Διαφήμιση

Ζητειται ατομο να αρθρογραφει σε site xiaomi περιεχομενου στα αγγλικα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ζητειται ατομο να αρθρογραφει σε site xiaomi περιεχομενου στα αγγλικα

      Κύριοι καλησπέρα, ελπίζω να ποσταρω σε σωστο σημειο. Πρόσφατα αγόρασα ένα site με βασικο στοιχείο αναφοράς την xiaomi, κυρίως με reviews νεων κινητών, how to κτλ και επειδή δεν μπορώ να το ανανεώνω ο ίδιος θα ήθελα να ρωτήσω αν ενδιαφέρεται κάποιος να γράφει άρθρα των 500 + λέξεων στα αγγλικα και αν ναι σε ποια τιμή (pm για περισσότερες πληροφοριες).
      Ευχαριστω.
    • Καλή σου χρονιά.Είμαι ο Κώστας από Θεσσαλονίκη,Βασικά,γνωρίζω άπταιστα Αγγλικά & Ελληνικά(Σπούδασα Μετάφραση αποκλειστικά για τις 2 αυτές Γλώσσες,και έχω το Redmi Note 3 SE.Είμαι,επίσης,αρκετά εξοικειωμένος και με άλλα Τεχνολογικά Θέματα(Ψηφιακή Φωτογραφία & Φωτογράφηση,Η/Υ,κ.α.),όπως και με πάμπολλους σχετικούς Ιστότοπους Tech Reviews -δεδομένου του ότι προτού αγοράσω οτιδήποτε,απλά εξαντλώ κάθε δυνατό περιθώριο σύγκρισης,και λάθους- και,γενικότερα,παρακολουθώ από αρκετά κοντά την Τεχνολογία.Έχω,παραύτα,να σου κάνω μία ερώτηση.Με ποιό τρόπο θα αξιολογούμε τα διάφορα Προιόντα,δηλαδή θα έχουμε πρόσβαση στις Συσκευές καθαυτό,ή απλά θα σταχυολογούμε το Διαδίκτυο,αλιεύοντας Κείμενα,απόψεις,Κριτικές Τρίτων,κ.τ.λ.;.Από αυτή και άλλες παρόμοιες παραμέτρους,εξαρτάται,σαφώς,και η αμοιβή κάθε πιθανού Συνεργάτη.Μπορείς αν θέλεις να συζητήσουμε το ενδεχόμενο συνεργασίας μας (μαζί με τις συνθήκες,τους Όρους.τις Προυποθέσεις κ.α.)Το Κινητό μου είναι 6974701522 Πρωί_12:30-14:30,Απόγευμα 17:00-23:30,Χρόνια σου πολλά και πάλι!,και ελπίζω να μιλήσουμε σύντομα.
    • Καλημέρα και από εμένα. Γνωρίζω άπταιστα αγγλικά και ασχολούμαι με την διαχείριση των H/Y επαγγελματικά και με τις υπόλοιπες πτυχές της τεχολογίας φανατικά ερασιτχνικά.
      Στείλτε μου πμ για οτιδήποτε χρειαστείτε.
    • Διαφήμιση