Διαφήμιση
Διαφήμιση

Xiaomi Mi WiFi 3 - Xiaomi Router 3 Smart WiFi Repeater 4 Antennas 1167Mbps Dual Band 128MB Flash ROM

• Review
    • Xiaomi

>> Ενημέρωση VIP μελών <<

Έγινε η διανομή νέων XTRV-9.1.17 & ARΩMA ROM για 37 συσκευές...

Δείτε τις πληροφορίες στα VIP mail που σας έχουμε στείλει.

>> Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας <<
    *** Xiaomi Miui Hellas Team ***

• Xiaomi Mi WiFi 3 - Xiaomi Router 3 Smart WiFi Repeater 4 Antennas 1167Mbps Dual Band 128MB Flash ROM

Εγώ συνδέθηκα αλλά αν έχω καταλάβει καλά μπορείς να πάρεις backup μόνο όταν είσαι συνδεμένος στο ρουτερ.
      Εγώ νόμιζα ότι θα μπορούσα να κάνω backup το κινητό μου από οποιοδήποτε δίκτυο κι αν ήμουν συνδεδεμένος.
      Να είμαι ταξίδι και να παίρνω backup τις φωτογραφίες της ημέρας από το Wifi του ξενοδοχείου.
      Αν ξέρει κάποιος ας μας πει αν γίνεται.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Διαφήμιση
      Διαφήμιση
    • Ο/H tsopirs έγραψε:

Ευχαριστώ πολύ!.έβαλα και other αλλά τίποτα..μετά έβαλα από τον υπολογιστή Κίνα..έκανε επανεκκίνηση..όλα κινέζικα στο pc ,έβαλα Κίνα και στο app είδε σαν νέο πάλι το ρούτερ και δούλεψε..στις περισσότερες επιλογές τουλάχιστο..η ταχύτητες παραμένουν χαμηλές

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      φίλε μου, μπορείς να μου πεις που έβαλες την Κίνα μέσα στο Mi router 3 από το pc; Δεν μπορώ να το βρω

Το βρήκα αλλα ακόμα και στην Κίνα δεν μου δουλεύει σωστά βγάζει offline

Edit:

Τελικά πέρασα το τελευταίο China firmware 2.26.29
      Και την τελευταία έκδοση MiWiFi απο το playstore και τώρα δουλεύει κανονικά
    • Μια ερωτηση παιδια. Το mi router 3 μπορει να παρει ιντερνετ απο wifi και να το δωσει μεσω ethernet? Να εξηγησω. Τωρα εχω κυριο router στο σπιτι το mi router. Παιρνει απο το modem ιντερνετ και το μοιραζει. Θελω να εχω στο android box αλλα και στην τηλεοραση wired συνδεση . Μπορω να παω το mi router εκει κοντα. Να χρησιμοποιω τo modem του παροχου και ως router κανονικα και να συνδεθει το i router στο modem με wifi και να συνδεσω android box και tv στο mi router και να εχουν ιντερενετ??
    • Xiaomi Mi WiFi 3 - Xiaomi Router 3 Smart WiFi Repeater 4 Antennas 1167Mbps Dual Band 128MB Flash ROM

Φυσικά και μπορείς.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
      Διαφήμιση
    • Ο/H mslave έγραψε:

Φυσικά και μπορείς.

το βαζω σε mode Network repeater (extend existing network)?

Ναι βρίσκεις το wifi που θες και το συνδέεις οπότε πλέον δουλεύει σαν repeater/extender

• New

Το firmware 2.26.29 επειδή εμφανίζεται μόνο εάν έχουμε δηλώσει στο ρούτερ την περιοχή Κίνας... είναι σε γλώσσα Αγγλική η Κινέζικη?

Edit: κάπου διάβασα (δεν θυμάμαι που & δεν ξέρω εάν ισχύει αυτό) εάν βάλεις την βέρσιον Κίνας μετά δεν ξαναγυρνάει σε Ευρωπαϊκό!
      Διαφήμιση
    • New

Ο/H vasma έγραψε:

Το firmware 2.26.29 επειδή εμφανίζεται μόνο εάν έχουμε δηλώσει στο ρούτερ την περιοχή Κίνας... είναι σε γλώσσα Αγγλική η Κινέζικη?

Edit: κάπου διάβασα (δεν θυμάμαι που & δεν ξέρω εάν ισχύει αυτό) εάν βάλεις την βέρσιον Κίνας μετά δεν ξαναγυρνάει σε Ευρωπαϊκό!
      Γυρνάει κανονικά, το έχω κάνει εγώ.

Στάλθηκε από το MI 8 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

New

Όσο το Global firm παραμένει ανενημέρωτο και πολλές εκδόσεις πίσω από το κινεζικό, δεν βρίσκω λόγο ξαναγυρίσω σε global.
      Επίσης τωρα δουλεύουν όλα τα features του router και έχει απόλυτο compatibility με το miwifi app

@vasma

Κινεζική είναι αλλα μπορείς σε chrome να το βάλεις να στο κάνει translate. Αν και δεν χρειάζεται να μπεις στο interface του, ρυθμίσεις τα πάντα από το miwifi app