Διαφήμιση

Gtv 6.7. 21 και ποσοστό μπαταρίας στην φόρτιση

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Gtv 6.7. 21 και ποσοστό μπαταρίας στην φόρτιση

      Καλησπέρα,

      Εχω το 3/64 με την gtv 6.7.21 περασμένη. Η ROM γενικα είναι μια χαρά. Μοναδικό πρόβλημα που έχω είναι με το ποσοστό της μπαταρίας όταν βάλω το τηλέφωνο για φόρτιση. Ενω φορτίζει κανονικά, δεν το δείχνει να ανεβαίνει. Παραμένει κολλημένο. Διορθώνεται μόνο με shut down και reboot. Μετά το δείχνει κανονικά να αυξάνεται.

      Έχετε άλλοι το ίδιο πρόβλημα; Υπαρχει περίπτωση να φταίει κάτι επειδή η ROM περάστηκε με sideload και δεν έχει εγκαταστήσει το supersu?

      Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Για κατεβασε σημερα την 6.8.4 και εγκατεστησε την, μηπως και λυθει το θεμα .......
      Κώστας
      Xiaomi Redmi Note 7 (11.0.1 PEDMIXM) & mi Max 3 (11.0.4.0 QEDMIXM), Oneplus 8 Interstellar (12/256GB, Oxygen OS 10.5.11), Honor Magic 2 Watch, iPhone XS Max 256GB
      Think different, think macuse.net
    • Ο/H gthe έγραψε:

      Εχω το 3/64 με την gtv 6.7.21 περασμένη. Η ROM γενικα είναι μια χαρά. Μοναδικό πρόβλημα που έχω είναι με το ποσοστό της μπαταρίας όταν βάλω το τηλέφωνο για φόρτιση.
      όπως είπε και ο φίλος από πάνω θα βάλεις την 6.8.4 και θα δεις..
      Αν κάνει τα ίδια προτείνω ένα wipe (data,cache,dalvik) .
      Προσοχή θα σβήσει εφαρμογές - ρυθμίσεις..


    • Διαφήμιση
    • Λογικά επειδή έκανε ήδη dalvik & cache θα έστρωσε...