Διαφήμιση

πρόβλημα με παραγγελιά

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • το δικό μου σενάριο (φαντασίας ) έχει ως εξής: καταλαβαίνει ότι έχει κινητό μέσα ή το ανοίγει δήθεν να δει τι είναι... τυπικός έλεγχος τελωνείου... Ωπ σου λέει εδώ είμαστε, συννενοημένος με τον τελώνη που μοιράζονται το παραδάκι απο την μεταπώληση του κοτσάρει ένα αυτοκόλητο ότι πέρασε απο έλεγχο και ότι πάει για να μπουν οι δασμοί που πρέπει αλλά αυτο δεν περνάει ποτέ...το ξαναρίχνουν στην κορδέλα διαλογής και άντε γεια.Το πρωτόκολο τηρήθηκε.. Τρέχα εσυ καημένε .. Είναι χαρακτηριστικο πολύ το κουτί του Vickmall... και συνήθως έχει xiaomi...που πουλάει σαν ζεστο ψωμάκι. Δεν είναι τυχαία όλα αυτά. Για μενα το vickmall πρέπει να το ψαξει αρκετά γιατί κλονίζεται η αξιοπιστία του. Δεν φτάνει να αλλάξεις απο sg se nl ούτε carrier εντος Κίνας κάπου αλλού είναι το κόλπο.
    • όλα παίζουν. τι να πω δέστε τι μου έστειλε η selina:

      Dear customer,
      1.pls report these to post office,ask them to find the theif,let him go to jail.
      2.when you get the parcel,if there have something different tape in the parcel?
      Such as the file-1,another customer ask post office to write such proof.
      and he done something as follows,maybe can help you.
      "Hello again vickmall,
      Ihave spoken with my local post service and iv managed to get their comfirmation about your claims,That indeed the package came to them with the transparent tape on top.The supervisor herseslf managed the package and confirmed your claim to me,she also wrote her confirmation on the backside of the photo i send you and you marked the transparent tape with an arrow.i can send you the photo and a handwritten text of the employee that confirms that to you ,as also with her name and the official post service stamp.The writtings are in greece because of my residence but they can easily be translated.I am also in contact with my local police department and they have started the investigation procedures about my case.i am also waiting the police official report document which i will send to paypal as an aproove of the incident.thank you and we should stay in constant communication."
      Thanks.

      ------------------
      Best Regards!
      Selina
      Site:vickmall.com
    • Αυτό ειναι δουλεια εκ των έσω από ΕΛΤΑ ή από NL Post αν ήρθε από Ολλανδία.
      Με Singapore δεν παιζει να εγινε κάτι τέτοιο.
      Πιο πολύ το μυαλό μου πάει σε NL Post οπότε είναι εξαιρετικά απιθανο να βγάλεις άκρη.
      Δοκιμάσε με την ΕΕΤΤ κι ενημερωσε τους πως ανοιχθηκε αλληλογραφία σου και εκλάπη το περιεχόμενο.


      Even dead i will fight.
    • Διαφήμιση
    • Το Paypal στις ντεμι ντεμι καταστάσεις συνηθώς που δεν μπορεις να αποδειξεις πως έχεις δίκιο κάνει τον Πόντιο Πιλάτο.
      Αν θέλεις να βελτιώσεις τις πιθανότητες που έχεις στα email σου γράψτους πως εισαι μέλος σε φορουμ με 16.000-17.000 μέλη και πως τυχόν αρνητική αποφαση τους θα έχει σίγουρα καποιο αντίκτυπο.
      Θέλω να πιστεύω πως για μερικές δεκάδες $ δεν θα ρισκαρουν αρνητικη δημοσιότητα και θα σε δικαιώσουν.


      Even dead i will fight.
    • Τελικά ξέρουμε τι έγινε με το παλικάρι έβγαλε άκρη με το πρόβλημα? Είμουν έτοιμος να παραγγειλω το redmi pro από εδώ αλλά να σασ πω την αλήθεια φοβήθηκα με αυτα που διαβασα.

      Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ναι από ότι φαίνεται σύντομα παραλαμβάνει την συσκευή διορθωμένη.. :D
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Πάντως για όποιον ενδιαφέρεται, μια καλη μέθοδος για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο, είναι αν έχουμε υποψία ότι το πακέτο είναι πιο..ελαφρύ από ότι πρέπει να είναι, να το ανοίξετε παρουσία του ταχυδρόμου/μεταφορέα και αν δεν περιέχει αυτά που πρέπει να ΑΡΝΗΘΕΙΤΕ την παραλαβή του δέματος.
      Εγώ, θα αρχίσω να το κάνω αυτό σε κάθε παραγγελία που έχει αξία απο 50 ευρώ και πάνω, άσχετα με το βάρος. Αν αυτό δεν γινεται, οπωσδήποτε τραβήξτε βίντεο στο άνοιγμα, όπως έγραψαν και τα παιδιά πιο πρίν.

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *