Διαφήμιση

αλλαγη οθονης σε μι 4c

    • Οδηγός
    • Mi-4C

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • αλλαγη οθονης σε μι 4c

      παιδια γεια σας
      για δευτερη φορα σπαει η οθονη του mi 4c,παρολο το προστατευτικο
      παρηγγειλα μια απο το vifocal αλλα συμφωνα με τον τεχνικο υπαρχει προβλημα με το touch χωρια που βλεπω και καμμενο pixel
      αυτο βεβαια αφου εγινε η αλλαγη της οθονης.το πηρα και βρηκα διαφορα
      εχω τωρα το τηλεφωνο ανοιχτο και περιμενω
      δεν θα επρεπε ο τεχνικος προτου το κλεισει το τηλεφωνο να ελεγξει αν δουλευει σωστα?
      τελος παντων
      επειδη εδω που μενω,βεροια,τους εχω σχεδον δοκιμασει ολους,μπορει καποιος να μου συστεισει καποιον θεσσαλονικη,αξιοπιστο,γιατι θα σκασω
      πολλα προβληματα απο την αρχη
      σας ευχαριστω εκ των προτερω
    • Ο/H gregiak έγραψε:

      παιδια γεια σας
      για δευτερη φορα σπαει η οθονη του mi 4c,παρολο το προστατευτικο
      παρηγγειλα μια απο το vifocal αλλα συμφωνα με τον τεχνικο υπαρχει προβλημα με το touch χωρια που βλεπω και καμμενο pixel
      αυτο βεβαια αφου εγινε η αλλαγη της οθονης.το πηρα και βρηκα διαφορα
      εχω τωρα το τηλεφωνο ανοιχτο και περιμενω
      δεν θα επρεπε ο τεχνικος προτου το κλεισει το τηλεφωνο να ελεγξει αν δουλευει σωστα?
      τελος παντων
      επειδη εδω που μενω,βεροια,τους εχω σχεδον δοκιμασει ολους,μπορει καποιος να μου συστεισει καποιον θεσσαλονικη,αξιοπιστο,γιατι θα σκασω
      πολλα προβληματα απο την αρχη
      σας ευχαριστω εκ των προτερω
      Ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε και εμείς με τις οθόνες είναι όλες ΟΕΜ και πολύ σπάνια γνήσιες. Τουλάχιστον στους προμηθευτές που έχουμε βρει εμείς από Κίνα. Αναγκαζόμαστε λοιπόν να τις τεστάρουμε μια μια σε DIY test bench (καμένο και καημένο, RN3Pro) για τυχόν προβλήματα. Οι οθόνες αν και ΟΕΜ είναι ολόιδιες με τις γνήσιες σε τεχνικά χαρακτηριστικά.

      Ο/H osalonikios έγραψε:

      Εγώ λέω να μιλήσεις με @mygadgr αν και ειναι στην Αθήνα.
      Καστοριά είναι το τεχνικό μας τμήμα, δίπλα μας είναι η Βέροια!
    • Διαφήμιση