Διαφήμιση

[GTV-6.8.4] H νέα έκδοση της Ελληνικής MIUI V8 ROM. (τελευτ. ενημέρωση 06/8 20:09)

  • Ολοκληρώθηκε
  • ROM
  • Poll
  • Xiaomi
  • Miui Dev

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • Ο/H RadicalGR έγραψε:

    Καλησπέρα παιδιά έχω το redmi note 3 pro με Ελληνικό miui 8 6. 8.4 μπαίνω updater κάνω από συνήθεια check for updates... Παίρνω απάντηση No updates available... Όλα οκ... Πατάω τις τελιτσες και κάνω κλικ το download update και ενώ μου δίνει την αίσθηση ότι έχει κολλήσει και δε κάνει τίποτα βλέπω στο internal storage κατεβάζει ένα αρχείο miui eu multi hmnote3pro 6.8.11v8.... Δεν είναι η ελληνική από το φόρουμ έτσι....? Και βασικά πια είναι multi dev?

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    Το update το κάνεις χειροκίνητα κατεβάζοντας τη ρομ από εδώ και τη βάζεις στο κινητό. Και επιλέγεις το αρχείο μέσα από τον updater.
  • Εδώ και 10 μέρες περίπου δουλεύω την 6.8.4 , εγκαταστάθηκε εύκολα και χωρίς πρόβλημα βάσει των forum guides αν και δεν με ρώτησε ποτέ για SU βρήκα εγκαταστημένο ένα app αλλά αφού όλα δουλεύουν ρολόι δεν με νοιάζει. Η αυτονομία ως τώρα είναι πάρα πάρα πολύ καλή με εξαίρεση τα δεδομένα. Όταν δουλεύω ( δηλαδή παίζω :P) με δεδομένα η μπαταρία κατεβαίνει αρκετά γρήγορα πχ 10% σε 15 λεπτά και το κινητό πιάνει φωτιά, ψήνεις όχι μόνο αυγό αλλά και σπαλομπριζόλα πάνω αν θες :P Άραγε αυτό είναι φυσιολογικό? Και αν είναι δεν νομίζω να κάνει ποτέ μπουμ σωστά?
    Παράλληλα θα ήθελα να ρωτήσω όσους ξέρουν αν ο default browser είναι αξιόλογος και αν αξίζει να τον αλλάξει κανείς με άλλον πχ chrome. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
  • @mackgr Νομίζω ότι είχε θεματάκι με θερμοκρασία η 8,4.
    Βάλε την 8,11 ή περίμενε την νέα...
    Το superSU είναι προεγκατεστημένο στις developer roms


  • Διαφήμιση
  • Παιδιά μία ερώτηση. Έχω την εν λόγω ρομ και έχω πρόβλημα με την ώρα του καιρού στην αρχική οθόνη. Δεν ανανεώνεται. Έχω δοκιμάσει από το app "ασφάλεια" να κάνω κάποιες ρυθμίσεις αλλά πάλι τπτ. Κινητό redmi note 3 pro
  • κανε ελεγχο και τις ρυθμισεις της μπαταριας, σε σχεση με οποιοδηποτε προγραμμα εχεις προβλημα
    που θα επρεπε να ενημερωνεται ή να ξεκιναει αυτοματα κλπ.
    Life is too short to remove usb safely