Διαφήμιση

[Review] iStick TC60W από την Eleaf

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H matsakonas έγραψε:

      πανω απο 3000 mAh ειναι υποπτες.
      Σε αυτα τα mah ναι τα 35Α που αναγραφουν ειναι απλα μουφα, δεν μπορω παρα να συμφωνησω απολυτα.
      Αυτος ηταν και ο λογος που εγραψα οτι εγραψα. Παλιοι ατμιστες ειμαστε ολοι μας και γνωριζομαστε απο το ''διπλα'' φορουμ εστω και ως username οποτε θεωρω περιττο να μπαινουμε σε αντιπαραθεση για θεματα που εχουν δοθει εξηγησεις εκει. Τα εχω βαρεθει κι ολας δηλ :D :lol: :lol:
    • Εννοείται, έχουν εξαντληθεί αυτά τα θέματα, κουβέντα να γίνεται, ας σε κρατάει μακριά από το τσιγάρο και ας νομίζεις ότι είναι και 100Α, δεν τρέχει τίποτα

      Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Εννοειται μακρια και ακομη παραπερα :lol:
      Οσο για τα 100Α καλυτερα να γνωριζεις τι εχεις στην κατοχη σου θα ελεγα γιατι δεν θελουν πολυ να αρχισουν τις μλκες με το εσκασε στα μουτρα του κλπ.
      Εσκασαν και το mi max και το note 7 αλλα δεν ειδα κανεναν να πει κουβεντα :D
    • Διαφήμιση
    • Αυτές δεν είναι επικίνδυνες εκρήξεις, είναι ελεγχομενες με την νοοτροπία τους

      Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • 100Α... Ψιλοπραγματα...
      Σε λιγο οπως παει θα θελουμε κι ενα ηλιακο πανελ στην πλατη για να ατμισουμε... Ξεκινησα με ego t και οταν ανακαλυψα τους LR εκανα παρτι... Τωρα φτασαμε να κανουμε αντιστασεις με συρματα που για να τα στριψεις θελει να χεις ατσαλινα χερια και υπερωριες στο γυμναστηριο και κουβαλαμε καμια 6αδα 18650 για να βγαλουμε το 8ωρο στην δουλεια...
      Anyway κι εγω στα διπλανα φορουμ συχναζα αλλα τελευταια τα αποφευγω γιατι ολο κατι νεο βγαινει κι εχω πλουτησει fastech gearbest κλπ μαγαζια...
      Ασχετο αλλα με καποιους ημουν και σε παραδιπλανο φορουμ μαζι... Vrs5 και τα μυαλα στα καγκελα!