Διαφήμιση

AmazFit bt Xiaomi

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H pavlidisc έγραψε:

      Πώς γίνεται να σταματήσει η ειδοποίηση που μου λέει να σηκωθώ γιατί κάθομαι πολύ ώρα;;;;; :cursing:
      daily overview και μετά swipe down , εμφανίζει ρυθμίσεις (εδώ ναι ο προγραμματιστής πρέπει να ήταν της xiaomi , δεν ένιωθε να το βάλει στις γενικές ρυθμίσεις , έπρεπε να τα κρύψει :) )
    • Ο/H kodorevi8ulis έγραψε:

      daily overview και μετά swipe down , εμφανίζει ρυθμίσεις (εδώ ναι ο προγραμματιστής πρέπει να ήταν της xiaomi , δεν ένιωθε να το βάλει στις γενικές ρυθμίσεις , έπρεπε να τα κρύψει :) )
      Έχει πολλά κρυμμένα πράγματα. Πιστεύω ότι ούτε το 50% των ρυθμίσεων δεν έχω ανακαλύψει. =O
      Σε κάποια φάση...κατα λάθος...μου έβγαλε ρύθμιση για συγκεκριμένο face. Δεν πολυασχολήθηκα εκείνη την ώρα. Δεν μπορώ να το ξαναβρώ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! :lol:
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Ο/H pavlidisc έγραψε:

      Έχει πολλά κρυμμένα πράγματα. Πιστεύω ότι ούτε το 50% των ρυθμίσεων δεν έχω ανακαλύψει. =O Σε κάποια φάση...κατα λάθος...μου έβγαλε ρύθμιση για συγκεκριμένο face. Δεν πολυασχολήθηκα εκείνη την ώρα. Δεν μπορώ να το ξαναβρώ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! :lol:
      κάποια face όντως έχουν ρυθμίσεις (σίγουρα κάποια από τα stock)
      τώρα όντως κι εγώ κάποτε είχα δει ρυθμίσεις σε κάποιο που πέρασα από τη κλασική σελίδα (και δεν ξέρω τι παίζει γιατί δεν ήταν apk, Κλασικό wfz ήταν) αλλά μετά δεν μου το ξαναεμφάνισε , υποθέτω είναι πρόβλημα του τρόπου που δημιουργούνται τα face μέσω της σελίδας
    • Διαφήμιση
    • AmazFit bt Xiaomi

      Τις δραστηριότητες... μπορούμε να τις απενεργοποιήσουμε; Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να μετράει συνεχείς τα βήματα μου κλπ.
      Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι το running και αυτό για 30-40 λεπτά τις καθημερινές. Δεν υπάρχει λόγος να μετράει την δραστηριότητα μου 24 ώρες το 24ωρο.

      from my Mi5s
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • καλησπερα κατοχος και εγω θα ηθελα αν γινεται να μεταφερονται τα δεδομενα στην εφαρμογη mifit απο οτι διαβασα πρεπει να γινεται στο κινεζικο αλλα δεν ειμαι σιγουρος υπαρχει καποια σαφη απαντηση;
    • Πάλι τα ίδια με τις επαφές.Μονο φορτίζει και δεν το βλέπει ο υπολογιστής.Παντα το καθαρίζω μετά από άσκηση με αλκοόλη και τώρα βλέπω ότι με 6 μήνες χρήση άρχισαν να ξεβαφουν τα χρυσαφένια από τις επαφες και φοβάμαι πολύ πως φταίει αυτό.

      Εντωμεταξύ σήμερα δεν ανεβάζει strava και δεν συγχρονίζει με τίποτα.Οχι μόνο εμένα.Κι ενός φίλου που βγήκαμε μαζί.

      Με τσαντίζει που είτε θα δουλεύει άψογα,είτε μου έρχεται να το σπάσω.Ενω είναι συνδεδεμένο στο router,βγάζει πως δεν είναι και δεν μπορεί να κάνει upload.Το ίδιο ακριβώς και του φίλου.
    • Διαφήμιση
    • άρα μπορεί απλά να είναι θέμα του server που στέλνονται τα δεδομένα , δε νομίζω να κρατήσει πολύ αυτό το πρόβλημα
      τώρα για τις επαφές τι να σου πω , τον φορτιστή του φίλου σου τον δοκίμασες ;
    • Αυτό με τις επαφές στο ρολόι που άρχισαν να φθείρονται το έχει κανεις άλλος που κάνει αθλητισμό;Να το έχει 6-7 μήνες όμως το ρολόι.

