Διαφήμιση

AmazFit bt Xiaomi

>> Ενημέρωση όλων των μελών <<

​Κυκλοφόρησαν 39 νέες ROM από CN/Xiaomi.eu Source

Σταματάει η υποστήριξη με Developer ROM για το RedMi Note 3 PRO (Kenzo) / Mi-5 (Gemini) / Mi-8SE (Sirius)

>> Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας <<
    *** Xiaomi Miui Hellas Team ***

• RE: AmazFit bt Xiaomi

Ο/H yiatsou έγραψε:

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους, ένας φίλος μου λέει ότι όταν έρχονται ειδοποιήσεις από το κινητό στο ρολόι δεν ανάβει η οθόνη του ρολογιού. Είναι κάποια ρύθμιση που πρέπει να γίνει στην εφαρμογή ή κάτι άλλο

Στάλθηκε από το HUAWEI CAN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Κανένας?

Διαφήμιση
      Διαφήμιση
    • Καλησπερα και καλως σας βρηκα
      Δε ξερω αν εχει απαντηθει ηδη αυτο το θεμα αλλα στο ψαχτηρι του σαιτ δε βρηκα κατι
      "can not verify access token" μου το εμφανιζει οταν παω να κανω upload απο το ρολοι συμφωνα με τον οδηγο για τα απεριοριστα watchfaces

(Προσθέστε απεριόριστα WatchFaces στο Amazfit Pace.)

Εχω συνδεσεις με wifi + bluetooth ενεργες και ενεργοποιημενο στο iPhone το app ωστε να τα δεχεται ολα απο το ρολοι

iPhone 6s 64gb + amazfit eng latest rom ο εξοπλισμος μου
    • RE: AmazFit bt Xiaomi

Ο/H yiatsou έγραψε:

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους, ένας φίλος μου λέει ότι όταν έρχονται ειδοποιήσεις από το κινητό στο ρολόι δεν ανάβει η οθόνη του ρολογιού. Είναι κάποια ρύθμιση που πρέπει να γίνει στην εφαρμογή ή κάτι άλλο

Όχι ,,έτσι λειτουργεί,, νομίζω για το ανάποδο υπάρχει ρύθμιση δλδ όταν η οθόνη είναι ανοικτή να μ ην έρχονται οι ειδοποιήσεις

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • RE: RE: AmazFit bt Xiaomi

Ο/H saga66 έγραψε:

Ο/H yiatsou έγραψε:

Όχι ,,έτσι λειτουργεί,, νομίζω για το ανάποδο υπάρχει ρύθμιση δλδ όταν η οθόνη είναι ανοικτή να μ ην έρχονται οι ειδοποιήσεις

Καλημέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτό δεν είναι περίεργο? αφού το βράδυ μου λέει δεν βλέπεις τίποτα

Διαφήμιση
    • Ο/H yiatsou έγραψε:

Καλημέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτό δεν είναι περίεργο? αφού το βράδυ μου λέει δεν βλέπεις τίποτα
      Όχι δεν είναι καθόλου περίεργο. Το ανάποδο θα ήταν περίεργο...να ανάβει δηλαδή για να διαβάσεις ... τί;;;;...σε μία τόσο μικρή οθόνη.
      Το ρολόι είναι για να σου στείλει ειδοποίηση. Από εκεί και πέρα, ανοίγεις το κινητό και την διαβάζεις. ;)
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Όταν το χρησιμοποιείς για τρέξιμο και θέλεις να δεις την ώρα γίνεται;
      Όποτε πάω να το κάνω αυτό κάνει Pause...
    • Ο/H pyxtatolis έγραψε:

Όταν το χρησιμοποιείς για τρέξιμο και θέλεις να δεις την ώρα γίνεται;
      Όποτε πάω να το κάνω αυτό κάνει Pause...
      Δεν ξέρω. Το είδα και εγώ σαν "πρόβλημα" αλλά δεν το έψαξα παραπάνω. :)
      Μήπως έχει καμία ρύθμιση (στο πάνελ τρεξίματος) που να σου δείχνει και την ώρα;;;; Έχει μία μικρή παραμετροποίηση αλλά δεν θυμάμαι τί ακριβώς αλλαγές σηκώνει.
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
      Διαφήμιση
    • η ώρα φαίνεται πάνω πάνω όταν μπει σε "sleep mode" Και αλλάζει η οθόνη με τα στοιχεία
      όταν το ενεργοποιείς ξανά αλλάζει η οθόνη με τα στοιχεία και εκεί δεν φαίνεται
    • Είναι ενα θέμα ,,,αυτό με την ώρα όταν κάνεις μια δραστηριότητα,,, και εγώ το παρατήρησα,, δεν έχω βρει κάτι

• Παρέλαβα και εγώ προχτες. Οι πρώτες εντυπώσεις ανάμεικτες. Περίμενα πιο φωτεινή οθόνη (και το έχω στο μάξιμουμ φωτεινότητας). Ωστόσο είναι καλοφτιαγμένο και όμορφο, ούτε ιδιαίτερα βαρύ. Με παίδεψε όμως το extra λουράκι που πήρα (stainless steel).
      Διαφήμιση
    • Παιδιά με την τελευταία Ρομ σταμάτησαν οι ειδοποιήσεις - αναγνώριση κλήσεων στο ρολόι. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο. Το ρολόι είναι συνδεδεμένο με το κινητό και όταν κάνω την δοκιμή που έχει για τις κλήσεις, αυτή γίνεται κανονικά. Όταν έχω κλήση δεν υπάρχει ειδοποίηση - αναγνώριση (Μέχρι τώρα δούλευε χωρίς πρόβλημα και οι υπόλοιπες ειδοποιήσεις δουλεύουν κανονικά). Τα δικαιώματα στην εφαρμογή τα έλεγξα και υπάρχουν κανονικά. Το θέμα τώρα είναι αν φταίει η τελευταία Ρομ ή η τελευταία αναβάθμιση της εφαρμογής που έγινε τώρα τελευταία.
      Redmi Note 3 /3-32 Gold - Rom : XTRV ARΩMA 8.4.19 Beta. MIUI9. :thumbup:

:) Γίνε και εσύ VIP μέλος και βοήθα αυτούς που σε βοηθάνε. :)

(bell)
      Μπορεί να κάνω λάθος - δες τι λένε και οι άλλοι
      Amazfit Custom WatchFaces
    • AmazFit bt Xiaomi

Όποιος θέλει κορυφαία ποιότητα υπάρχει το λουράκι του Samsung Gear S3 που δένει με το Amazfit τέλεια και το κάνει Rolex. :D :D

Στάλθηκε από το MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk