Διαφήμιση

Διάφορα προβλήματα με το redmi note 3 pro

  • RedMi Note 3 Pro

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • Διάφορα προβλήματα με το redmi note 3 pro

    καλησπερα θα ηθελα μια βοηθεια. αγορασα εχθες το redmi note 3 pro. και εχω μερικα θεματακια. 1 δεν δουλευει η λειτουργεια με το ενα χερι. 2 βαζω hands free και ενω ακουω μουσικη απο ακουστικα μπαινει μονο του σε ηχειο και καποιες φορες κλεινει. 3 σε λιγοτερο απο 24 ωρες μου εχει κολλησει 2 φορες. την δευτερη δεν μπορουσα να κανω καμια ενεργεια για 15 λεπτα. δεν ανταποκρινονταν σε καμια εντολη. και μη εχοντας την δυνατοτητα να βγαλω μπαταρια εμεινα 15 λεπτα με tην οθονη να δειχνει εισερχομενη κληση. τι να κανω????. να το στειλω πισω. ειναι απο το geekbuying
  • Ξεκινα από εδώ Νέος στη Xiaomi; Διάβασε εδώ πριν ρωτήσεις.
    Αν εχεις ελληνικα μάλλον εχεις unofficial rom
    You may think you can fly - but you better not try
  • Καλύτερα ανέβασε ένα screenshot από το about the phone να δούμε..


  • Διαφήμιση
  • Για άλλη μια φορά το πρόβλημα είναι μία πειραγμένη Κινεζορομ που χαλάει όλη την εικόνα αυτού του φανταστικού κινητού.
    Δυστυχώς πρέπει να μπεις στην διαδικασία να φλασάρεις μία official ρομ με miflash ή με mipcsuite..


  • Στείλε μου αύριο ένα προσωπικό μήνυμα να σου δώσω οδηγίες...
    Στείλε μου και το about the phone μαζί(θα έχω ξεχάσει τι κινητό έχεις)χαχα


  • Διαφήμιση
  • καλησπερα,
    μολις παρελαβα το νεο κινητο.πηρα θηκη, εβαλα tempered glass ΑΛΛΑ...
    1.αρχικα δεν ξερω αν εχω το pro ή οχι.η συσκευασια γραφει οτι ειναι το note 3 σκετο,απλα αυτοι που το παραγγειλα εβαλαν και ενα αυτοκολλητακι xειρογραφο που γραφει οτι ειναι το pro.το παραγγειλα μεσω ενος e-shop με εδρα βουλγαρια.και η αποδειξη γραφει pro,οπως ηταν και η παραγγελια μου.επισης τα χαρακτηριστικα του στα στοιχεια τηλεφωνου οταν μπεις γραφει οτι ειναι ιδια με του pro (hexacore,1.8 ghz)αλλα το μοντελο στα στοιχεια τηλεφωνου γραφει οτι ειναι το note 3 και οχι pro!!!τι παιζει;;;;
    2.πηρα την εκδοση miui global 7.1/stable 7.1.8.0(LHOMICL).μπορω να περασω καπως τα ελληνικα ΝΑΙ Ή ΟΧΙ;και επειδη ειδα πολλες σελιδες και πολλοι λεν οτι μπορω αλλα οχι ΠΩΣ μηπως κανεις μπορει να μου πει αν και πώς γινεται;εστω ας μου δωσει καποιο link.ευχαριστω εκ των προτερων.
  • @gstoi Αν μπεις μέσα σε ρυθμίσεις /about the phone / και δεις hexa core είναι το pro...
    Η ρομ σου αν δεν έχει πάρει αναβάθμιση μπορεί να είναι και unofficial..
    Μπες διάβασε λίγο αυτό θα σου λυθούν κάποιες απορίες..
    Αν όχι.. πάλι εδώ είμαστε.


  • Καλησπερα,Να σας ευχαριστησω για την καλη δουλεια που κανετε.
    Εχω Xiaomi_Redmi_Note_3 Pro αγορασμενο απο ελληνικο μαγαζι αρα με την εκδοση που του βαζουν.
    Εκανα update συμφωνα με αυτο Flash την Ελληνική ROM στο RedMi Note 3 PRO μου εβγαλε μια εκδοση κινεζικη- αγγλικη μονο stable και την εκανα και ολα πηγαν καλα.
    Δοκιμαζω μετα να περασω μια dev για να το γυρισω στα ελληνικα μεχρι να ρθει το ξεκλειδωμα boatler αλλα δεν τα καταφερα ...μαλλον λογο drivers απο τα win 10.
    Σημερα παω να δοκιμασω και μου βγαζει update MUI8 8.0.1.0 stable το εκανα μεσω κινητου διοτι το MUI suite κολαγε και ολα καλα.
    Τωρα περιμενω να ερθει η εγκριση για το ξεκλειδωμα και να το κανω μια και καλη ελλινηκη εκδοση?
    Πως προχοραω για να βγαλω τις κινεζιες απο μεσα?
    Το 4g δεν μου δουλευει δε καμια απο τις 2 υποδοχες η καρτα ειναι 4g το σημείο που δοκιμαζω παρεχετε 4g απο την WIND (τσεκαρισμενο με αλλο κινητο) δεν δουλευε ουτε πριν ουτε τωρα μετα την αναβαθμιση
    υπαρχει κατι για να το φτιαξω (και δεν το βρηκα στο φορουμ)?
    Επισης δεν μπορω να μπω στο playstore
    Ευχαριστώ
  • Διαφήμιση
  • Αρχικά κατέβασε μία developer ρομ (recovery) κινεζικη για να την βάλεις μέσω updater..
    4G και wind τουλάχιστον επαρχία δεν τα πάνε καλά με αυτό το κινητό,,