      Θα τον δοκιμάσω αύριο τον φορτιστη.Βγαζει συνέχεια το παρακάτω μήνυμα η εφαρμογή.Τρομερα αναξιόπιστο,ιδίως για κάποιον που το θέλει για αθλητικές δραστηριότητες.

      YΓ)Χωρια το ότι έχω πολλές αποσυνδέσεις μετά τα 1 τελευταία update του app.

    • Ο/H stavrossid έγραψε:

      Αυτό με τις επαφές στο ρολόι που άρχισαν να φθείρονται το έχει κανεις άλλος που κάνει αθλητισμό;Να το έχει 6-7 μήνες όμως το ρολόι.

      Θα τον δοκιμάσω αύριο τον φορτιστη.Βγαζει συνέχεια το παρακάτω μήνυμα η εφαρμογή.Τρομερα αναξιόπιστο,ιδίως για κάποιον που το θέλει για αθλητικές δραστηριότητες.

      YΓ)Χωρια το ότι έχω πολλές αποσυνδέσεις μετά τα 1 τελευταία update του app.


      θα σε ρωτούσα η εφαρμογή ποια είναι :)
      μετά είδα (οκ δε θα το θυμόμουν έτσι κι αλλιώς) ότι λες σαν συσκευή το Iphone
      οπότε ότι και να σου πω , ότι και να πεις , για άλλα πράγματα μιλάμε :)
      (σαν πρώτη κίνηση θα έπρεπε να δοκιμάσεις άλλο φορτιστή -γνώμη μου- εφόσων έχεις την δυνατότητα)

      οπότε εγώ που έχω android , όχι δεν έχω κάποιο πρόβλημα με αποσυνδέσεις
      στην σελίδα του strava σίγουρα δεν εμφανίζει κάτι ε ; (γιατί και με την εφαρμογή του strava βλέπω μπορείς να πάθεις κάτι τέτοιο)


      αλλά εφόσων έχεις θέμα , καλύτερο είναι να ρωτήσεις την huami
      είτε email από την σελίδα , είτε (καλύτερα πιστεύω) από το group στο fb με μήνυμα


      σε άλλο forum (εκτός αν είσαι εσύ :) )

      "Έκανα το λάθος χθες και αναβάθμιση το iOS σε 11.2.1 κι από τότε όλα χάος.Συνεχεια αποσυνδέσεις κα συγχρονίσει μια στις 10 και δεν περνάει τα workouts.Αλλος με αντίστοιχο πρόβλημα?Να ξέρω αν θα το πετάξω ή θα βγάλουν update."

      οπότε τι να σου πω , μπορεί να φταίει και το λειτουργικό
      μπορεί να φταιεί και η εφαρμογή και να θέλει απλά σβήσιμο και επανεγκατασταση
    • Διαφήμιση
    • Αχαχχαχα!
      Καλημέρα!
      Εγώ είμαι ναι.Ο φίλος που έχει το ίδιο θέμα,έχει Galaxy S7 Edge.Το σκέφτηκα κι εγώ πως θα είναι θέμα τηλεφώνου γιατί είχα διαφορα και με πιο φτηνά Smartwatch.

      Η πλάκα είναι πως είτε θα δουλεύει άριστα,είτε θα είναι για κλάμματα.

      Τη βάση θα την δοκιμάσω τώρα το πρωί και θα επανέλθω με νεωτέρα.


      Update:Δοκίμασα ένα sync και τα πέρασε όλα αέρα...Τι να πω.Μηπως έχουν άλλους σέρβερ για τα iOS και είχαν θέμα;Δεν ξέρω.(σίγουρα κάτι γίνεται με σερβερς.3 ώρες μετά,δεν συγχρονίζει ούτε τα βήματα)

      Update 2:Η βάση φόρτισης μου,στο pc του φίλου παίζει.Στα 2 δικά μου όχι.Θα δοκιμάσω και καλώδιο άλλο λοιπόν.