οπως ειμαι? Να κανω καποιο αλλο ελεγχο?
      μεινε εκει που εισαι..αμα βγει ελληνικη για το kate το ξανασυζηταμε :thumbsup: εκτος αν θες να πας σε dev για miui8 αλλα αφου δεν θες να ασχολεισαι και να λειτουργουν ολα ρολοι καλυτερα stable

      αν θες να τσεκαρεις κατι..τσεκαρε αμα εχει κλειδωμενο bootloader αλλα λογικα θα εχει οποτε δεν θα εχεις θεμα
    • Διαφήμιση
    • Φιλε Μιχαλη εννοειτε οτι το θελω να ειναι οσο πιο καλο γινετε. Απλα δεν νιωθω και τοσο βολικα να το σκαλιζω συνεχεια.Θα χρειαστω βοηθεια. Διαβασα τα καλυτερα για την ρομ του gkalen. Εσυ τι προτεινεις? Απο αυτονομια μπαταριας τι λενε οι ελληνικες?
    • το ξαναλεω αλλη μια φορα και αποχωρω για το kate δεν υπαρχει ελληνικη ρομ ακομα
    • Ο/H kon.geo έγραψε:

      το ξαναλεω αλλη μια φορα και αποχωρω για το kate δεν υπαρχει ελληνικη ρομ ακομα
      Οκ φιλε ευχαριστω πολυ. Ακομα να καταλαβω σε τι αναφερεται ο Μιχαλης αφου δεν υπαρχει ελληνικη σε Κατε..

      Για το προηγουμενο σου μηνυμα, κοιταξα τον bootloader και ειναι κλειδωμενος.Το εγραψα πιο πανω..
    • στα γενικα προτερηματα της ελληνικης...απλα αμα πας να περασεις την κενζο πανω στο κατε κατα πασα πιθανοτητα θα εχεις θεμα...
    • Διαφήμιση
    • Ο/H kon.geo έγραψε:

      στα γενικα προτερηματα της ελληνικης...απλα αμα πας να περασεις την κενζο πανω στο κατε κατα πασα πιθανοτητα θα εχεις θεμα...
      Οποτε δεν αγγιζω τπτ προς το παρον..
    • Το παρέλαβα και εγώ χθες και του πέρασα την official global dev μέσω updater. Έχει ελληνικά και περισσότερα καλούδια.

      Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro International Version
      Images
      • Screenshot_2016-09-23-01-08-55-745_com.android.settings.png

        81,79 kB, 401×1.024, viewed 256 times
    • Ο/H JimmysAnt έγραψε:

      Δεν με απασχολουν να σου πω την αληθεια τα Ελληνικα.Και με τα αγγλικα μια χαρα ειμαι. Και ουτε θελω να το σκαλιζω.Φοβαμαι γιατι ειμαι τελειος αρχαριος. Θελω να ειναι σταθερο, να κραταει η μπαταρια του και να του κανω τα updates του καθε 2-3μηνες. Οποτε πρεπει να παραμεινω Stable μαλλον. Δεν ξερω αν χρειαζεται να αλλαξω κατι..
      Φίλε εδώ μιλάς για μετά. Δεν μιλάς για αυτή τη χρονική στιγμή.
      Ρομ για το κινητό σου λογικά θα βγει σε 1-2 βδομάδες.

      Απλά σου εξήγησα πως η Ελληνική Ρομ δεν είναι για τα Ελληνικά. Εξάλλου την κατεβάζουν και πολλοί ξένοι, μιας και έχει ενσωματωμένες πάρα πολλές γλώσσες.

      Το θέμα είναι το κινητό σου να δουλεύει γρήγορα, απροβλημάτιστα και να σου δίνει όσο πιο κοντά στο 100% γίνεται. Αυτή η Ρομ είναι η ελληνική.

      Τώρα αν θα βάλεις των παιδιών ή του gkalen είναι δικό σου θέμα. Είναι και οι 2 αξιόπιστες και με κοντινές αποδόσεις.

      Για το ότι όπως το περιγράφεις θα πρέπει να πας σε Stable συμφωνούμε.

      Αυτά. Ότι άλλο θες ρώτα.
    • Ο/H mixaliscy έγραψε:

      Ο/H JimmysAnt έγραψε:

      Δεν με απασχολουν να σου πω την αληθεια τα Ελληνικα.Και με τα αγγλικα μια χαρα ειμαι. Και ουτε θελω να το σκαλιζω.Φοβαμαι γιατι ειμαι τελειος αρχαριος. Θελω να ειναι σταθερο, να κραταει η μπαταρια του και να του κανω τα updates του καθε 2-3μηνες. Οποτε πρεπει να παραμεινω Stable μαλλον. Δεν ξερω αν χρειαζεται να αλλαξω κατι..
      Φίλε εδώ μιλάς για μετά. Δεν μιλάς για αυτή τη χρονική στιγμή.Ρομ για το κινητό σου λογικά θα βγει σε 1-2 βδομάδες.

      Απλά σου εξήγησα πως η Ελληνική Ρομ δεν είναι για τα Ελληνικά. Εξάλλου την κατεβάζουν και πολλοί ξένοι, μιας και έχει ενσωματωμένες πάρα πολλές γλώσσες.

      Το θέμα είναι το κινητό σου να δουλεύει γρήγορα, απροβλημάτιστα και να σου δίνει όσο πιο κοντά στο 100% γίνεται. Αυτή η Ρομ είναι η ελληνική.

      Τώρα αν θα βάλεις των παιδιών ή του gkalen είναι δικό σου θέμα. Είναι και οι 2 αξιόπιστες και με κοντινές αποδόσεις.

      Για το ότι όπως το περιγράφεις θα πρέπει να πας σε Stable συμφωνούμε.

      Αυτά. Ότι άλλο θες ρώτα.
      Οκ δεν εχω παρα να σας εμπιστευτω. Εσεις ξερετε καλυτερα. Οποτε περιμενω 1-2 βδομαδες μεχρι να βγει ελληνικη? Ξαναυπενθυμιζω οτι το κινητο ηρθε κλειστο μεσα στο ναιλον(σελοφαν τι ειναι αυτο τελοσπαντων), φαινοταν απειραχτο και το μονο που κοιταξα ηταν ο bootloader και ηταν κλειδωμενος. Αν πρεπει να κανω κατι αλλο μου λετε. Σας ευχαριστω για το χρονο σας.
    • Διαφήμιση
    • Προς το παρών δεν υπάρχει λόγος να μεταβεί κάπου αλλού. Απλά κάνε αίτηση για ξεκλειδωμα και είσαι οκ