Διαφήμιση

Redmi 3s με Original Rom(Chinese&English)

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Συγγνωμη που το γραφω εδω αλλα δεν εχω χρονο να βρω το νημα με τα bugs
      Εχω βαλει την εκδοση 6.7.28 και μαλλον εχει καποιο προβλημα με την συνδεση σε αδύναμο wifi
      Συνδεομαι με το redmi 3s σε wifi απο ενα router της Otenet το οποιο ειναι σχετικα μακρια και εχει σημα 2 περίπου μονάδες και το κινητο κανει reboot.Αυτο γινεται την πρώτη φορα.Μετα το reboot συνδεεται και δουλευει κανονικά
      Την επόμενη ωρα/μερα αφου εχω απομακρυνθει και εχει ηδη διακοπή η συνδεση wifi προσπαθω να ξανασυνδεθω και κανει τα ιδια (reboot κλπ).Ακόμα μου φαινεται καπως αργη η παρουσιάση των διαφόρων επιλογών σε σχεση με την Αγγλοκινέζικη που ειχε το τηλέφωνο αρχικά

      Ευχαριστώ

      (Μολις ειδα μπροστα στα ματια μου το bugtracker)
    • Χαιρετω τη κοινοτητα!! Πριν λιγο,μετα απο αρκετο διαβασμα, ξεκλειδωσα τον bootloader απο redmi 3s (malmide) .
      Το παραξενο ειναι οτι εγινε απευθειας το ξεκλειδωμα χωρις καμια αλλη διαδικασια.
      Ελεγξα και με cmd και πλεον ο bootloader ειναι ξεκλειδωτος. Ηθελα να το μοιραστο αυτο με τη κοινοτητα
      Πως μπορω τωρα να περασω την ελληνικη rom? Δοκιμασα με τον updater της συσκευης αλλα δεν το δεχεται .
    • Διαφήμιση
    • ακολουθωντας αυτο τον οδηγο
      Flash την Ελληνική ROM στο RedMi 3s(land)
      εγκατεστησα την ελληνικη rom . Με τη δευτερη φορα ομως,τη πρωτη ενω η διαδικασια προχωρουσε, ξαφνικα νεκρωσε.Πατησα ταυτοχρονα volume +- και on-off και μπηκα ξανα σε recovery και επανελαβα τη διαδικασια.
    • Ας βαλω και εγω ενα ληθαρακι σε αυτη τη τεραστια προσπαθεια που κανετε οι διαχειριστες.
      Ερχεται και το note 3 τον αλλο μηνα. αααα να δουμε και εκει τι ψαρια θα πιασω!!!!
    • το πήρα χθές και φορoύσε την MIUI Global 7.5.4.0, έκανε update και τώρα έχει την 7.5.9.0(MALMIDE). Δεν υπάρχει άλλος τρόπος για ελληνικά από το να περιμένεις να σου δώσουν άδεια ξεκλειδώματος ? Έχει μέσα ένα σωρό γλώσσες όχι όμως ελληνικά. Κατά τα άλλα δουλεύει νεράκι και χωρίς Κινεζιές μέσα.
    • μολις ήρθε το note 3 με rom miui global 7.2 stable 7.2.5.0.0 (LHNCNDA)
      Μπορω κατευθείαν να περάσω την ελληνική?
    • Διαφήμιση