Διαφήμιση

Γενική Συζήτηση για το Redmi Pro X25 - Omega

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πες μου εσύ που ξεπέρασε τις προσδοκίες σου, σαν συσκευή. Γιατί η λίστα απογοήτευσης που έχω εγώ μετά από 18 και βάλε μήνες που το έχω, είναι μεγάλη.
      Το μόνο που το σώνει είναι η καλή δουλειά που έχουν κάνει τα παιδιά εδώ μέσα πάνω στην ρομ, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί το τηλέφωνο. :D

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Ο/H Alex_MLT έγραψε:

      Πες μου εσύ που ξεπέρασε τις προσδοκίες σου, σαν συσκευή. Γιατί η λίστα απογοήτευσης που έχω εγώ μετά από 18 και βάλε μήνες που το έχω, είναι μεγάλη.
      Το μόνο που το σώνει είναι η καλή δουλειά που έχουν κάνει τα παιδιά εδώ μέσα πάνω στην ρομ, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί το τηλέφωνο. :D
      Πάντως είναι γαϊδούρι,δε μπορείς να πεις.
      Ότι του φορτώνεις το κουβαλάει με το παραπάνω.

      Στάλθηκε από το Redmi Pro μου
    • Γενική Συζήτηση για το Redmi Pro X25 - Omega

      Θα συμφωνήσω ότι όντως είναι μια απογοήτευση..... αχ αυτή η mediatek και η στραβομαρα μου που δεν το πρόσεξα όταν το πήρα από έναν γνωστό ή μου πριν 1, 5 χρόνο που του είχε ξεμείνει αλλά από την άλλη, είναι σκυλί σαν τηλέφωνο αν είχε περισσότερη υποστήριξη από China ίσως να λέγαμε άλλα λόγια τώρα

      Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Όπως σου είπα, η λίστα μου είναι μεγάλη. Ναι, η συσκευή σηκώνει άνετα τα πάντα, ώσπου να αρχίσει το thermal throttling ο Χ25. Εγώ το απενεργοποιησει αλλά θέλει προσοχή μετά. Πολύ προσοχή.
      Τέλος πάντων, για να το έχω τόσο καιρό σημαίνει πως κάνει την δουλειά του. Αλλά, περίμενα περισσότερα και από την συσκευή και από υποστήριξη της xiaomi. Αυτά. :/

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Ο/H Alex_MLT έγραψε:

      Αλλά, περίμενα περισσότερα και από την συσκευή και από υποστήριξη της xiaomi. Αυτά. :/


      Δεν σας έδωσε Miu 8 και 9 δεν έχετε κάθε εβδομάδα αναβάθμιση πλην αργιών Κίνας ή δικές τους αναστολές rom.
      Δεν σας έδωσαν αναβαθμίσεις νομίζω android αλλά για αυτό δεν φταίει η xiaomi αλλά η MTK. Όπως και κάποιες παιδικές ασθένειες. Αλλά σαν συσκευή είχατε - έχετε την υποστήριξη που τυγχάνει η σειρά Redmi απλά εσείς διαλέξατε soc MTK.

      Στάλθηκε από το MI 3W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Τότε πριν 2 χρόνια περίπου, δεν ήξεραν ούτε αυτοί που το αγοράζανε ούτε αυτοί που το κάνανε review για αυτά.
      Μετά, το μάθαμε καλά όλοι. Μετά Χριστό προφήτες. (Και εγώ, μαζί).

      Γιαυτό, ΟΧΙ άλλη Mediatek, Όχι άλλο κάρβουνο. ΜΑΚΡΙΑ. 8o

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Γενική Συζήτηση για το Redmi Pro X25 - Omega

      Δηλαδή μέσα από μία συζήτηση κάποιων ποστ για ένα τηλέφωνο 2 χρόνων, μετά από 2 χρόνια χρήσης και ανταλλαγή ουσιαστικά συμπεράσματα από χρήστες, κάποιος πρέπει πάντα να βρίσκεται και να την λέει.....

      Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Δεν ήθελε να μας την πει έτσι ο Γιώργος, σίγουρα. Η αλήθεια βρίσκεται κάπου στην μέση όμως. Παίξαμε, και χάσαμε. :/

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Προσωπικά παιδιά , εγώ δεν θα είχα πρόβλημα να έχω το omega , δυστυχώς το έχω και κυκλοφορεί στο σπίτι αλλά δεν μου επιτρέπεται πλέον να το ακουμπήσω .. :dash: ότι πρόλαβα έκανα .. :D
      Όσο κι αν σας φανεί παράξενο δε κοιτάω αν είναι mtk η sd , ούτε τη version android δεν κοιτάω , αρκεί να μου αρέσει η συσκευή και με βολεύει .. φανταστείτε ότι κυκλοφορω με το redmi2td ή με το redmi3pro τις περισσότερες φορές , θα είχα το redmi4pro σαν βασική συσκευή αλλά δυστυχώς ούτε σε αυτό πλέον μου επιτρέπεται η πρόσβαση .. :whistling:
      Οπότε με το nikel και το mido βγαίνω μαζί τους σε ειδικές περιπτώσεις μόνο..
      :beer:
      Το omega το γουστάρω σαν συσκευή πάρα πολύ πάντως κι ας έχει οθόνη 5.5 .. προτιμώ μικρότερο τηλέφωνο αλλά έτσι που πάει το πράγμα δεν θα έχουμε επιλογές σε λίγο .. μας βλέπω να τα δένουμε στη πλάτη τα τηλέφωνα σε λίγα χρόνια .. θα έχουμε 7-8 ιντσες τηλέφωνα , 9-11 τα notes , 12-14 phaplets και 15-17 τα tablets .. ίσως μικρύνουν τα laptop , who knows.. :evilgrin:
    • Γενική Συζήτηση για το Redmi Pro X25 - Omega

      Σίγουρα παίξαμε και χάσαμε.... Πρόταση για ένα νέο τηλ. με 3/64 η 4/64..128 με άλλο επεξεργαστή εκτός mediatek?

      Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H lefesta έγραψε:

      Σίγουρα παίξαμε και χάσαμε.... Πρόταση για ένα νέο τηλ. με 3/64 η 4/64..128 με άλλο επεξεργαστή εκτός mediatek?

      Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Samsung- Apple :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
      Ευγνωμοσύνη.(Ένα φιλοσοφημένο σκουλήκι)
    • Διαφήμιση
    • Πιπέρι! Παλιοχαρακτήρα! :P

      @lefesta Αν θέλεις να μείνεις στις ίδιες διαστάσεις με το κινητό που έχουμε, τότε Mi note 3. Και από τα.. μοντέρνα: το Redmi note 5.. Μετά, ξεφεύγει η τιμή. Αν και εγώ θα το ξανασκεφτώ διπλά να ξαναπάρω κάποιο Redmi.

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *